Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
A-30
Završeno
Charles Wente
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Pobedio Završnicom - 01:45
Hailey Clark UFC Gym Greenville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C20
Završeno
Jimmy Fields
Top Martial Arts
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:55
Dominik Burgess High Performance Gym
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
D22
Završeno
Rebecca Grady
American Top Team Asheville
Pobeda po poenima - 03:00
Ashlynn Lamar Carolina Combatives
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-25
Završeno
Deacon Boyette
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobedio Završnicom - 00:45
Manny Ballenger Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-26
Završeno
Unknown User
American Top Team Asheville
Pobeda po poenima - 03:00
Shane Henderson Renzo Gracie South Carolina
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D30
Završeno
Gage Govero
Alliance Greenville
Pobeda po poenima - 05:00
Reed Powell American Top Team Asheville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-27
Završeno
Jace Lunsford
Renzo Gracie South Carolina
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness Pobeda po poenima - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-30
Završeno
Michael Ogden
Absolute Jiu-Jitsu
Mitchell Rossey Renzo Gracie South Carolina Pobeda po poenima - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C23
Završeno
Jackson Wooten
High Performance Gym
Pobedio Završnicom - 01:14
Nate Martinez Hub City Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Intermediate / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D25
Završeno
Ashlyn Kern
Boss Grappling
Pobedio Završnicom - 00:56
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
C25
Završeno
James Calton
Pitch Black BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Huckleberry Carlson Alliance Greenville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
A-31
Završeno
Hunter Tesnear
Combat Performance
Charles Wente Revolution Martial Arts and Performance Fitness Pobeda po poenima - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D31
Završeno
Nick Golden
Rowan Wrestling Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Myles Reppart No team/association
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-23
Završeno
Sara Martin
Hub City Jiu Jitsu
Jimmy Fields Top Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:41
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C26
Završeno
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Pobedio Odlukom - 04:00
Blake Malone Pitch Black BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-26
Završeno
Manny Ballenger
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Mannix Cermak American Top Team Asheville Pobedio Završnicom
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-28
Završeno
Shane Henderson
Renzo Gracie South Carolina
Jace Lunsford Renzo Gracie South Carolina Pobeda po poenima - 03:00
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D27
Završeno
Thea Carpenter
Creighton MMA
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina Pobedio Završnicom - 04:15
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-32
Završeno
Andrew Punda
BC KICKBOXING BJJ
Kage Pyles Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team Pobedio Završnicom - 00:19
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C29
Završeno
Seth Thomas
BC KICKBOXING BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Nate Martinez Hub City Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-31
Završeno
Mitchell Rossey
Renzo Gracie South Carolina
Pobeda po poenima
Emmanuel Robles BC KICKBOXING BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D32
Završeno
Trevor Wallace
Electric City Mixed Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:43
Costa Zachos Gracie Barra Georgia
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D18
Završeno
Braden Cermak
American Top Team Asheville
Pobedio Završnicom - 02:51
Manny Ballenger Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C27
Završeno
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Dominik Burgess High Performance Gym Pobeda po poenima - 04:00
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D28
Završeno
Thea Carpenter
Creighton MMA
Ashlyn Kern Boss Grappling Pobedio Završnicom - 00:20
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C30
Završeno
Brayden Roberts
High Performance Gym
Seth Thomas BC KICKBOXING BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D33
Završeno
Corey Hynson
Rowan Wrestling Academy
Michael Bowman Brazilian Top Team Charlotte Pobeda po poenima - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-29
Završeno
Unknown User
American Top Team Asheville
Pobeda po poenima - 03:00
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-28
Završeno
Dalton Tittle
Absolute Jiu-Jitsu
Meč je proglašen nerešenim
Lincoln Boyette Brazilian Top Team Jacksonville Meč je proglašen nerešenim
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C28
Završeno
Dominik Burgess
High Performance Gym
Pobedio Završnicom - 00:45
Blake Malone Pitch Black BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C31
Završeno
Jackson Moon
Honest Grappling Co.
Logan Pendergrass Electric City Mixed Martial Arts Pobeda po poenima - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-32
Završeno
Noah Basinger
Rowan Wrestling Academy
Clayton Branyon Renzo Gracie South Carolina Pobedio Završnicom - 03:40