Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-10
Završeno
Joseph Tobin
Triumph Fight Academy
Luke Buehlmaier Wander Braga Bjj Pobedio Završnicom - 02:14
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.) Female only
(Saturday June 10th)
H-11
Završeno
Eden Shmulevich
Triumph Fight Academy
Liyana Bek Triumph Fight Academy Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-8
Završeno
Christiano Acevedo
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Ethan Lambeth Triumph Fight Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
C-10
Završeno
Hillman Peterson
Checkmat Charlotte
Kedar Alexander Charlotte Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 10th)
I12
Završeno
Isabella Hernandez
Queen City Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Trenton Heidel McGinnis Academy of Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
J10
Završeno
Aiden James
Fight Sports Charlotte
Pobedio Završnicom - 00:58
Eloise Koert Queen City Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-9
Završeno
Jimmy Abee
BC KICKBOXING BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Ruthie Weekley American Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
F-11
Završeno
Lucas Hines
Wander Braga Bjj
Thomas Bozzuto Marlon Loor Vera BJJ Pobedio Završnicom - 00:55
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-15
Završeno
Elijah MCGIVERIN
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Myra Goodman American Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-9
Završeno
Gavin Verkler
BC KICKBOXING BJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Henry Drye Mindset BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-9
Završeno
Bentley Hicks
Checkmat Eastcoast
Pobedio Završnicom - 02:07
JORDAN FOURNIER Triumph Fight Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-12
Završeno
Ryan Long
Davidson County BJJ
Eric Buehlmaier Wander Braga Bjj Pobedio Završnicom - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-13
Završeno
Amitai Druker
Fight Sports Charlotte
Pobeda po poenima - 03:00
Nicholas Banias Triumph Fight Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Heavyweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-8
Završeno
Ryan Griggs
Queen City Jiu Jitsu
Shahana Shams Triumph Fight Academy Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-11
Završeno
Henry Drye
Mindset BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 01:37
June Drye Mindset BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-16
Završeno
Wylde Turner
Carlson Gracie Gastonia
Quinn Raedy Fight Sports Charlotte Pobedio Završnicom - 00:17
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
A-5
Završeno
John Reynolds
Team Mannon BJJ
Pobedio Završnicom - 00:19
Matthew Davis Fight Factory NC
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
F-14
Završeno
Jansen Tan
Nature BJJ SANFORD
Kael Buehlmaier Wander Braga Bjj Pobedio Završnicom
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.) Female only
(Saturday June 10th)
H-12
Završeno
Bella Rector
BC KICKBOXING BJJ
Pobedio Završnicom - 01:46
Eden Shmulevich Triumph Fight Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-12
Završeno
Gavin Verkler
BC KICKBOXING BJJ
Alinur Ashiraliev Fight Sports Charlotte Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-17
Završeno
Joseph Virella
Fight Sports Charlotte
Pobedio Završnicom - 00:52
Elijah MCGIVERIN Triumph Fight Academy
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
A-6
Završeno
Matthew Davis
Fight Factory NC
Sebastian Amortegui Charlotte Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 08:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
J12
Završeno
Roman Jones
Black Label Jiu-Jitsu
Kyzer Powers Triumph Fight Academy Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Heavyweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-9
Završeno
Landon Dodson
Rowan Wrestling Academy
Pobeda po poenima - 02:00
Shahana Shams Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 10th)
I13
Završeno
Jaxon Seeley
Honest Grappling Co.
Trenton Heidel McGinnis Academy of Martial Arts Pobedio Odlukom - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-11
Završeno
Savanna Ford
Honest Grappling Co.
Pobeda po poenima - 02:00
Robbie Scotland Checkmat Charlotte
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-20
Završeno
Adam Abdin
BC KICKBOXING BJJ
Lillian O'Toole TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
J13
Završeno
Coraline Airheart
Triumph Fight Academy
Pobedio Završnicom - 00:10
Wesson Smosna Team ROC
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-14
Završeno
Ava Houser
Pedro Sauer - 4m Fitness
Daniel Ribeiro Columbia Martial Arts & Fitness Pobeda po poenima - 01:17
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.) Female only
(Saturday June 10th)
H-14
Završeno
Liyana Bek
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Bella Rector BC KICKBOXING BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
Završeno
Eric Buehlmaier
Wander Braga Bjj
Pobeda bez borbe
Jansen Tan Nature BJJ SANFORD
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-15
Završeno
Terrence Morris, Jr.
Checkmat Charlotte
Pobedio Završnicom - 01:02
Christian Richard Triumph Fight Academy