Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-14
Terminé
Blake Duggar
Scramble BJJ & Wrestling
Zayan Syed Zayan A Syed Gagné par points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-13
Terminé
Cooper Flynn
Scramble BJJ & Wrestling
Kaleb Miller Gwinnett Training Academy Gagné par soumission - 00:19
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
C-13
Terminé
Axel Anders
Ascension MMA
Aaron Guevara Gwinnett Training Academy Gagné par soumission - 01:59
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-12
Terminé
Jase Polous
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Daniel Guzman TECT Center Gagné par points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 10th)
G-10
Terminé
Ryan Knightly
Ascension MMA
Le match a été déclaré nul - 04:00
Mykyta Liutyi J3 Jiu Jitsu Le match a été déclaré nul - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-14
Terminé
Jacob Hearn
Rise Up BJJ
Leyla Cruz Tribe Bjj Team Gagné par soumission - 01:52
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-14
Terminé
Lilyana Vazquez
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Lucas O’Kane-Novoa KnuckleUp Fitness Gagné par points - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 10th)
I21
Terminé
Reyna Maldonado
Alliance Acworth
Verona Pesce Jitsu Academy SC Gagné par points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Roosterweight (75 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
H-12
Terminé
Landon Smith
Drysdale/Zenith
Jaxon Millender Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Gagné par points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
B-17
Terminé
Ethan Mielcarski
Integrity BJJ
Gagné par points - 03:00
Zander Giddens TECT Center
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-15
Terminé
Blaze Clinton
KnuckleUp Fitness
Gagné par soumission - 00:38
Aidan Smith -No academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-13
Terminé
Jonathan Fogus
Scramble BJJ & Wrestling
Sean Goldsby Roberto Traven BJJ Gagné par soumission
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday June 10th)
A-10
Terminé
Jacob Gilmer
Team Octopus
Gagné par soumission - 00:18
Clara Blackburn Gwinnett Training Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
C-15
Terminé
Maximus Hipol
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Mason Tinsley Gwinnett Training Academy Gagné par soumission - 01:38
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
B-18
Terminé
Raphael Pesce
Jitsu Academy SC
Gagné par soumission - 01:15
Jacob Gabiam Team Mongoose BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
J12
Terminé
William Frejer
X3 sports
Camdan Walters Campeão United Jiu-Jitsu Gagné par points - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-13
Terminé
Cassidy Tredway
Gracie Barra Ellijay
Jase Polous Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Gagné par points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-10
Terminé
Cheyenne Cornelius
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Isabella Frank Thrive Jiu Jitsu and Fitness Gagné par soumission - 00:33
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-15
Terminé
Maddox Astin
Ascension MMA
Grant Easter Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
J10
Terminé
Patrick McBride
Gracie Barra Georgia
Gagné par points - 04:00
Jacob Greeson Independent BJJ Competitor
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-15
Terminé
Lailah Wayt
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Bradley Murtha Team Roberto Traven Gagné par points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-15
Terminé
Jase Cabrera
Rilion Gracie- Miami Lakes
Gagné par points - 03:00
John Blackburn Gwinnett Training Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
C-14
Terminé
Aaron Guevara
Gwinnett Training Academy
Gagné par points - 03:00
Samuel Fleetwood Team Roberto Traven
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 10th)
I22
Terminé
Caylee Preston
Rise Up BJJ
Verona Pesce Jitsu Academy SC Gagné par points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-14
Terminé
Joselyn Garcia
TECT Center
Daniel Guzman TECT Center Gagné par points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-13
Terminé
Tyler Martin
Cartersville Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 01:17
Aidan Conner Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 10th)
G-11
Terminé
Ryan Knightly
Ascension MMA
Mykyta Liutyi J3 Jiu Jitsu Gagné par points - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-17
Terminé
Layla Carlisle
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Sofia Rodriguez Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Gagné par soumission - 01:09
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
E-18
Terminé
Ethan Mielcarski
Integrity BJJ
Ryder Wilson Agoge Combatives Gagné par soumission - 01:58
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 10th)
I23
Terminé
Theresa Ramos-Jackson
Gracie Barra Georgia
Gagné par points - 03:00
Reyna Maldonado Alliance Acworth
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
J11
Terminé
Trillin Rudelson
Tribe Bjj Team
Gagné par soumission - 01:46
William Miller Gwinnett Training Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-15
Terminé
Hayden Bryan
Scramble BJJ & Wrestling
Connor Rowell Scramble BJJ & Wrestling Gagné par points - 03:00