Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
G-2
Gotowy
Amani Gonzalez
Brazilian Top Team Jacksonville
Uriah Allen Gracie Barra Jacksonville Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
D-3
Gotowy
Iason Elder
Weinischke Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Amber Moring FOYA BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
E-8
Gotowy
Isis Gardner
Luiz Palhares
Deagan Garza Gracie Fernandina Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
B-5
Gotowy
Gavan Lemmen
Team Kalista
Isaiah Naville American Top Team Valdosta Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-6
Gotowy
JD Hatchett
Brazilian Top Team Jacksonville
Laird Dowling Elevate MMA Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday)
A-10
Gotowy
Kahlan Kelsay
Brazilian Top Team Jacksonville
Westyn Young Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
B-3
Gotowy
Julia Trushkina
Roberto Traven BJJ
Gabe Aragone Luiz Palhares Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
H4
Gotowy
Ryker Hicks
Valor Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Michael Tomkovich Luiz Palhares
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Cruiserweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
D-6
Gotowy
Sofia Trushkina
Roberto Traven BJJ
Golden Brown Roberto Traven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
F-3
Gotowy
Greyson Newton
Brazilian Top Team Jacksonville
Romie Stalnaker Brazilian Top Team Jacksonville Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
G-5
Gotowy
Mckenzie Cartozian
Brazilian Top Team Jacksonville
Korvalis Gardner Luiz Palhares Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
C-3
Gotowy
Jordyn Traster
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana na punkty - 02:00
Kyland Perdue Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Heavyweight (106-115 lbs.)
(Saturday)
D-9
Gotowy
Caden Cole
Roberto Traven BJJ
Gage Schneider Roberto Traven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
E-3
Gotowy
Ryder Perdue
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Wygrana na punkty - 03:00
AJ Dziedzicki BRAZILIAN TOP TEAM
Youth 1- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday)
A-6
Gotowy
Finn Shelton
East Coast Combat Club
Abram Marshall BTT Melbourne Florida Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
C-4
Gotowy
Mason Lemmen
Team Kalista
Ian Weaver Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
B-4
Gotowy
Manny Brown
Force MMA
Abel McBride Force MMA Wygrana na punkty - 02:48
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
H5
Gotowy
Breanna Higgins
Luiz Palhares
Iosua Perreira Roberto Traven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
F-6
Gotowy
Leonard Harris
Roberto Traven BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Miguel Lopez Team 3
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
D-4
Gotowy
Iason Elder
Weinischke Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Amber Moring FOYA BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-7
Gotowy
Parker Burns
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrana na punkty - 03:00
Elle Ramos Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
G-8
Gotowy
Edward “Jiren” Rivero
FABIO NOVAES BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Ayden Scheider Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
B-6
Gotowy
Ryder Tardif
A Force BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Korbi Boatright Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
H9
Gotowy
Isis Gardner
Luiz Palhares
Michael Cullar Jr. Renato Tavares association Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-6
Gotowy
Fisher Hair
Roberto Traven BJJ
Moisés Acosta Gracie Barra Jacksonville Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Cruiserweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
D-7
Gotowy
Sofia Trushkina
Roberto Traven BJJ
Golden Brown Roberto Traven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-8
Gotowy
Laird Dowling
Elevate MMA
Zac Davis Art of War Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
B-7
Gotowy
Owen Morgan
Brazilian Top Team Jacksonville
Isaiah Naville American Top Team Valdosta Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:41
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Heavyweight (106-115 lbs.)
(Saturday)
D-10
Gotowy
Caden Cole
Roberto Traven BJJ
Gage Schneider Roberto Traven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-9
Gotowy
Ethan Short
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Mia Crisafulli Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
G-3
Gotowy
Hollis Groshell
Elevate MMA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Uriah Allen Gracie Barra Jacksonville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-12
Gotowy
Jaylene "J J" Hernandez
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Sonny Griffin