Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-13
Završeno
Jarett Peachey
Modern Warrior MMA
Pobedio Završnicom - 04:00
JORDAN FOURNIER Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
G-21
Završeno
Benjamin Nguyen
ARTE SUAVE JIU JITSU ACADEMY X GFTEAM CHARLOTTE
Jacob Guthard Triumph Fight Academy Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
F-19
Završeno
Thomas Haines
BC KICKBOXING BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Jack Dixon Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-17
Završeno
Miroslaw Yaroshenko
Fight Sports Charlotte
Pobeda po poenima - 03:00
Charlotte Reilly Hayastan MMA Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-15
Završeno
Luke Buehlmaier
Wander Braga Bjj
Kyzer Powers Triumph Fight Academy Pobeda po poenima - 03:00
Womens No-Gi / Advanced / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday June 10th)
I19
Završeno
Jillian Chalke
Checkmat Charlotte
Pobedio Završnicom - 03:12
Emily Keck Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-15
Završeno
Macall Magarrell
Absolute Jiu-Jitsu
Pobedio Odlukom - 03:00
Austin Tibb BC KICKBOXING BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.) B Girls only
(Saturday June 10th)
E-13
Završeno
Vivienne Koert
Queen City Jiu Jitsu
Pobedio Odlukom
Scarlett Atkinson Carlson Gracie Gastonia
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
J18
Završeno
Sadie Lee
Queen City Jiu Jitsu
Jeremiah Smith Columbia Martial Arts & Fitness Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-20
Završeno
Mason Cruz
The Next Element Academy
Pobedio Završnicom - 00:52
Steele Nitchman Checkmat Charlotte
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
G-22
Završeno
John Hernandez
Nature BJJ SANFORD
Pobedio Završnicom - 00:45
Terrence Morris, Jr. Checkmat Charlotte
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-19
Završeno
KERRINGTON RATLIFF
Modern Warrior MMA
Cory " El Oso Americano " Mcclure Mindset BJJ Academy Pobeda po poenima - 04:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-11
Završeno
Ruthie Weekley
American Jiu Jitsu
Legend Arellano Fight Sports Charlotte Pobedio Završnicom - 01:13
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
Završeno
Benjamin Alexander
Checkmat Charlotte
Pobeda bez borbe
Kedar Alexander Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 10th)
I20
Završeno
Audrey Naughton
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Gabriella Gibson Wander Braga Bjj Pobedio Završnicom - 02:08
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-14
Završeno
Christiano Acevedo
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Shahnam Shams Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
J11
Završeno
Graham Ward
Schell Shock BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Luke Buehlmaier Wander Braga Bjj
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Heavyweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-14
Završeno
Ryan Griggs
Queen City Jiu Jitsu
Colin Brock-Boone Mindset BJJ Academy Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
C-17
Završeno
Hillman Peterson
Checkmat Charlotte
Pobeda po poenima - 02:00
Sofia DeLauro Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-21
Završeno
Tem Bek
Triumph Fight Academy
Artem Grigorev Fight Sports Charlotte Pobedio Završnicom - 01:26
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-19
Završeno
Jesse James Ratliff
Modern Warrior MMA
Soren Hynson Rowan Wrestling Academy Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-20
Završeno
Carter Tobin
Triumph Fight Academy
Pobedio Završnicom - 01:03
Tyson Gill Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I21
Završeno
Timothy Goodwin
Modern Warrior MMA
Pobedio Završnicom - 02:13
Joshua Burnette Titan Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-12
Završeno
Jimmy Abee
BC KICKBOXING BJJ
Colt Abee BC KICKBOXING BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-15
Završeno
Leo Gerber
The Next Element Academy
Pobedio Završnicom - 01:47
Lilly Clark Carlson Gracie Gastonia
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
Završeno
Ryan Long
Davidson County BJJ
Pobeda bez borbe
Jansen Tan Nature BJJ SANFORD
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
C-18
Završeno
Korbin Frenning
Checkmat Charlotte
Vanessa Watson Fight Sports Charlotte Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
J20
Završeno
Nigina Bek
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Jeremiah Smith Columbia Martial Arts & Fitness
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-16
Završeno
Ethan Lambeth
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Shahnam Shams Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-22
Završeno
Mason Cruz
The Next Element Academy
Joseph Tobin Triumph Fight Academy Pobeda po poenima - 03:00
Womens No-Gi / Advanced / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday June 10th)
I17
Završeno
Jillian Chalke
Checkmat Charlotte
Pobedio Završnicom - 02:54
Anya Wallace Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-21
Završeno
Evelyn Johns
Team ROC
Kendall Hauser Davidson County BJJ Pobedio Završnicom - 01:49