Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
C-61
Gotowy
Nathan Crews
Roberto Traven BJJ
Kirill Kim Gracie Barra Jacksonville Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
F-55
Gotowy
David Nieves
Luiz Palhares
Wygrana na punkty - 04:00
KYLE SCHNORR FOYA BJJ
Mens Gi / White / Adult / Lightfeatherweight (127-137 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-61
Gotowy
Nico Berton
CHUTE BOXE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Jegan Gayadeen Team 3
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
B-56
Gotowy
Noah Nunes
CHUTE BOXE
Abdullah Ahmadzada Gracie Barra Jacksonville Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Executive / Heavyweight (204-214 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-42
Gotowy
Luke Staples
Genilson Tito Gracie Barra Jacksonville Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Lightfeatherweight (127-137 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-62
Gotowy
Zachary Skelly
Luiz Palhares
Josh Ciulla Fusion X-Cel Performance Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
G-61
Gotowy
Jaylon Mcdaniel
American Top Team - Atlanta
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Xtreme Ground Fighting BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
Gotowy
Charlie Current
Ludus MMA
Wygrana walkowerem
Chandler Wilder
Mens Gi / White / Executive / Heavyweight (204-214 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-43
Gotowy
Jasper Carter
Keyonsay Moore Team Kalista Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
B-57
Gotowy
Mason Martinez
American Top Team Valdosta
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Xtreme Ground Fighting BJJ
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-66
Gotowy
Logan Clark
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Brandon Ruiz Team 3
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
G-62
Gotowy
Siris Liptak
Riptide mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Unknown User Xtreme Ground Fighting BJJ
Mens Gi / White / Adult / Superweight (215-225 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
D-63
Gotowy
Hunter Cauthron
Riptide BJJ
Todd Goolsby Prattville Fitness Kickboxing and MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
C-62
Gotowy
Nathan Crews
Roberto Traven BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Judson Moore American Top Team Valdosta
Mens Gi / White / Adult / Light-Heavyweight (193-203 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-46
Gotowy
Cody Thompson
Team Kalista
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Brandon Ruiz Team 3
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-67
Gotowy
Logan Clark
Brazilian Top Team Jacksonville
William Goes Team Kalista Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Light-Heavyweight (193-203 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
Gotowy
Keegan Schauman
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrana walkowerem
Wade Hoilman Art of War Jiu Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Light-Heavyweight (193-203 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-47
Gotowy
James Fisher
Art of War Jiu Jitsu
Cody Thompson Team Kalista Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Lightfeatherweight (127-137 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-63
Gotowy
Mitchell Latorre
RIGAN MACHADO JAXBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Jegan Gayadeen Team 3
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
C-63
Gotowy
Kirill Kim
Gracie Barra Jacksonville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Judson Moore American Top Team Valdosta
Mens Gi / White / Executive / Heavyweight (204-214 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-44
Gotowy
Dustin Kray
Renato Tavares association
Genilson Tito Gracie Barra Jacksonville Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-68
Gotowy
Brandon Ruiz
Team 3
William Goes Team Kalista Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
G-60
Gotowy
Jaylon Mcdaniel
American Top Team - Atlanta
Siris Liptak Riptide mma Wygrana na punkty
Mens Gi / White / Adult / Light-Heavyweight (193-203 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-48
Gotowy
Ben Reynolds
Red panda bjj
James Fisher Art of War Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Lightfeatherweight (127-137 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-64
Gotowy
Nico Berton
CHUTE BOXE
Josh Ciulla Fusion X-Cel Performance Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Light-Heavyweight (193-203 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-49
Gotowy
Brandon Ruiz
Team 3
Wade Hoilman Art of War Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Mens Gi / White / Adult / Lightfeatherweight (127-137 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-65
Gotowy
Zachary Skelly
Luiz Palhares
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Mitchell Latorre RIGAN MACHADO JAXBJJ
Mens Gi / White / Adult / Light-Heavyweight (193-203 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-50
Gotowy
Keegan Schauman
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Cody Thompson Team Kalista
Mens Gi / White / Adult / Light-Heavyweight (193-203 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
E-51
Gotowy
James Fisher
Art of War Jiu Jitsu
Wade Hoilman Art of War Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10