Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-25
Ferdig
Ella Ruffner
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Kaiden Beltempo Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Seier med poeng - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C15
Ferdig
DaJour Leggett
Waterfront MMA
Kelvin Williams Gracie Allegiance PA Seier på submission - 02:04
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-24
Ferdig
Brysin Carroll
Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Seier på submission - 01:20
Alessandra Lignelli Indio Dojo
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-26
Ferdig
Dante Petrick
Octane Martial Arts
Seier på submission - 00:31
Averie Bourgerie Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Superweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-27
Ferdig
Lyra Foti
Indio Dojo
Paisley Goroncy Octane Martial Arts Seier på submission - 01:25
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
Ferdig
Bernardo Villefort
Indio Dojo
Channing Burgunder Armezzani Jiujitsu Academy Seier på Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.) B
(Saturday April 17th)
A-28
Ferdig
Kameren Beltempo
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Colton Lichtman Indio Dojo Seier på submission - 00:49
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-27
Ferdig
Piper Dudas
Renzo Gracie Morgantown
Dylan Southall-Owen Indio Dojo Seier med poeng - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C16
Ferdig
Devin Heinl
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Ryan Zielinski Indio Dojo Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:24
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-29
Ferdig
Kaleb Anderson
Octane Martial Arts
Mason Purvis Stout PGH - Team Renzo Gracie Seier på submission - 02:31
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. ) B
(Saturday April 17th)
B-28
Ferdig
Easton Switalski
Renzo Gracie Morgantown
Aaron Antunes Indio Dojo Seier med poeng - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C12
Ferdig
Spencer Barber
Indio Dojo
Johnny Pham The Mat Factory Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-30
Ferdig
Weston Klamerus
Octane Martial Arts
Gabriel Combs Gracie Barra Beaver County Seier på submission - 00:30
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-29
Ferdig
Brysin Carroll
Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Seier på submission - 00:31
Averie Bourgerie Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-33
Ferdig
Dakota Dahler
Indio Dojo
Seier med poeng - 06:00
Jonathan Kuentz Next Level Martial Arts Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-31
Ferdig
Weston Klamerus
Octane Martial Arts
Mason Purvis Stout PGH - Team Renzo Gracie Seier på submission - 00:54
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C13
Ferdig
Anthony Baglama
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Seier på submission - 00:38
Joey Vucick Team Vucick
Womens Gi / White / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-33
Ferdig
HANNAH JENKINS
Next Level Martial Arts Academy
Seier med poeng - 04:00
Nicole Barthel Indio Dojo
Mens Gi / White / Masters / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-35
Ferdig
Francisco Terrazas
Indio Dojo
Donald Bengele Indio Dojo Seier med poeng - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C17
Ferdig
Shawn Williams
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Seier på submission
Kelvin Williams Gracie Allegiance PA
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-30
Ferdig
Riley Bourgerie
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Brysin Carroll Culture of jiu jitsu/ GFTeam Seier på submission - 01:12
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C18
Ferdig
Christopher Ruffner
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Seier på submission - 00:12
Ryan Zielinski Indio Dojo
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-32
Ferdig
Mason Purvis
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Gabriel Combs Gracie Barra Beaver County Seier med poeng - 03:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday April 17th)
Ferdig
Nicholas Basile
Indio Dojo
Seier på Walkover
Ian Binotto Indio Dojo
Mens Gi / Blue / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-34
Ferdig
Nikola Skirpan
Indio Dojo
Seier på submission - 01:21
Bobby Kalbaugh Octane Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C21
Ferdig
Bryce Walter
Clarion MMA - Clarion Mixed Martial Arts
Austin Lee Indio Dojo Seier med poeng - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-40
Ferdig
Travis Malone
Team East Coast BJJ/Team James Clingerman
Seier med poeng - 04:00
Chad Ling Waterfront MMA
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-36
Ferdig
Alexander Keslar
None
Patrick Havlin Campbell Martial Arts Seier med poeng - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Ferdig
Dakota Dahler
Indio Dojo
Jonathan Kuentz Next Level Martial Arts Academy Seier på Walkover
Mens Gi / Blue / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-35
Ferdig
Nikola Skirpan
Indio Dojo
Seier på submission - 03:12
Bobby Kalbaugh Octane Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-31
Ferdig
Jaxson Rousey
Indio Dojo
Seier ved dommeravgjørelse
Peyton Bourgerie Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-32
Ferdig
Jaxson Rousey
Indio Dojo
Liam Keller Indio Dojo Seier på submission