Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
L31
Окончено
Dylan Anderson
Gracie Barra Kendall
Won by Submission - 01:53
Ismail Narziyev
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
H-30
Окончено
Ayub Umar
Renato Tavares association
Won by Submission - 03:00
Noah Figueroa Freedom Fighters Martial Arts
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
C-34
Окончено
Logan Hampson
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:35
Maxwell Hernandez Flowhouse BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
E-36
Окончено
Lucas De La Concepcion
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Kaiden Hansen ATT SHARK TEAM C
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-27
Окончено
Matthew Hernandez
Flowhouse BJJ
Won by points - 03:00
Luca Dugarte Rilion Gracie Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / Advance / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-29
Окончено
Zoe Delgado
Alpha Miami Grappling
Won by Disqualification (disqualification)
Hector Garcia-Villamil Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
A-32
Окончено
Gala Garcia
Art In Motion Jiu Jitsu
Michael Rojas Arise jiujitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-32
Окончено
Sara Polack
Won by Submission - 00:24
Alessandra Puente Gracie Barra Kendall
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
I28
Окончено
Geovani Cordeiro
American Top Team Coconut Creek
Ulyses Fernandez Freedom Fighters Martial Arts Won by points - 06:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Grey with white / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
L34
Окончено
Mario Catalan
Atlantis Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:08
Mya Joseph V.R.M.A / Fightsports
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-27
Окончено
DANIEL URRUTIA
Atos Miami
Owen Johnson Arise jiujitsu Won by Submission - 01:21
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
C-35
Окончено
Thomas Torres
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:59
Isabella Rodriguez Rilion Gracie Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
Окончено
Luke Garcia
V.R.M.A / Fightsports
DAMIAN URRUTIA Atos Miami Won by Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / Advance / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
Окончено
Zoe Delgado
Alpha Miami Grappling
Won by Walkover
Hector Garcia-Villamil Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-28
Окончено
Jacob Kuenzle
American Top Team - Coconut creek
Won by points - 03:00
Emir Myatiyev Bone Island Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
H-33
Окончено
David Camarena
Rilion Gracie Academy
Clara Sgai RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM Won by Submission - 00:39
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
L23
Окончено
Emely Perdomo
Rilion Gracie Jui-jitsu of miami lakes
Rebecca Edalati Gracie Barra Aventura, FL Won by points
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-28
Окончено
Marcus Basulto
Bone Island Jiu Jitsu
Lily Rayne American Top Team Fort Lauderdale Won by Submission - 00:18
Mens No-Gi / Beginner / Masters / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
L35
Окончено
Wilson Maldonado
BJJ GAMBLERS
Won by points - 04:00
Brian Kleb Freedom Fighters Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-33
Окончено
Nicholas Martinez
Rilion Gracie Academy
Won by points - 03:00
Ty Oliveira V.R.M.A / Fightsports
Youth 2- Gi / 16-17 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.) *MR*
(Saturday)
I26
Окончено
Kathryn Baxter
Atlantis Jiu-Jitsu
Rebecca Marin Atlantis Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
L24
Окончено
Sophia Alicea
Future School of Jiu Jitsu
Allison Estevez Arise jiujitsu Won by points
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Ultraweight (101 lbs.+)
(Saturday)
B-36
Окончено
Cesar Perez III
American Top Team - Coconut creek
Won by Disqualification (disqualification)
Noah Cruz RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (147 lbs.+)
(Saturday)
Окончено
Fabio Miguel Faubel
Rilion Gracie Jui-jitsu of miami lakes
Amir Pereda Won by Walkover
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
L25
Окончено
Rebecca Edalati
Gracie Barra Aventura, FL
Allison Estevez Arise jiujitsu Won by points
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
G-42
Окончено
Caue Sa
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Won by Submission - 00:24
Rodolfo Cabrera Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Advance / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
B-37
Окончено
Enzo Pierro
Teknica Jiu Jitsu
Bella Lopez Alpha Miami Grappling Won by Submission - 00:40
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
H-35
Окончено
Dominik Arnaez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Ivan Sobolev V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 02:02
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-30
Окончено
John Isaias
Rilion Gracie Academy
Won by points - 03:00
Xavier Clavijo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
K27
Окончено
Rafael Mazzola
American Top Team - Coconut creek
Won by Submission - 03:00
Andrew Alfonso Renzo Gracie Weston
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
G-39
Окончено
MUHAMMAD OSPANOV
Renato Tavares association
Steven Gonzalez Rillion Gracie Jiu-jitsu Academy Won by Submission - 01:16
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
L26
Окончено
Emely Perdomo
Rilion Gracie Jui-jitsu of miami lakes
Won by points - 03:00
Sophia Alicea Future School of Jiu Jitsu