Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-6
Završeno
Max Winslow
Honest Grappling Co.
Foster Pangia The Next Element Academy Pobeda po poenima - 03:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
D-2
Završeno
Sebastian Amortegui
Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 08:00
Neil Del Valle Victory Martial Arts BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
F-8
Završeno
Elijah Roper
Saga Combat Systems
Lucas Hines Wander Braga Bjj Pobeda po poenima
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-6
Završeno
Eden Shmulevich
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Matt Busbee Mindset BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-7
Završeno
Cameron Gardner
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:23
Nathan Lee Queen City Jiu Jitsu
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
E-4
Završeno
Tyler E
Alliance GDL
Pobeda po poenima - 07:09
Zach Hulce Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-4
Završeno
Miroslaw Yaroshenko
Fight Sports Charlotte
Pobedio Završnicom - 02:27
Tyson Gill Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
C-5
Završeno
Korbin Frenning
Checkmat Charlotte
Sofia DeLauro Triumph Fight Academy Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-8
Završeno
Foster Pangia
The Next Element Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Logan Smith Wander Braga Bjj
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
C-6
Završeno
Hillman Peterson
Checkmat Charlotte
Pobeda po poenima - 02:00
Maggie Luptak BC KICKBOXING BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-7
Završeno
Artem Grigorev
Fight Sports Charlotte
Mason Cruz The Next Element Academy Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
J5
Završeno
Nigina Bek
Triumph Fight Academy
Pobedio Završnicom - 01:14
Unknown User
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-9
Završeno
Nathan Lee
Queen City Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Logan Smith Wander Braga Bjj
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-5
Završeno
Charlotte Reilly
Hayastan MMA Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Miroslaw Yaroshenko Fight Sports Charlotte
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 10th)
I6
Završeno
Jesse James Ratliff
Modern Warrior MMA
Isabella Hernandez Queen City Jiu Jitsu Pobedio Odlukom - 03:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
Završeno
Caleb Bradish
Chango BJJ
Pobeda bez borbe
Saurabh Burange Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
C-4
Završeno
Khari Richardson
Checkmat Charlotte
Kedar Alexander Charlotte Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-5
Završeno
Christian Richard
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 02:00
Eva Gill Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-6
Završeno
Easton Gortney
Fernando Loor Vera BJJ
Pobedio Završnicom - 01:08
Carlo Calzadilla Fight Sports Charlotte
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-10
Završeno
Cameron Gardner
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:25
Foster Pangia The Next Element Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
A-3
Završeno
Julian Williamson
Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 06:41
Jeremy Hartsell Team ROC
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
F-9
Završeno
Elijah Roper
Saga Combat Systems
Thomas Bozzuto Marlon Loor Vera BJJ Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
I7
Završeno
Timur Ishinov
Fight Sports Charlotte
Ulianna Bautista Absolute Jiu-Jitsu Pobeda po poenima
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-6
Završeno
Holly Ciuclea
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 02:00
Christian Richard Triumph Fight Academy
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
Završeno
Sebastian Amortegui
Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Pobeda bez borbe
Dale Sottile Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Middleweight (66-75 lbs.) Consolation match JM
(Saturday June 10th)
G-11
Završeno
Abigale Pelaez
Queen City Jiu Jitsu
Adam Abdin BC KICKBOXING BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-6
Završeno
Christiano Acevedo
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Ethan Lambeth Triumph Fight Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Heavyweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-8
Završeno
Wren Brock-Boone
Mindset BJJ Academy
Mario Mendigana ARTE SUAVE JIU JITSU ACADEMY X GFTEAM CHARLOTTE Pobeda po poenima - 03:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
C-2
Završeno
Matthew Davis
Fight Factory NC
Pobedio Završnicom - 05:12
Caleb Bradish Chango BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
I8
Završeno
Noah Ciuclea
Triumph Fight Academy
Emilia Dolgin Fight Sports Charlotte Pobeda po poenima - 02:00