Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
A-30
Ferdig
Charles Wente
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Seier på submission - 01:45
Hailey Clark UFC Gym Greenville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C20
Ferdig
Jimmy Fields
Top Martial Arts
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:55
Dominik Burgess High Performance Gym
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
D22
Ferdig
Rebecca Grady
American Top Team Asheville
Seier med poeng - 03:00
Ashlynn Lamar Carolina Combatives
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-25
Ferdig
Deacon Boyette
Brazilian Top Team Jacksonville
Seier på submission - 00:45
Manny Ballenger Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-26
Ferdig
Unknown User
American Top Team Asheville
Seier med poeng - 03:00
Shane Henderson Renzo Gracie South Carolina
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D30
Ferdig
Gage Govero
Alliance Greenville
Seier med poeng - 05:00
Reed Powell American Top Team Asheville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-27
Ferdig
Jace Lunsford
Renzo Gracie South Carolina
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness Seier med poeng - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-30
Ferdig
Michael Ogden
Absolute Jiu-Jitsu
Mitchell Rossey Renzo Gracie South Carolina Seier med poeng - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C23
Ferdig
Jackson Wooten
High Performance Gym
Seier på submission - 01:14
Nate Martinez Hub City Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Intermediate / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D25
Ferdig
Ashlyn Kern
Boss Grappling
Seier på submission - 00:56
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
C25
Ferdig
James Calton
Pitch Black BJJ
Seier med poeng - 03:00
Huckleberry Carlson Alliance Greenville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
A-31
Ferdig
Hunter Tesnear
Combat Performance
Charles Wente Revolution Martial Arts and Performance Fitness Seier med poeng - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D31
Ferdig
Nick Golden
Rowan Wrestling Academy
Seier med poeng - 05:00
Myles Reppart No team/association
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-23
Ferdig
Sara Martin
Hub City Jiu Jitsu
Jimmy Fields Top Martial Arts Seier på submission - 01:41
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C26
Ferdig
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Blake Malone Pitch Black BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-26
Ferdig
Manny Ballenger
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Mannix Cermak American Top Team Asheville Seier på submission
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-28
Ferdig
Shane Henderson
Renzo Gracie South Carolina
Jace Lunsford Renzo Gracie South Carolina Seier med poeng - 03:00
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D27
Ferdig
Thea Carpenter
Creighton MMA
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina Seier på submission - 04:15
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-32
Ferdig
Andrew Punda
BC KICKBOXING BJJ
Kage Pyles Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team Seier på submission - 00:19
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C29
Ferdig
Seth Thomas
BC KICKBOXING BJJ
Seier med poeng - 03:00
Nate Martinez Hub City Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-31
Ferdig
Mitchell Rossey
Renzo Gracie South Carolina
Seier med poeng
Emmanuel Robles BC KICKBOXING BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D32
Ferdig
Trevor Wallace
Electric City Mixed Martial Arts
Seier på submission - 00:43
Costa Zachos Gracie Barra Georgia
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D18
Ferdig
Braden Cermak
American Top Team Asheville
Seier på submission - 02:51
Manny Ballenger Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C27
Ferdig
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Dominik Burgess High Performance Gym Seier med poeng - 04:00
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D28
Ferdig
Thea Carpenter
Creighton MMA
Ashlyn Kern Boss Grappling Seier på submission - 00:20
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C30
Ferdig
Brayden Roberts
High Performance Gym
Seth Thomas BC KICKBOXING BJJ Seier med poeng - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D33
Ferdig
Corey Hynson
Rowan Wrestling Academy
Michael Bowman Brazilian Top Team Charlotte Seier med poeng - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-29
Ferdig
Unknown User
American Top Team Asheville
Seier med poeng - 03:00
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-28
Ferdig
Dalton Tittle
Absolute Jiu-Jitsu
Kampen ble erklært uavgjort
Lincoln Boyette Brazilian Top Team Jacksonville Kampen ble erklært uavgjort
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C28
Ferdig
Dominik Burgess
High Performance Gym
Seier på submission - 00:45
Blake Malone Pitch Black BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C31
Ferdig
Jackson Moon
Honest Grappling Co.
Logan Pendergrass Electric City Mixed Martial Arts Seier med poeng - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-32
Ferdig
Noah Basinger
Rowan Wrestling Academy
Clayton Branyon Renzo Gracie South Carolina Seier på submission - 03:40