Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C8
Afgelopen
Ethan Patton
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Anthony Baglama Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-15
Afgelopen
Steele Lichtman
Indio Dojo
Gewonnen via Overgave - 00:25
Owen Bourgerie Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-15
Afgelopen
Keegan Blankenship
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Dominic Dzikowski Contraguerro Martial Arts Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-16
Afgelopen
Vivian Sowder
Indio Dojo
Austin Mayer Next Level MMA Gewonnen via Overgave - 01:46
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C1
Afgelopen
Brandon Benic
Elevated Martial Arts
Jacob Loeffert The Mat Factory Gewonnen via Punten - 05:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-13
Afgelopen
Taro Carr
Indio Dojo
Gabriel Combs Gracie Barra Beaver County Gewonnen via Overgave - 02:07
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-17
Afgelopen
Alia Kalbaugh
Octane Martial Arts
Muhammad Ali Mumin Indio Dojo Gewonnen via Overgave - 02:34
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-16
Afgelopen
Keegan Blankenship
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Dominic Dzikowski Contraguerro Martial Arts Gewonnen via Overgave - 01:34
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-14
Afgelopen
Gabriel Combs
Gracie Barra Beaver County
Mason Purvis Stout PGH - Team Renzo Gracie Gewonnen via Punten - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C6
Afgelopen
Richard Boyles
Octane Martial Arts
Gewonnen via Punten - 05:00
Bobby Kalbaugh Octane Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-21
Afgelopen
Clayton Moon
Indio Dojo
Zein Filipovic Indio Dojo Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-17
Afgelopen
Barsbek Kuttugale
Indio Dojo
CONSTANTINE MILLIGAN Indio Dojo Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-20
Afgelopen
Marley Calcek
Octane Martial Arts
Izabel Kudrick Modern American MMA Gewonnen op Beslissing
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C2
Afgelopen
Brandon Benic
Elevated Martial Arts
Trace Ricketts Team East Coast BJJ/Team James Clingerman Gewonnen via Overgave - 02:38
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
B-20
Afgelopen
Easton Switalski
Renzo Gracie Morgantown
Greyson Leach Indio Dojo Gewonnen via Punten - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-18
Afgelopen
Charlie Russell
Indio Dojo
Gewonnen via Punten - 03:00
Channing Burgunder Armezzani Jiujitsu Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C10
Afgelopen
Anthony Baglama
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Gewonnen via Punten - 03:00
Spencer Barber Indio Dojo
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-21
Afgelopen
Milo Moussa
Next Level Martial Arts Academy
Jaxon Vaia High Ground Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-22
Afgelopen
Clayton Moon
Indio Dojo
Zein Filipovic Indio Dojo Gewonnen via Overgave - 01:31
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C7
Afgelopen
Bobby Kalbaugh
Octane Martial Arts
Isaiah Shaffer Stout PGH - Team Renzo Gracie Gewonnen via Overgave - 01:35
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-19
Afgelopen
Charlie Russell
Indio Dojo
Gewonnen via Punten - 03:00
Bernardo Villefort Indio Dojo
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-18
Afgelopen
Barsbek Kuttugale
Indio Dojo
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:44
CONSTANTINE MILLIGAN Indio Dojo
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C9
Afgelopen
Joey Vucick
Team Vucick
Gewonnen via Overgave - 01:06
Porter Calcek Octane Martial Arts
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Superweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-25
Afgelopen
Carmella Beard
Octane Martial Arts
Paisley Goroncy Octane Martial Arts Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-22
Afgelopen
Ella Ruffner
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Gewonnen via Punten - 03:00
Matthew Petrick Octane Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-23
Afgelopen
Ella Ruffner
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Dante Petrick Octane Martial Arts Gewonnen via Overgave - 00:50
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-24
Afgelopen
Kaiden Beltempo
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Averie Bourgerie Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Gewonnen via Punten - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C14
Afgelopen
Will Bacho
Campbell Martial Arts
Shawn Williams Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Gewonnen via Overgave
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C11
Afgelopen
Johnny Pham
The Mat Factory
Joey Vucick Team Vucick Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-23
Afgelopen
Kameren Beltempo
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Brysin Carroll Culture of jiu jitsu/ GFTeam Gewonnen via Overgave - 00:39
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Superweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-26
Afgelopen
Carmella Beard
Octane Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 01:44
Lyra Foti Indio Dojo
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-19
Afgelopen
Barsbek Kuttugale
Indio Dojo
Gewonnen via Punten - 03:00
CONSTANTINE MILLIGAN Indio Dojo