Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-29
Acabado
Patrick Meyer
Tick Tock BJJ
Won by Submission - -2:-8
Charles Hall None
Youth 2- Gi / 14-15 years / Yellow / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-26
Acabado
Sydney Palma
Black Force MMA
Won by points
Brian Jacobs Black Force MMA
Womens No-Gi / Beginner / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
Acabado
Daphne Wells
Gulf Coast Jiu-Jitsu
Sarah Wroblewski American Judo and Jiu-Jitsu Academy Won by Walkover
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H9
Acabado
Violet Williams
Won by Submission - -1:-55
Rocco Cios Black Force MMA
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-30
Acabado
Chase McLeod
Team Abu Ares BJJ
Max Ruiz Black Force MMA Won by Submission - 00:32
Womens No-Gi / Beginner / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 9th)
Acabado
Daphne Wells
Gulf Coast Jiu-Jitsu
Sarah Wroblewski American Judo and Jiu-Jitsu Academy Won by Walkover
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-28
Acabado
Lucas Goodwin
The Next Element Academy
Won by Submission - -2:-35
Ryan Ackovic Creighton MMA
Womens No-Gi / Beginner / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-36
Acabado
Ronni Szeszko
Black Force MMA
Won by points - 04:00
Mary Schwegel Chango BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E-32
Acabado
Khaliyq Sousa
MAMMA
Zachary Gamble Divinus Lux Jiu Jitsu Won by Submission - -1:-57
Youth 2- Gi / 12-13 years / Orange / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday June 9th)
G24
Acabado
Nicholas Padilla
Dosher Fitness
Won by Submission - 00:18
Michael Willard Black Force MMA
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E-27
Acabado
Dahlion Poteat
Won by points
Anthony Cox Team Pedro Sauer
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E-29
Acabado
Julian Perez
Gama Filho Martial Arts
Won by points
Xzavier Atkinson TFTC ACADEMY
Youth 2- Gi / 12-13 years / Orange / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday June 9th)
G25
Acabado
Nicholas Padilla
Dosher Fitness
Mason Soldner Won by Submission - 01:51
Youth 2- Gi / 14-15 years / Yellow / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-27
Acabado
Ruby McFann
Black Label Jiu-Jitsu
Brian Jacobs Black Force MMA Won by Submission - -2:-56
Womens Gi / White / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-37
Acabado
Jacqueline Wilson
Team Chitwood
Anna Wilson Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Advanced / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
H15
Acabado
Julian Perez
Gama Filho Martial Arts
Won by Submission - 03:27
Kyle Reed Terra Planus Jiu Jitsu
Youth 2- Gi / 14-15 years / Yellow / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-28
Acabado
Joseph “Mini Money” Snyder
Art of Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - -1:-18
Sydney Palma Black Force MMA
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E-28
Acabado
Dahlion Poteat
Won by Submission - -2:-25
Antonio Lott Black Label Jiu-Jitsu
Womens No-Gi / Advanced / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-39
Acabado
Jillian Chalke
Catherine Mullis MAMMA Won by Submission - 03:41
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-30
Acabado
Jay Nash
Won by Submission - 00:45
Robert Young American Judo and Jiu-Jitsu Academy
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-33
Acabado
Addison Smith
Black Force MMA
Won by Submission - 01:09
Rocco Cios Black Force MMA
Youth 2- Gi / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-29
Acabado
Preston Crone
The Next Element Academy
Won by Submission - 03:11
Lillie Costilla Black Force MMA
Youth 2- Gi / 12-13 years / Orange / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday June 9th)
G26
Acabado
Michael Willard
Black Force MMA
Mason Soldner Won by Submission - 00:16
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-31
Acabado
Chase McLeod
Team Abu Ares BJJ
Max Ruiz Black Force MMA Won by Submission - 01:14
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-32
Acabado
Jason Rosati
Jameson Thompson Fenix Jiu-Jitsu Won by points - 04:00
Womens Gi / White / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-40
Acabado
Mary Schwegel
Chango BJJ
Ronni Szeszko Black Force MMA Won by points - 04:00
Youth 2- Gi / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-30
Acabado
Cadence Huckabee
Cole Fuglesten Checkmat Charleston Won by Submission - 02:42
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H10
Acabado
Addison Smith
Black Force MMA
Won by Disqualification (disqualification) - -2:00
Sophia Arbitrio Black Label Jiu-Jitsu
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G27
Acabado
Dwight Decker
Black Force MMA
Quintavious Marshall MAMMA Won by points - 04:00
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H11
Acabado
Rocco Cios
Black Force MMA
Won by Disqualification (disqualification)
Sophia Arbitrio Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-34
Acabado
Addison Smith
Black Force MMA
Won by Submission - 03:00
Violet Williams
Womens Gi / White / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-36
Acabado
Jacqueline Wilson
Team Chitwood
Won by Submission - 01:09
Sarah Wroblewski American Judo and Jiu-Jitsu Academy