Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-25
Afgelopen
Ella Ruffner
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Kaiden Beltempo Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Gewonnen via Punten - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C15
Afgelopen
DaJour Leggett
Waterfront MMA
Kelvin Williams Gracie Allegiance PA Gewonnen via Overgave - 02:04
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-24
Afgelopen
Brysin Carroll
Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Gewonnen via Overgave - 01:20
Alessandra Lignelli Indio Dojo
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-26
Afgelopen
Dante Petrick
Octane Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 00:31
Averie Bourgerie Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Superweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-27
Afgelopen
Lyra Foti
Indio Dojo
Paisley Goroncy Octane Martial Arts Gewonnen via Overgave - 01:25
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
Afgelopen
Bernardo Villefort
Indio Dojo
Channing Burgunder Armezzani Jiujitsu Academy Gewonnen via Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.) B
(Saturday April 17th)
A-28
Afgelopen
Kameren Beltempo
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Colton Lichtman Indio Dojo Gewonnen via Overgave - 00:49
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-27
Afgelopen
Piper Dudas
Renzo Gracie Morgantown
Dylan Southall-Owen Indio Dojo Gewonnen via Punten - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C16
Afgelopen
Devin Heinl
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Ryan Zielinski Indio Dojo Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:24
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-29
Afgelopen
Kaleb Anderson
Octane Martial Arts
Mason Purvis Stout PGH - Team Renzo Gracie Gewonnen via Overgave - 02:31
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. ) B
(Saturday April 17th)
B-28
Afgelopen
Easton Switalski
Renzo Gracie Morgantown
Aaron Antunes Indio Dojo Gewonnen via Punten - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C12
Afgelopen
Spencer Barber
Indio Dojo
Johnny Pham The Mat Factory Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-30
Afgelopen
Weston Klamerus
Octane Martial Arts
Gabriel Combs Gracie Barra Beaver County Gewonnen via Overgave - 00:30
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-29
Afgelopen
Brysin Carroll
Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Gewonnen via Overgave - 00:31
Averie Bourgerie Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-33
Afgelopen
Dakota Dahler
Indio Dojo
Gewonnen via Punten - 06:00
Jonathan Kuentz Next Level Martial Arts Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-31
Afgelopen
Weston Klamerus
Octane Martial Arts
Mason Purvis Stout PGH - Team Renzo Gracie Gewonnen via Overgave - 00:54
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C13
Afgelopen
Anthony Baglama
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Gewonnen via Overgave - 00:38
Joey Vucick Team Vucick
Womens Gi / White / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-33
Afgelopen
HANNAH JENKINS
Next Level Martial Arts Academy
Gewonnen via Punten - 04:00
Nicole Barthel Indio Dojo
Mens Gi / White / Masters / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-35
Afgelopen
Francisco Terrazas
Indio Dojo
Donald Bengele Indio Dojo Gewonnen via Punten - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C17
Afgelopen
Shawn Williams
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Gewonnen via Overgave
Kelvin Williams Gracie Allegiance PA
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-30
Afgelopen
Riley Bourgerie
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Brysin Carroll Culture of jiu jitsu/ GFTeam Gewonnen via Overgave - 01:12
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C18
Afgelopen
Christopher Ruffner
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Gewonnen via Overgave - 00:12
Ryan Zielinski Indio Dojo
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-32
Afgelopen
Mason Purvis
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Gabriel Combs Gracie Barra Beaver County Gewonnen via Punten - 03:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday April 17th)
Afgelopen
Nicholas Basile
Indio Dojo
Gewonnen via Walkover
Ian Binotto Indio Dojo
Mens Gi / Blue / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-34
Afgelopen
Nikola Skirpan
Indio Dojo
Gewonnen via Overgave - 01:21
Bobby Kalbaugh Octane Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C21
Afgelopen
Bryce Walter
Clarion MMA - Clarion Mixed Martial Arts
Austin Lee Indio Dojo Gewonnen via Punten - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-40
Afgelopen
Travis Malone
Team East Coast BJJ/Team James Clingerman
Gewonnen via Punten - 04:00
Chad Ling Waterfront MMA
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-36
Afgelopen
Alexander Keslar
None
Patrick Havlin Campbell Martial Arts Gewonnen via Punten - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Afgelopen
Dakota Dahler
Indio Dojo
Jonathan Kuentz Next Level Martial Arts Academy Gewonnen via Walkover
Mens Gi / Blue / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-35
Afgelopen
Nikola Skirpan
Indio Dojo
Gewonnen via Overgave - 03:12
Bobby Kalbaugh Octane Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-31
Afgelopen
Jaxson Rousey
Indio Dojo
Gewonnen op Beslissing
Peyton Bourgerie Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-32
Afgelopen
Jaxson Rousey
Indio Dojo
Liam Keller Indio Dojo Gewonnen via Overgave