Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-16
Gotowy
Ryan Finniss
A-FORCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Kaydence Mason American Top Team Valdosta
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
H17
Gotowy
Jocelyn Hohner
Team Roberto Traven
Rylee Huse Luiz Palharez Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
A-15
Gotowy
Zachary Snipes
Force MMA
Amelia McKnight Weinischke Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-13
Gotowy
Branson Mason
American Top Team Valdosta
Wygrana na punkty - 03:00
Parker Burns Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-17
Gotowy
Sonny Griffin
Wygrana na punkty - 03:00
Jaylene "J J" Hernandez GRACIE BARRA KISSIMMEE
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-12
Gotowy
Gavan Lemmen
Team Kalista
Ryker Bridges American Top Team Valdosta Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
F-12
Gotowy
Grayson Russell
American Top Team Valdosta
Wygrana na punkty - 03:00
AJ Dziedzicki BRAZILIAN TOP TEAM
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-14
Gotowy
Tristan Strayve
Brazilian Top Team Jacksonville
Hollis Groshell Elevate MMA Academy Wygrana na punkty - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
A-18
Gotowy
Matthew Kurzeja
Gracie Fernandina
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Ashton Keezer Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-16
Gotowy
Alec Gonzalez
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
ZAIDIN HUTCHISON Art of War Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
H12
Gotowy
Isis Gardner
Luiz Palhares
Wygrana na punkty - 03:00
Gibson Shealey American Top Team Valdosta
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-13
Gotowy
Reggie Allen
A Force BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Kyland Perdue Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
A-19
Gotowy
Jeret Jones
Xtreme Ground Fighting BJJ
Kaydence Mason American Top Team Valdosta Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
E-10
Gotowy
Deagan Garza
Gracie Fernandina
Michael Tomkovich Luiz Palhares Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / Advance / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
H20
Gotowy
Breanna Higgins
Luiz Palhares
Ryker Hicks Valor Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-14
Gotowy
John (Kade) Foss III
Gracie Barra Jacksonville
Jesse Wellen Jr. Renato Tavares association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-16
Gotowy
Toby Nguyen
Luiz Palhares
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Gibson Shealey American Top Team Valdosta
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
A-16
Gotowy
Zachary Snipes
Force MMA
Amelia McKnight Weinischke Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-15
Gotowy
Ryker Bridges
American Top Team Valdosta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Landon Standridge Sticks & Stones Brazilian Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-17
Gotowy
Julian Thornton
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
ZAIDIN HUTCHISON Art of War Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
D-21
Gotowy
Eli Christlieb
Renato Tavares association
Iason Elder Weinischke Martial Arts Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-16
Gotowy
Cash Lovette
Roberto Traven BJJ
Samuel Tardif A Force BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
H18
Gotowy
Elijah Resurreccion
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Rylee Huse Luiz Palharez
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
A-22
Gotowy
Jax Dean
Art of War Jiu Jitsu
Erick Shelton V.R.M.A / Fightsports Wygrane przez Poddanie (submission)
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
E-9
Gotowy
Isis Gardner
Luiz Palhares
Michael Tomkovich Luiz Palhares Wygrana na punkty
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
E-12
Gotowy
Justin Umali
Luiz Palhares
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Brandon Higgins Luiz Palhares
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
F-11
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra Jacksonville
Robert Delisa Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
G-18
Gotowy
Elijah Resurreccion
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Rylee Huse Luiz Palharez
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
H19
Gotowy
Maya Ghadab
Roberto Traven BJJ
Jocelyn Hohner Team Roberto Traven Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-17
Gotowy
Reggie Allen
A Force BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Jesse Wellen Jr. Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Superweight (116 lbs.+)
(Saturday)
G-21
Gotowy
Abby Cruz
Camden Combat
Richard Collins Roberto Traven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
F-13
Gotowy
Iosua Perreira
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Mckenzie Cartozian Brazilian Top Team Jacksonville