Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
A-30
Dokončeno
Charles Wente
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Won by Submission - 01:45
Hailey Clark UFC Gym Greenville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C20
Dokončeno
Jimmy Fields
Top Martial Arts
Won by Disqualification (disqualification) - 02:55
Dominik Burgess High Performance Gym
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
D22
Dokončeno
Rebecca Grady
American Top Team Asheville
Won by points - 03:00
Ashlynn Lamar Carolina Combatives
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-25
Dokončeno
Deacon Boyette
Brazilian Top Team Jacksonville
Won by Submission - 00:45
Manny Ballenger Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-26
Dokončeno
Unknown User
American Top Team Asheville
Won by points - 03:00
Shane Henderson Renzo Gracie South Carolina
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D30
Dokončeno
Gage Govero
Alliance Greenville
Won by points - 05:00
Reed Powell American Top Team Asheville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-27
Dokončeno
Jace Lunsford
Renzo Gracie South Carolina
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-30
Dokončeno
Michael Ogden
Absolute Jiu-Jitsu
Mitchell Rossey Renzo Gracie South Carolina Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C23
Dokončeno
Jackson Wooten
High Performance Gym
Won by Submission - 01:14
Nate Martinez Hub City Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Intermediate / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D25
Dokončeno
Ashlyn Kern
Boss Grappling
Won by Submission - 00:56
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
C25
Dokončeno
James Calton
Pitch Black BJJ
Won by points - 03:00
Huckleberry Carlson Alliance Greenville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
A-31
Dokončeno
Hunter Tesnear
Combat Performance
Charles Wente Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D31
Dokončeno
Nick Golden
Rowan Wrestling Academy
Won by points - 05:00
Myles Reppart No team/association
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-23
Dokončeno
Sara Martin
Hub City Jiu Jitsu
Jimmy Fields Top Martial Arts Won by Submission - 01:41
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C26
Dokončeno
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Won by Decision - 04:00
Blake Malone Pitch Black BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-26
Dokončeno
Manny Ballenger
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Mannix Cermak American Top Team Asheville Won by Submission
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-28
Dokončeno
Shane Henderson
Renzo Gracie South Carolina
Jace Lunsford Renzo Gracie South Carolina Won by points - 03:00
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D27
Dokončeno
Thea Carpenter
Creighton MMA
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina Won by Submission - 04:15
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-32
Dokončeno
Andrew Punda
BC KICKBOXING BJJ
Kage Pyles Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team Won by Submission - 00:19
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C29
Dokončeno
Seth Thomas
BC KICKBOXING BJJ
Won by points - 03:00
Nate Martinez Hub City Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-31
Dokončeno
Mitchell Rossey
Renzo Gracie South Carolina
Won by points
Emmanuel Robles BC KICKBOXING BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D32
Dokončeno
Trevor Wallace
Electric City Mixed Martial Arts
Won by Submission - 00:43
Costa Zachos Gracie Barra Georgia
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D18
Dokončeno
Braden Cermak
American Top Team Asheville
Won by Submission - 02:51
Manny Ballenger Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C27
Dokončeno
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Dominik Burgess High Performance Gym Won by points - 04:00
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D28
Dokončeno
Thea Carpenter
Creighton MMA
Ashlyn Kern Boss Grappling Won by Submission - 00:20
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C30
Dokončeno
Brayden Roberts
High Performance Gym
Seth Thomas BC KICKBOXING BJJ Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D33
Dokončeno
Corey Hynson
Rowan Wrestling Academy
Michael Bowman Brazilian Top Team Charlotte Won by points - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-29
Dokončeno
Unknown User
American Top Team Asheville
Won by points - 03:00
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-28
Dokončeno
Dalton Tittle
Absolute Jiu-Jitsu
Match was declared a draw
Lincoln Boyette Brazilian Top Team Jacksonville Match was declared a draw
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C28
Dokončeno
Dominik Burgess
High Performance Gym
Won by Submission - 00:45
Blake Malone Pitch Black BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C31
Dokončeno
Jackson Moon
Honest Grappling Co.
Logan Pendergrass Electric City Mixed Martial Arts Won by points - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-32
Dokončeno
Noah Basinger
Rowan Wrestling Academy
Clayton Branyon Renzo Gracie South Carolina Won by Submission - 03:40