Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-36
Gotowy
Hoot Lee
Indio Dojo
Cody Copeland Waterfront MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C19
Gotowy
Kelvin Williams
Gracie Allegiance PA
Ryan Zielinski Indio Dojo Wygrana na punkty - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
B-38
Gotowy
Domenico Folino
Indio Dojo
Wygrana na punkty - 04:00
Brad Bober Campbell Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-38
Gotowy
Devin Heinl
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Will Bacho Campbell Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-42
Gotowy
Bryce Deleon
Indio Dojo
Wygrana na punkty - 04:00
Porter Calcek Octane Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C20
Gotowy
Shawn Williams
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Christopher Ruffner Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Wygrane przez Poddanie (submission)
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-34
Gotowy
Dakota Dahler
Indio Dojo
Wygrana na punkty - 06:00
Jonathan Kuentz Next Level Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-37
Gotowy
Patrick Havlin
Campbell Martial Arts
Hoot Lee Indio Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
B-39
Gotowy
Domenico Folino
Indio Dojo
Sergio Tovar Waterfront MMA Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C22
Gotowy
Austin Lee
Indio Dojo
Wygrana na punkty - 04:00
Travis Malone Team East Coast BJJ/Team James Clingerman
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-40
Gotowy
Kelvin Williams
Gracie Allegiance PA
Shawn Williams Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-43
Gotowy
Anthony Baglama
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Spencer Barber Indio Dojo
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-39
Gotowy
Brandon Benic
Elevated Martial Arts
Christopher Ruffner Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-41
Gotowy
Hoot Lee
Indio Dojo
Richard Boyles Octane Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C23
Gotowy
Seth Rendulic
Good Karma Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Parker Woodring Indio Dojo
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-44
Gotowy
Ethan Patton
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Bryce Deleon Indio Dojo Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C25
Gotowy
Joshua Elliott
High Ground Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Parker Laufenberg Indio Dojo
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-41
Gotowy
DaJour Leggett
Waterfront MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Jake Ferguson Indio Dojo
Mens No-Gi / Intermediate / Masters / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-47
Gotowy
Thomas Blaze
Octane Martial Arts
Julien Ziraldo Hanover boxing club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C24
Gotowy
Seth Rendulic
Good Karma Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Kyle Beard Indio Dojo
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-37
Gotowy
Hoot Lee
Indio Dojo
Cody Copeland Waterfront MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-45
Gotowy
Spencer Barber
Indio Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Ethan Patton Stout PGH - Team Renzo Gracie
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-42
Gotowy
Devin Heinl
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Wygrana na punkty - 04:00
Christopher Ruffner Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-46
Gotowy
Anthony Baglama
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Bryce Deleon Indio Dojo Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Masters / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Gotowy
Thomas Blaze
Octane Martial Arts
Julien Ziraldo Hanover boxing club Wygrana walkowerem
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-43
Gotowy
Shawn Williams
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
DaJour Leggett Waterfront MMA
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C28
Gotowy
Corey DelMastro
Indio Dojo
Trace Ricketts Team East Coast BJJ/Team James Clingerman Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / Blue / Masters / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-48
Gotowy
Brett Benson
Indio Dojo
Isaac Aeppli Carlson Gracie PA / Marcelo Mattos BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Gotowy
Dakota Dahler
Indio Dojo
Wygrana walkowerem
Jonathan Kuentz Next Level Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
MAT C26
Gotowy
Kyle Beard
Indio Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Parker Laufenberg Indio Dojo
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-44
Gotowy
Christopher Ruffner
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
DaJour Leggett Waterfront MMA
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
B-50
Gotowy
Zachary Secunda
Wright's Gym
Wygrana na punkty - 05:00
Adam Barbe Ground Zero Fighting Systems