Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Roosterweight (75 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
D-24
انتهى
Rylan Ghrist
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Bryce Delosreyes Suncoast BJJ Won by Submission - 01:29
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-27
انتهى
Kayden Rodriguez
Gracie Barra Lake Nona
Won by Submission - 00:38
Savanna Guerrero Olympus jiu jitsu
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Orange / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-25
انتهى
Magdalena Owczarek
Olympus jiu jitsu
Won by Submission - 00:13
Jayleen Ortiz CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
E26
انتهى
Isabella Delgado
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Won by Submission - 01:47
Katherine Safina Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-28
انتهى
Daniel Nahid
Fabin Rosa BJJ Orlando
Gabriel Morales Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F27
انتهى
Brekon Howard
butin bik combat sports
Jaze Underhill Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-28
انتهى
Jason Rebello
Gracie Spring Hill
Declan Beaudette Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-25
انتهى
Jaxon "Ax" Rollo
Warrior Combat and Fitness Academy
Rodolfo Cabrera Art In Motion Jiu Jitsu Won by Submission - 02:18
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.) B
(Saturday June 9th)
D-28
انتهى
Marco Scuderi
TEAM MARCELO PEREIRA BJJ
Won by points - 03:00
Dawson Vanz Mudita Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-31
انتهى
Lake Dyer
butin bik combat sports
Won by Submission - 01:57
Gavin Garcia-Tanael VIEIRA BJJ SARASOTA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
E31
انتهى
Jaze Underhill
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Alejandro Calzadilla WM Team USA Won by Disqualification (disqualification) - 01:28
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday June 9th)
F30
انتهى
Ricardo Bajana
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Gavin Barbee Olivera jiu jitsu and fitness academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-26
انتهى
Enzo Ortiz
Suncoast BJJ
Won by points - 03:00
Rylyn Howard butin bik combat sports
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-26
انتهى
Kenny Moors
Olympus jiu jitsu
Won by points - 03:00
Gunner Shaw Suncoast BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-29
انتهى
Savanna Guerrero
Olympus jiu jitsu
Jason Rebello Gracie Spring Hill Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F32
انتهى
Michael Garber
Christopher R Aleman Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Orange / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-26
انتهى
Magdalena Owczarek
Olympus jiu jitsu
Jaylene "J J" Hernandez GRACIE BARRA KISSIMMEE Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
E34
انتهى
Edisca Mootoo
St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Kelton Moore Suncoast BJJ Won by Submission - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-29
انتهى
Patrick Aquila
Evolution MMA Miami
Won by Submission - 00:26
Kaleb Frees Renato Tavares association
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
C-32
انتهى
Alexander Sosa
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Cash Reyes Gracie Barra Orlando Won by Submission - 00:14
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-30
انتهى
Kayden Rodriguez
Gracie Barra Lake Nona
Won by points - 03:00
Declan Beaudette Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-30
انتهى
Sean LaMay
Pythagoras Jiu-Jitsu
Mariano De Carvalho Extreme MMA Hudson Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-27
انتهى
Jaxon "Ax" Rollo
Warrior Combat and Fitness Academy
Gunner Shaw Suncoast BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
E32
انتهى
Jaze Underhill
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Andy CRUZ Fabin Rosa BJJ Orlando Won by Submission - 01:53
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F33
انتهى
Sean Muncy
Xtreme Gracie
Matthew Bridger Team Edson Carvalho Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-34
انتهى
Rheanna Melendez
Evolution MMA - Naples, FL
Jonathan Viteri Boca De La Riva Won by Submission - 00:30
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-32
انتهى
Lake Dyer
butin bik combat sports
Won by points - 03:00
Colton Beaudette Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-31
انتهى
Skyler Hastings
butin bik combat sports
Won by Submission - 00:41
Kade Vercher St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.) B
(Saturday June 9th)
D-29
انتهى
Marco Scuderi
TEAM MARCELO PEREIRA BJJ
Won by points - 03:00
Dawson Vanz Mudita Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
E35
انتهى
Edisca Mootoo
St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Leah Litovsky Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-28
انتهى
Rodolfo Cabrera
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:32
Kenny Moors Olympus jiu jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
E33
انتهى
Andy CRUZ
Fabin Rosa BJJ Orlando
Won by Submission - 01:05
Alejandro Calzadilla WM Team USA