Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
Završeno
Elle Ramos
Roberto Traven BJJ
Colt Breeden Tactical Martial Arts Pobeda bez borbe
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
H-10
Završeno
Emery Frezza
Renato Tavares association
Drake Grant Brazilian Top Team Jacksonville Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-9
Završeno
Mason Lemmen
Team Kalista
Dominic Jweinat Champions training center Pobedio Završnicom - 02:55
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-8
Završeno
Alek Daniltchenko
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobedio Završnicom - 01:30
Gunner Burnam Force MMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-10
Završeno
Kaleb Watts
Bad Apple MMA
Pobedio Završnicom
Young Brown Team Lloyd Irvin
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
Završeno
Rion Ramos
Roberto Traven BJJ
Stephano Calderon Pobeda bez borbe
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-10
Završeno
Brayden Webb
TECT Center
Pobeda po poenima
Ian Jones Team Kalista
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
B-10
Završeno
Austin Denman
FOYA BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Alyssa Latorre Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-13
Završeno
Collin Andes
Tactical Martial Arts
Austin Warren The Next Element Academy Pobedio Završnicom - 00:18
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
Završeno
Iosua Perreira
Roberto Traven BJJ
Pobeda bez borbe
Rion Ramos Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-14
Završeno
Ri Clements
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Makayla Hinchey Riptide mma Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-11
Završeno
Sophia Horne
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Fisher Baker Roberto Traven BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-14
Završeno
Ethan Short
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobeda po poenima - 03:00
Colt Breeden Tactical Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-12
Završeno
Nathan Denman
FOYA BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Victor Long Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-11
Završeno
Ryder Perdue
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Pobeda po poenima - 03:00
Daniel Vogel Tactical Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
H-11
Završeno
Ayub Umar
Renato Tavares association
Pobedio Završnicom - 02:42
Alessandro Calderon Riptide BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-12
Završeno
Billiana Rowell
MAMMA
Pobeda po poenima - 03:00
Roman McConn Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-12
Završeno
Asher Smith
Independant
Pobedio Završnicom - 01:15
Logan Parlatti Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-17
Završeno
Kayden Wilmot
Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Hasan Ganiev Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
H-14
Završeno
Zachary Boothe
TECT Center
Carrin Nelson Roberto Traven BJJ Pobedio Završnicom - 01:12
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Heavyweight (91-100 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-13
Završeno
Colt Hall
MAMMA
Ikaika Lobo Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC Pobedio Završnicom - 02:17
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-15
Završeno
Kingsley Mincer
American Top Team Black Boxx
Pobedio Završnicom - 03:31
Charlie Hanna Checkmat Charleston
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-13
Završeno
Golden Brown
Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima
Jade Monsanto Champions training center
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-11
Završeno
Ashley Mullis
MAMMA
Azriel Jacobus Gracie Barra Columbus Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-10
Završeno
Ava Short
Brazilian Top Team Jacksonville
Camryn Adams Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Pobedio Završnicom - 01:26
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
G-15
Završeno
Maci Fernandez
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Vinny Laporta ALLIANCE BJJ TEAM Pobedio Završnicom - 01:03
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-15
Završeno
Hunter Rhoden
Team Kalista
Pobeda po poenima - 03:00
Davyn Parker Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-12
Završeno
Daniella Taylor
Black Force MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Stephano Calderon
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
B-14
Završeno
Fenix Russell
Roberto Traven BJJ
Austin Denman FOYA BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
H-12
Završeno
Emery Frezza
Renato Tavares association
Alessandro Calderon Riptide BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-18
Završeno
Kayden Wilmot
Roberto Traven BJJ
Layla Hobbs Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
G-16
Završeno
Dylan Vogel
Tactical Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Mia Parlatti Roberto Traven BJJ