Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Gotowy
Dakota Dahler
Indio Dojo
Wygrana walkowerem
Jonathan Kuentz Next Level Martial Arts Academy
Mens Gi / White / Masters / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Gotowy
Thomas Blaze
Octane Martial Arts
Ryan Zielinski Indio Dojo Wygrana walkowerem
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-45
Gotowy
Devin Heinl
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Shawn Williams Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Mens Gi / Blue / Masters / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-49
Gotowy
Isaac Aeppli
Carlson Gracie PA / Marcelo Mattos BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Mark Hutton Indio Dojo
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C29
Gotowy
Cody Copeland
Waterfront MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Evan Dreucci Indio Dojo
Mens Gi / White / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-46
Gotowy
Rafael Penna
Indio Dojo
Tim Goroncy Octane Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C27
Gotowy
Seth Rendulic
Good Karma Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Joshua Elliott High Ground Jiu-Jitsu
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-51
Gotowy
Zachary Secunda
Wright's Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Daniel Hartz Indio Dojo
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-47
Gotowy
Kyle Beard
Indio Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Parker Woodring Indio Dojo
Mens Gi / White / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-53
Gotowy
Tim Goroncy
Octane Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
James Rousey Indio Dojo
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Gotowy
Corey DelMastro
Indio Dojo
Wygrana walkowerem
Jonathan Kuentz Next Level Martial Arts Academy
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-48
Gotowy
Parker Laufenberg
Indio Dojo
Kyle Beard Indio Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C30
Gotowy
Cody Copeland
Waterfront MMA
Isaiah Shaffer Stout PGH - Team Renzo Gracie Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / White / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-49
Gotowy
Rafael Penna
Indio Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
James Rousey Indio Dojo
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-50
Gotowy
Evan Dreucci
Indio Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Daniel Hartz Indio Dojo
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Gotowy
Jonathan Kuentz
Next Level Martial Arts Academy
Trace Ricketts Team East Coast BJJ/Team James Clingerman Wygrana walkowerem
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-54
Gotowy
Adam Barbe
Ground Zero Fighting Systems
Cody Copeland Waterfront MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-52
Gotowy
Isaiah Shaffer
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Wygrana na punkty - 05:00
Zachary Secunda Wright's Gym
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C31
Gotowy
Evan Dreucci
Indio Dojo
Mecz zakończył się remisem
Cody Copeland Waterfront MMA Mecz zakończył się remisem
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-51
Gotowy
Makarios Mclean
Indio Dojo
Wygrana na punkty
Everett Moon Indio Dojo