Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
A-30
Gotowy
Charles Wente
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Hailey Clark UFC Gym Greenville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C20
Gotowy
Jimmy Fields
Top Martial Arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:55
Dominik Burgess High Performance Gym
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
D22
Gotowy
Rebecca Grady
American Top Team Asheville
Wygrana na punkty - 03:00
Ashlynn Lamar Carolina Combatives
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-25
Gotowy
Deacon Boyette
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Manny Ballenger Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-26
Gotowy
Unknown User
American Top Team Asheville
Wygrana na punkty - 03:00
Shane Henderson Renzo Gracie South Carolina
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D30
Gotowy
Gage Govero
Alliance Greenville
Wygrana na punkty - 05:00
Reed Powell American Top Team Asheville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-27
Gotowy
Jace Lunsford
Renzo Gracie South Carolina
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-30
Gotowy
Michael Ogden
Absolute Jiu-Jitsu
Mitchell Rossey Renzo Gracie South Carolina Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C23
Gotowy
Jackson Wooten
High Performance Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Nate Martinez Hub City Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Intermediate / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D25
Gotowy
Ashlyn Kern
Boss Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
C25
Gotowy
James Calton
Pitch Black BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Huckleberry Carlson Alliance Greenville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
A-31
Gotowy
Hunter Tesnear
Combat Performance
Charles Wente Revolution Martial Arts and Performance Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D31
Gotowy
Nick Golden
Rowan Wrestling Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Myles Reppart No team/association
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-23
Gotowy
Sara Martin
Hub City Jiu Jitsu
Jimmy Fields Top Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C26
Gotowy
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Blake Malone Pitch Black BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-26
Gotowy
Manny Ballenger
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Mannix Cermak American Top Team Asheville Wygrane przez Poddanie (submission)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-28
Gotowy
Shane Henderson
Renzo Gracie South Carolina
Jace Lunsford Renzo Gracie South Carolina Wygrana na punkty - 03:00
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D27
Gotowy
Thea Carpenter
Creighton MMA
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-32
Gotowy
Andrew Punda
BC KICKBOXING BJJ
Kage Pyles Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C29
Gotowy
Seth Thomas
BC KICKBOXING BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Nate Martinez Hub City Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-31
Gotowy
Mitchell Rossey
Renzo Gracie South Carolina
Wygrana na punkty
Emmanuel Robles BC KICKBOXING BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D32
Gotowy
Trevor Wallace
Electric City Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Costa Zachos Gracie Barra Georgia
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D18
Gotowy
Braden Cermak
American Top Team Asheville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Manny Ballenger Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C27
Gotowy
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Dominik Burgess High Performance Gym Wygrana na punkty - 04:00
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
D28
Gotowy
Thea Carpenter
Creighton MMA
Ashlyn Kern Boss Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
C30
Gotowy
Brayden Roberts
High Performance Gym
Seth Thomas BC KICKBOXING BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D33
Gotowy
Corey Hynson
Rowan Wrestling Academy
Michael Bowman Brazilian Top Team Charlotte Wygrana na punkty - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-29
Gotowy
Unknown User
American Top Team Asheville
Wygrana na punkty - 03:00
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-28
Gotowy
Dalton Tittle
Absolute Jiu-Jitsu
Mecz zakończył się remisem
Lincoln Boyette Brazilian Top Team Jacksonville Mecz zakończył się remisem
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C28
Gotowy
Dominik Burgess
High Performance Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Blake Malone Pitch Black BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C31
Gotowy
Jackson Moon
Honest Grappling Co.
Logan Pendergrass Electric City Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-32
Gotowy
Noah Basinger
Rowan Wrestling Academy
Clayton Branyon Renzo Gracie South Carolina Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40