Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens Gi / White / Masters / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-71
Gotowy
Ross Armstrong
Grindstone Athletics
TImothy Cook Team Randori Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-73
Gotowy
Steven Dvornick
Big Brothers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Christopher Shifflett Vicente Jr Team
Mens Gi / White / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
Dale Reed
SouthSide Jiujitsu Club
Wygrana walkowerem
Ethan Jones
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-77
Gotowy
Alexander Reyes
301 MMA
Tate Confer Agoge Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday May 22nd)
A-77
Gotowy
Dale Reed
SouthSide Jiujitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Christopher Quirk Team Balance - Baltimore
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-75
Gotowy
Mariano Wisnowski
Alliance Pennsylvania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Ryan Barron Alliance Maryland
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-77
Gotowy
Zach Lipson
Elite Jiu-Jitsu (RMNU)
Fon Nanudon Vicente Jr Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Mens Gi / Blue / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-73
Gotowy
Luke Stenger
Team Pimentel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Daniel Humenuck Team Pimentel
Mens Gi / Blue / Adult / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-70
Gotowy
Aloys Daniel Atangana Nkoa
GFTEAM
Andre Monroe BETA ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Mens Gi / White / Executive / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-83
Gotowy
Manny Amparo
Chris Eckert 301 MMA Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-76
Gotowy
Kyle Prince
Agoge Jiu Jitsu
Isaac Williams-Okoro Team Balance - Baltimore Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-79
Gotowy
Dan Garibaldi
Double Phoenix Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Ryan Barron Alliance Maryland
Mens Gi / White / Masters / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-79
Gotowy
Bryan Tillman
Team Lloyd Irvin
Steven Mazanec Royal Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Mens Gi / Blue / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-71
Gotowy
Daniel Humenuck
Team Pimentel
Anthony Campanale Royal Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-78
Gotowy
Fon Nanudon
Vicente Jr Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Devin Gazia Team Pimentel
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-76
Gotowy
Mariano Wisnowski
Alliance Pennsylvania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Marco Delacruz Carlos Catania BJJ
Mens Gi / White / Executive / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-85
Gotowy
Fernando Reyes
Manny Amparo Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-82
Gotowy
Bartosz Raciborski
Renzo Gracie Fight Academy
Shoaib Sargeant BETA ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-74
Gotowy
Reza Zaidi
Double Phoenix Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Steven Dvornick Big Brothers
Mens Gi / White / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
Jon Honeycutt
Team Balance - Baltimore
Wygrana walkowerem
Carl Pierre High Noon BJJ Team
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-80
Gotowy
Hector Luna
None
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Jake Grasso Valhalla Academy of Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
Jon Honeycutt
Team Balance - Baltimore
Wygrana walkowerem
Carl Pierre High Noon BJJ Team
Mens Gi / White / Executive / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-84
Gotowy
Jason Neubauer
Team Balance - Baltimore
Wygrana na punkty - 04:00
Chris Eckert 301 MMA
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-81
Gotowy
Chad Confer
Agoge Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Clayton Charlton Baltimore Gracie Jiu-Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-75
Gotowy
Sean Harvey
Alliance Maryland
Wygrana na punkty - 04:00
Christopher Shifflett Vicente Jr Team
Mens Gi / Blue / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-72
Gotowy
Daniel Humenuck
Team Pimentel
Wygrana na punkty - 04:00
Anthony Campanale Royal Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-80
Gotowy
Fon Nanudon
Vicente Jr Team
Wygrana na punkty - 04:00
Dan Garibaldi Double Phoenix Jiu Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
Collin Rolfes
Urbana Academy Team Pedro Sauer
Dylan Matthews High Noon BJJ Team Wygrana walkowerem
Mens Gi / White / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-77
Gotowy
Dylan Matthews
High Noon BJJ Team
Wygrana na punkty - 04:00
Manuel Toscana
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-82
Gotowy
Hector Luna
None
Wygrana na punkty - 04:00
Chad Confer Agoge Jiu Jitsu
Mens Gi / Blue / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
Daniel Humenuck
Team Pimentel
Anthony Campanale Royal Martial Arts Wygrana walkowerem
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-81
Gotowy
Bartosz Raciborski
Renzo Gracie Fight Academy
Jonathan Lopez 302 BJJ / Balance Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02