Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Kasey Bullock
Epoch Jiu Jitsu
Alexander Brennan Dosher Fitness Gewonnen via Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F24
Afgelopen
John Sorensen
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Kyle Cohen Riptide mma Gewonnen via Overgave - 00:24
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.) DE
(Saturday June 9th)
A-24
Afgelopen
Kiley Reney
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Enzo Teixeira Checkmat MB
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-28
Afgelopen
Kevin Faria
The Next Element Academy
Vincent Morelli Brunson's MMA & Fitness Gewonnen via Overgave - 01:56
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-22
Afgelopen
Alison Capra
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Kaley Powell Nature BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F30
Afgelopen
Farruh Ibrohimjonov
The Next Element Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Timothy Cisternas Checkmat MB
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-21
Afgelopen
Decker Krise
Brunson's MMA & Fitness
Gewonnen via Overgave
Wyatt Fingar Riptide mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-26
Afgelopen
Charlie Hanna
Checkmat Charleston
Gewonnen via Overgave - 01:56
Jorie Sidoti Black Force MMA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-22
Afgelopen
John Sorensen
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Wyatt Fingar Riptide mma Gewonnen via Punten
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-29
Afgelopen
Kevin Faria
The Next Element Academy
Elijah Brinegar Vicente Jr Team Gewonnen via Overgave - 00:29
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F26
Afgelopen
Kyle Cohen
Riptide mma
Tucker Pangia The Next Element Academy Gewonnen op Beslissing - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-32
Afgelopen
Jorie Sidoti
Black Force MMA
Gewonnen via Overgave - 00:44
Makayla Hinchey Riptide mma
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.) DE
(Saturday June 9th)
A-25
Afgelopen
Kiley Reney
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Enzo Teixeira Checkmat MB
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-23
Afgelopen
Shana Selway
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Kaley Powell Nature BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F27
Afgelopen
Decker Krise
Brunson's MMA & Fitness
Gewonnen via Punten - 03:00
Ace Sousa ZR Team NC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-30
Afgelopen
Elijah Brinegar
Vicente Jr Team
Vincent Morelli Brunson's MMA & Fitness Gewonnen via Overgave - 00:27
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-25
Afgelopen
Jordyn Barrett
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Louria Needes ZR Team NC
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-33
Afgelopen
Charlie Hanna
Checkmat Charleston
Gewonnen via Overgave - 02:06
Chase McLeod TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-34
Afgelopen
Jack Hirliman
Chango BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:56
Jorie Sidoti Black Force MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-26
Afgelopen
Mariam Matosimova
Checkmat MB
Decebal Saul Socivoi The Next Element Academy Gewonnen via Overgave - 02:07
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F28
Afgelopen
Kyle Cohen
Riptide mma
Ace Sousa ZR Team NC Gewonnen via Overgave - 01:01
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-27
Afgelopen
Elijah Brinegar
Vicente Jr Team
Vincent Morelli Brunson's MMA & Fitness Gewonnen via Overgave - 00:42
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-23
Afgelopen
Kyle Cohen
Riptide mma
Decker Krise Brunson's MMA & Fitness Gewonnen via Overgave - 02:35
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Blue / Roosterweight (115 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
D-38
Afgelopen
Kaleah Pyles
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Abagail Lavelle The Jiu Jitsu Institute
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-24
Afgelopen
Jesse Tracy
Uzcategui BJJ
Alison Capra Crest Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-35
Afgelopen
Makayla Hinchey
Riptide mma
Chase McLeod TEAM ROC FAYETTEVILLE NC Gewonnen via Overgave - 01:58
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F31
Afgelopen
Colton McMahon
The Next Element Academy
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Jeremiah Lopez Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-26
Afgelopen
Jordyn Barrett
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Louria Needes ZR Team NC
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-36
Afgelopen
Charlie Hanna
Checkmat Charleston
Gewonnen via Punten - 03:00
Jack Hirliman Chango BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-27
Afgelopen
Decebal Saul Socivoi
The Next Element Academy
Nickole Salem Black Label Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 02:23
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.) B
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Liam Levasa
Dosher Fitness
Gewonnen via Walkover
Samuel Ibrahim The Next Element Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F29
Afgelopen
Tucker Pangia
The Next Element Academy
Decker Krise Brunson's MMA & Fitness Gewonnen via Overgave - 02:18