Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-14
Färdig
Sophia Horne
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Vann på Submission - 00:20
Logan Parlatti Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-14
Färdig
Golden Brown
Roberto Traven BJJ
Jade Monsanto Champions training center Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-11
Färdig
Ava Short
Brazilian Top Team Jacksonville
Mason Lemmen Team Kalista Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
H-15
Färdig
Scotlyn Allen
Brazilian Top Team Jacksonville
Vann på Submission - 00:28
Chloe Moody Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-15
Färdig
Yettson Rohena
Gracie Barra Columbus
Jeremiah Lopez Riptide mma Vann på poäng - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-14
Färdig
Young Brown
Team Lloyd Irvin
Vann på poäng - 02:00
Amir Ganiev Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-15
Färdig
Collin Andes
Tactical Martial Arts
Colt Breeden Tactical Martial Arts Vann på Submission - 02:58
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-14
Färdig
Dylan Warren
The Next Element Academy
Vann på poäng - 03:00
Bradyn Morgan TECT Center
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-15
Färdig
Evan Harvey
Riptide BJJ
Vann på Submission - 00:41
Paris Bass Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-16
Färdig
Tate Downing
Roberto Traven BJJ
Vann på poäng - 03:00
Bo Roberts Force MMA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-16
Färdig
Kingsley Mincer
American Top Team Black Boxx
Vann på Submission - 00:55
Makayla Hinchey Riptide mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-16
Färdig
Malachi Anderson
Team Kalista
Vann på poäng - 03:00
Dickson Petitfere Force MMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-12
Färdig
Dominic Jweinat
Champions training center
Camryn Adams Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Vann på Submission - 02:11
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
H-16
Färdig
Carrin Nelson
Roberto Traven BJJ
Vann på Submission - 00:55
Charles Cosme Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-19
Färdig
Brandon Ramos
Riptide mma
Vann på Submission - 02:21
Norah Wells Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-13
Färdig
Fisher Baker
Roberto Traven BJJ
Asher Smith Independant Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
B-15
Färdig
Fenix Russell
Roberto Traven BJJ
Vann på Submission - 01:14
Austin Denman FOYA BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-16
Färdig
NATHANIEL BEATTY
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Vann på Submission - 00:35
Lila Moore Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-19
Färdig
Stella Ellsworth
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Husan Ganiev Renato Tavares association Vann på Submission - 00:40
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-13
Färdig
Ava Short
Brazilian Top Team Jacksonville
Victor Long Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-9
Färdig
Ayub Umar
Renato Tavares association
Vann på Submission - 01:58
Gavan Lemmen Team Kalista
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-15
Färdig
Golden Brown
Roberto Traven BJJ
Vann på poäng - 03:00
Jade Monsanto Champions training center
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-16
Färdig
Austin Warren
The Next Element Academy
Vann på poäng - 03:00
Ethan Short Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
G-17
Färdig
Maci Fernandez
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Vann på poäng - 03:00
Mia Parlatti Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-16
Färdig
Ayden Scheider
Roberto Traven BJJ
Vann på Submission - 00:58
Gabe McCranie TECT Center
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-17
Färdig
Charlie Hanna
Checkmat Charleston
Vann på Submission - 03:47
Makayla Hinchey Riptide mma
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
H-17
Färdig
Scotlyn Allen
Brazilian Top Team Jacksonville
Vann på domslut - 03:00
Julian Thornton Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-10
Färdig
Abel McBride
Force MMA
Vann på Submission - 01:02
Alek Daniltchenko Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-14
Färdig
Mason Lemmen
Team Kalista
Vann på poäng - 03:00
Nathan Denman FOYA BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-13
Färdig
Daniel Vogel
Tactical Martial Arts
Dominic Jweinat Champions training center Vann på Submission - 02:57
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-23
Färdig
Aiden Ritchey
Black Force MMA
Fisher Hair Roberto Traven BJJ Vann på Submission - 00:41
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-20
Färdig
Ashtyn Fernandez
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Maxwell O’Quinn BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA Vann på Submission - 00:39