Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-66
Gotowy
Hector Matamoros
GROUND CONTROL
Wygrana na punkty - 04:00
Ryan Dvornick Big Brothers
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday May 22nd)
B-61
Gotowy
Ethan Jones
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Nilxon Ventura WDC BJJ
Mens Gi / Purple / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-69
Gotowy
Lifrage Lasane
Wygrana na punkty - 06:00
Shawn Ward GFT
Mens Gi / Black / Executive / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-56
Gotowy
William Loushin
Grindstone Athletics
David Adams Noel Smith BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday May 22nd)
A-60
Gotowy
Gary Gioni
BETA ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Samuel Vorbe DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Mens Gi / Purple / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-61
Gotowy
Dakota DeLeonardis
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Onslo Parker Yamasaki Leesburg - IronHide Academy
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-72
Gotowy
Brandon Concannon Colter
Tyson's BJJ
Brandyn Estep Yamasaki Academy Woodbridge Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Purple / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-61
Gotowy
Carlos Vera
Robert Clifton GROUND CONTROL Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-62
Gotowy
Edward Wisnowski
Alliance Pennsylvania
Tobi O RENZO GRACIE BROOKLYN Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-59
Gotowy
Miles Fink
Team Balance - Baltimore
Thomas O'Brien Calvert MMA/Lineage BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-66
Gotowy
Jason Gibbons
Yamasaki Leesburg - IronHide Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Joseph Abruscato Team Balance - Baltimore
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-67
Gotowy
Dante Angelini
Alliance.
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Ken Santos Combat Principles MMA
Mens Gi / Blue / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
Adam Leeper
Conquest BJJ
Bren Wedekind GROUND CONTROL Wygrana walkowerem
Mens Gi / Purple / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
Chase Loeffler
Carlos Catania BJJ
Shawn Ward GFT Wygrana walkowerem
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday May 22nd)
C-65
Gotowy
Carlos Vera
Wygrana na punkty - 08:00
Mike Turpin Method MMA
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-62
Gotowy
Lucas Talon
GROUND CONTROL
Kestas Dennis GFTEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Mens Gi / White / Executive / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-66
Gotowy
Miguel Rodriguez
Royal Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Adam Watson Team Balance - Baltimore
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-63
Gotowy
Ryan Rivera-Whaley
Team Pimentel
Joao Pedro Lisboa Agoge Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / Black / Executive / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-57
Gotowy
David Adams
Noel Smith BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Warren Davis Big Brothers
Mens Gi / Blue / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-69
Gotowy
Kevin Horace
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Miles Fink Team Balance - Baltimore Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / Black / Executive / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
William Loushin
Grindstone Athletics
Warren Davis Big Brothers Wygrana walkowerem
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-64
Gotowy
Jason Canamaso
United Martial Arts Academy
Kestas Dennis GFTEAM Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-67
Gotowy
Jason Gibbons
Yamasaki Leesburg - IronHide Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Jason Brown Method MMA
Mens Gi / White / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-67
Gotowy
Greg Hinkleman
Wygrana na punkty - 04:00
Danny Waters Yamasaki Leesburg - IronHide Academy
Mens Gi / Purple / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-62
Gotowy
Jonathan Deyette
Team Pimentel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Robert Clifton GROUND CONTROL
Mens Gi / Blue / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-68
Gotowy
Thomas O'Brien
Calvert MMA/Lineage BJJ
Thomas Maxwell Spazz Academy Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / Blue / Executive / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-68
Gotowy
Ryan Bozman
Southside BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Raife Oldham Vicente Jr Team
Mens Gi / Purple / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday May 22nd)
E-58
Gotowy
James Neville
MMA Institute
Mike Turpin Method MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Mens Gi / White / Adult / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-63
Gotowy
Will Sneathen
Spazz Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Nilxon Ventura WDC BJJ
Mens Gi / Purple / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-70
Gotowy
Jamil Ahmed
BETA ACADEMY
Lifrage Lasane Wygrana na punkty - 06:00
Mens Gi / Blue / Adult / Lightfeatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-64
Gotowy
James Tolliver
Form Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
RICKY LOPEZ 3rd Street Bjj
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-73
Gotowy
Brandyn Estep
Yamasaki Academy Woodbridge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Tate Confer Agoge Jiu Jitsu