Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-34
Gotowy
RICKY LOPEZ
3rd Street Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Dominick Cady Royal Martial Arts
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday May 22nd)
B-26
Gotowy
KAITLYN LAUBAUGH
Carlos Catania BJJ
Sophie Mazhari Kaizen MMA Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-30
Gotowy
William Haversack
Baltimore Gracie Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Gerald Tucker Skywalker BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-30
Gotowy
Brandyn Estep
Yamasaki Academy Woodbridge
Jake Grasso Valhalla Academy of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday May 22nd)
A-22
Gotowy
Bain Hughes
Vicente Jr Team
Wygrana na punkty - 05:00
Leslie Krogh Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-31
Gotowy
Michael Macheras
GROUND CONTROL
Wygrana na punkty - 00:50
SEAN SOCHA Team Balance - Baltimore
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-31
Gotowy
Hector Luna
None
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Martin Safar Hart BJJ
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday May 22nd)
E-27
Gotowy
Sarah Gallagher
Grindstone Athletics
Veronica Becerra Rivera Revolution BJJ / RMNU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-32
Gotowy
Octavio Vazquez
Foundation jiu jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Alex Sanchez Conquest BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-32
Gotowy
Brandon Concannon Colter
Tyson's BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Jake Grasso Valhalla Academy of Martial Arts
Womens Gi / Blue / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday May 22nd)
A-29
Gotowy
Alecia Pasquin-Onderko
Carlos Catania BJJ
Cari Albers Form Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-34
Gotowy
James Anderson
Kanjizai Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Gerald Tucker Skywalker BJJ
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday May 22nd)
B-27
Gotowy
Rogette Esteve
Team Balance - Baltimore
Sophie Mazhari Kaizen MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-35
Gotowy
Magnus Ring
Noel Smith BJJ
Patrick Martin Grindstone Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-33
Gotowy
Dylan Jones
Vicente Jr Team
Alex Sanchez Conquest BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-31
Gotowy
William Haversack
Baltimore Gracie Jiu-Jitsu
Michael Macheras GROUND CONTROL Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-36
Gotowy
RICKY LOPEZ
3rd Street Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Ken Santos Combat Principles MMA
Womens No-Gi / Advanced / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday May 22nd)
E-32
Gotowy
Lauren Bradel
Agoge Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Kyra Newmaster TAC TEAM BJJ
Womens Gi / Blue / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday May 22nd)
A-34
Gotowy
Nell Diebel
Carlos Catania BJJ
Kayla Godrick Vicente Jr Team Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-37
Gotowy
James Tolliver
Form Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Patrick Martin Grindstone Athletics
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-37
Gotowy
Alex Sanchez
Conquest BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
SEAN SOCHA Team Balance - Baltimore
Womens Gi / White / Ultraweight (181 lbs.+)
(Saturday May 22nd)
B-43
Gotowy
Amy Rosenquist
Double Phoenix Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Sarah Troxel GROUND CONTROL
Womens Gi / White / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday May 22nd)
E-35
Gotowy
Megan Howard
Southside BJJ
Wygrana na punkty - 03:50
Rachelle Dahler Team Balance - Baltimore
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-35
Gotowy
Kevin Pulley
Team Balance - Baltimore
Wygrana na punkty - 04:00
William Haversack Baltimore Gracie Jiu-Jitsu
Womens Gi / Blue / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday May 22nd)
A-30
Gotowy
Stef Hayes
BETA ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Cari Albers Form Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-39
Gotowy
Magnus Ring
Noel Smith BJJ
Ken Santos Combat Principles MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-45
Gotowy
Hector Matamoros
GROUND CONTROL
Dante Angelini Alliance. Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-38
Gotowy
Dominick Cady
Royal Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Patrick Martin Grindstone Athletics
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-36
Gotowy
Michael Macheras
GROUND CONTROL
Octavio Vazquez Foundation jiu jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:01
Womens Gi / Blue / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday May 22nd)
A-35
Gotowy
Nell Diebel
Carlos Catania BJJ
Kayla Godrick Vicente Jr Team Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-42
Gotowy
Brian Nielson
MMA Institute
Wygrana na punkty - 06:00
Thomas Maxwell Spazz Academy
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-38
Gotowy
Jason Canamaso
United Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Lucas Talon GROUND CONTROL