Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-38
Gotowy
James Anderson
Kanjizai Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Seb Middelhof MMA Institute
Womens Gi / White / Ultraweight (181 lbs.+)
(Saturday May 22nd)
B-44
Gotowy
Kimberly Kerschner
Conquest BJJ
Amy Rosenquist Double Phoenix Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-39
Gotowy
Alex Sanchez
Conquest BJJ
William Haversack Baltimore Gracie Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-46
Gotowy
Ryan Dvornick
Big Brothers
Wygrana na punkty - 04:00
Qaron Davis david adams jiujitsu
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-41
Gotowy
Dominick Cady
Royal Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Ken Santos Combat Principles MMA
Womens Gi / White / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday May 22nd)
E-36
Gotowy
Megan Howard
Southside BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
KRISTI Jenkins Team Balance - Baltimore
Womens Gi / Blue / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday May 22nd)
A-38
Gotowy
Tara Pagano
Royal Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Riley Phillips Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Womens Gi / White / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday May 22nd)
E-37
Gotowy
Rachelle Dahler
Team Balance - Baltimore
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
KRISTI Jenkins Team Balance - Baltimore
Womens Gi / Blue / Ultraweight (181 lbs.+)
(Saturday May 22nd)
A-40
Gotowy
Nicole Dunn
Team Balance - Baltimore
Ann Russell Team Balance - Baltimore Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-49
Gotowy
Andrew Mariscal
Grindstone Athletics
Seb Middelhof MMA Institute Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-39
Gotowy
Ryan Rivera-Whaley
Team Pimentel
Kestas Dennis GFTEAM Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-43
Gotowy
Edward Wisnowski
Alliance Pennsylvania
Wygrana na punkty - 04:00
Tobi O RENZO GRACIE BROOKLYN
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
Gotowy
Fredo Pimentel
10th planet allentown
Brendan New Carlos Catania BJJ Wygrana walkowerem
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-40
Gotowy
RICKY LOPEZ
3rd Street Bjj
James Tolliver Form Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Womens No-Gi / Advanced / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday May 22nd)
E-31
Gotowy
Miranda Yost
Method MMA
Tara Pagano Royal Martial Arts Wygrana na punkty - 06:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-47
Gotowy
Dante Angelini
Alliance.
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Ryan Dvornick Big Brothers
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-41
Gotowy
Kevin Pulley
Team Balance - Baltimore
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Octavio Vazquez Foundation jiu jitsu
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday May 22nd)
A-31
Gotowy
Rodney Martin
301 MMA
James Neville MMA Institute Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-43
Gotowy
William Loushin
Grindstone Athletics
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Roger Lee High Noon BJJ Team
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-48
Gotowy
Hector Matamoros
GROUND CONTROL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Qaron Davis david adams jiujitsu
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
E-40
Gotowy
Jason Canamaso
United Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Kestas Dennis GFTEAM
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-50
Gotowy
Luke Ricci
Alliance Pennsylvania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Christopher Shifflett Vicente Jr Team
Womens No-Gi / Advanced / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday May 22nd)
E-33
Gotowy
Miranda Yost
Method MMA
Kyra Newmaster TAC TEAM BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-44
Gotowy
Brian Nielson
MMA Institute
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Brendan New Carlos Catania BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-40
Gotowy
James Anderson
Kanjizai Martial Arts
Michael Macheras GROUND CONTROL Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-45
Gotowy
William Loushin
Grindstone Athletics
Branden Risso Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Womens No-Gi / Advanced / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday May 22nd)
E-34
Gotowy
Tara Pagano
Royal Martial Arts
Lauren Bradel Agoge Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
B-51
Gotowy
Seb Middelhof
MMA Institute
Reza Zaidi Double Phoenix Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-44
Gotowy
Edmundo Sanchez
High Noon BJJ Team
Wygrana na punkty - 04:00
Raife Oldham Vicente Jr Team
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
C-44
Gotowy
Edward Wisnowski
Alliance Pennsylvania
Wygrana na punkty - 04:00
Ross Armstrong Grindstone Athletics
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
D-50
Gotowy
Samuel Vorbe
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Jonathan Deyette Team Pimentel Wygrana na punkty - 06:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday May 22nd)
A-41
Gotowy
Zaid Omar
Kaizen MMA
Dylan Matthews High Noon BJJ Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45