Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-14
Završeno
Sophia Horne
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Pobedio Završnicom - 00:20
Logan Parlatti Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-14
Završeno
Golden Brown
Roberto Traven BJJ
Jade Monsanto Champions training center Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-11
Završeno
Ava Short
Brazilian Top Team Jacksonville
Mason Lemmen Team Kalista Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
H-15
Završeno
Scotlyn Allen
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobedio Završnicom - 00:28
Chloe Moody Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-15
Završeno
Yettson Rohena
Gracie Barra Columbus
Jeremiah Lopez Riptide mma Pobeda po poenima - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-14
Završeno
Young Brown
Team Lloyd Irvin
Pobeda po poenima - 02:00
Amir Ganiev Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-15
Završeno
Collin Andes
Tactical Martial Arts
Colt Breeden Tactical Martial Arts Pobedio Završnicom - 02:58
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-14
Završeno
Dylan Warren
The Next Element Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Bradyn Morgan TECT Center
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-15
Završeno
Evan Harvey
Riptide BJJ
Pobedio Završnicom - 00:41
Paris Bass Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-16
Završeno
Tate Downing
Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Bo Roberts Force MMA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-16
Završeno
Kingsley Mincer
American Top Team Black Boxx
Pobedio Završnicom - 00:55
Makayla Hinchey Riptide mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-16
Završeno
Malachi Anderson
Team Kalista
Pobeda po poenima - 03:00
Dickson Petitfere Force MMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-12
Završeno
Dominic Jweinat
Champions training center
Camryn Adams Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Pobedio Završnicom - 02:11
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
H-16
Završeno
Carrin Nelson
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 00:55
Charles Cosme Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-19
Završeno
Brandon Ramos
Riptide mma
Pobedio Završnicom - 02:21
Norah Wells Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-13
Završeno
Fisher Baker
Roberto Traven BJJ
Asher Smith Independant Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
B-15
Završeno
Fenix Russell
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 01:14
Austin Denman FOYA BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-16
Završeno
NATHANIEL BEATTY
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Pobedio Završnicom - 00:35
Lila Moore Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-19
Završeno
Stella Ellsworth
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Husan Ganiev Renato Tavares association Pobedio Završnicom - 00:40
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-13
Završeno
Ava Short
Brazilian Top Team Jacksonville
Victor Long Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-9
Završeno
Ayub Umar
Renato Tavares association
Pobedio Završnicom - 01:58
Gavan Lemmen Team Kalista
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-15
Završeno
Golden Brown
Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Jade Monsanto Champions training center
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-16
Završeno
Austin Warren
The Next Element Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Ethan Short Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
G-17
Završeno
Maci Fernandez
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Pobeda po poenima - 03:00
Mia Parlatti Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-16
Završeno
Ayden Scheider
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 00:58
Gabe McCranie TECT Center
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-17
Završeno
Charlie Hanna
Checkmat Charleston
Pobedio Završnicom - 03:47
Makayla Hinchey Riptide mma
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
H-17
Završeno
Scotlyn Allen
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobedio Odlukom - 03:00
Julian Thornton Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-10
Završeno
Abel McBride
Force MMA
Pobedio Završnicom - 01:02
Alek Daniltchenko Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-14
Završeno
Mason Lemmen
Team Kalista
Pobeda po poenima - 03:00
Nathan Denman FOYA BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-13
Završeno
Daniel Vogel
Tactical Martial Arts
Dominic Jweinat Champions training center Pobedio Završnicom - 02:57
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-23
Završeno
Aiden Ritchey
Black Force MMA
Fisher Hair Roberto Traven BJJ Pobedio Završnicom - 00:41
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-20
Završeno
Ashtyn Fernandez
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Maxwell O’Quinn BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA Pobedio Završnicom - 00:39