Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
D-1
Ferdig
Mateo Pena
Riptide mma
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Andrea Klebić Nature BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F1
Ferdig
Alex Camacho
The Next Element Academy
Jack Hirliman Chango BJJ Seier på submission - 00:47
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-1
Ferdig
Nickole Salem
Black Label Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:55
Decebal Saul Socivoi The Next Element Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
F4
Ferdig
Grayson Hall
Brunson's MMA & Fitness
Tyler Morgan Checkmat MB Seier på submission - 02:12
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
C-1
Ferdig
Kason Fulford
Dosher Fitness
Foster Pangia The Next Element Academy Seier på submission - 01:07
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-2
Ferdig
Jake Johnson
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Seier med poeng - 03:00
Bogdan Bezgin Checkmat MB
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-2
Ferdig
Nolan Zeuschner
Dosher Fitness
Seier på submission - 00:37
Kade Lundell Black Label Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-3
Ferdig
Maxim Zhikharev
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Nicholas Cairnie Dosher Fitness Seier med poeng - 01:20
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-3
Ferdig
Hudson Pangia
The Next Element Academy
Hudson Krise Brunson's MMA & Fitness Seier på submission - 02:15
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-2
Ferdig
Nickole Salem
Black Label Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:56
Mariam Matosimova Checkmat MB
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-3
Ferdig
Drew Johnson
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Adrian Flores ZR Team NC Seier på submission - 01:03
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F2
Ferdig
Alex Camacho
The Next Element Academy
Seier på submission - 00:43
Charlotte Guy Dosher Fitness
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-4
Ferdig
Alexander Sanders
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Seier med poeng - 03:00
Alex Borrego Checkmat MB
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-6
Ferdig
Susan Campbell
Dosher Fitness
Caleb Cook Crest Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-6
Ferdig
Faridun Sulaymanov
Checkmat MB
Seier på submission - 01:17
Laynee Stout Dosher Fitness
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-5
Ferdig
Jake Johnson
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Adrian Flores ZR Team NC Seier på submission - 00:33
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-4
Ferdig
Xadrian Roosberry
Fènix Jiu Jitsu NC
Augie Semidei The Next Element Academy Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:05
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
F5
Ferdig
Samuel Ibrahim
The Next Element Academy
Liam Levasa Dosher Fitness Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-8
Ferdig
Grayson Boone
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Carter Hite Nature BJJ Seier på submission - 00:20
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-7
Ferdig
Rhett Johnson
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Mirzobek Bekmuratov Checkmat MB Seier på submission - 01:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-4
Ferdig
Kade Lundell
Black Label Jiu Jitsu
Hudson Pangia The Next Element Academy Seier på submission - 01:44
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F3
Ferdig
Charlotte Guy
Dosher Fitness
Jack Hirliman Chango BJJ Seier på submission - 02:04
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-5
Ferdig
Nolan Zeuschner
Dosher Fitness
Seier med poeng - 03:00
Hudson Krise Brunson's MMA & Fitness
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-5
Ferdig
Augie Semidei
The Next Element Academy
Seier med poeng - 02:00
Eden Mercer Checkmat MB
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-7
Ferdig
Adrian Flores
ZR Team NC
Mateo Pena Riptide mma Seier med poeng - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F6
Ferdig
Tyler Mindala
The Next Element Academy
Seier på submission - 00:38
Aiden Morris Practical mma
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-8
Ferdig
Laynee Stout
Dosher Fitness
Seier på submission - 02:49
Rhett Johnson Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F8
Ferdig
Timothy Cisternas
Checkmat MB
Farruh Ibrohimjonov The Next Element Academy Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-7
Ferdig
Leo Gerber
Checkmat MB
Max Zeuschner Dosher Fitness Seier med poeng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-11
Ferdig
Drew Johnson
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Bogdan Bezgin Checkmat MB Seier med poeng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F7
Ferdig
Tyler Mindala
The Next Element Academy
Seier på submission - 01:38
Aiden Morris Practical mma
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
Ferdig
Faridun Sulaymanov
Checkmat MB
Mirzobek Bekmuratov Checkmat MB Seier på Walkover