Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
E-27
Окончено
Armando Lopez
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Rocco Plasencia Arise jiujitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with white / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday)
I19
Окончено
Daniel Rivera
Renato Tavares association
Won by Submission - 01:16
Oscar Joseph V.R.M.A / Fightsports
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-31
Окончено
Dominic Rodriguez
Art In Motion Jiu Jitsu
Raul Torres Rilion Gracie Academy Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
K29
Окончено
Isabella Offenburger
Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Won by Submission - 03:00
Travis Ragsdale Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
H-27
Окончено
Kyle Lambert
XCELL JIU JITSU ACADEMY
Noah Figueroa Freedom Fighters Martial Arts Won by Submission - 02:06
Mens Gi / White / Executive / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
I47
Окончено
William Rowland
Bone Island Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Jimmy Rivera Rilion Gracie Jui-jitsu of miami lakes
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
I25
Окончено
Jorge Sola
Arise jiujitsu
Won by Submission - 03:38
Jeffrey Smith Couchon Brazilian Jiu Jitsu Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
E-28
Окончено
David Israel-Sanchez
Arise jiujitsu
Muhammad Castano V.R.M.A / Fightsports Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
B-30
Окончено
Julian Magnan
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Zahrai Mojica Bone Island Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
Окончено
Sebastian Lugo
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Won by Walkover
Mateus Sgai RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
H-28
Окончено
Luke Garcia
V.R.M.A / Fightsports
Won by points - 03:00
Ayub Umar Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
G-34
Окончено
MUHAMMAD OSPANOV
Renato Tavares association
Won by points - 03:00
Lucy Rose Alpha Miami Grappling
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-24
Окончено
David Valdes
Rilion Gracie Academy
Emir Myatiyev Bone Island Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-23
Окончено
Owen Johnson
Arise jiujitsu
Won by points - 03:00
Santiago Siles Atlantis Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
A-28
Окончено
Michael Rojas
Arise jiujitsu
Jiovanni Diaz Atlantis Jiu-Jitsu Won by Decision - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
L28
Окончено
ANALIA DIAZ
Won by Submission - 03:10
Daniel Siles Atlantis Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
G-35
Окончено
Audric Figueredo
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Steven Gonzalez Rillion Gracie Jiu-jitsu Academy Won by Submission - 00:17
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
K30
Окончено
Mateo Gatica
Flowhouse BJJ
Alfonso Perez Alpha Miami Grappling Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday)
I13
Окончено
Christopher Castillo
Atlantis Jiu-Jitsu
Amir Pereda Won by points
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-24
Окончено
Autumn Wolfe
Art In Motion Jiu Jitsu
Lily Rayne American Top Team Fort Lauderdale Won by Submission - 00:23
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-25
Окончено
Jacob Kuenzle
American Top Team - Coconut creek
Won by points - 03:00
Matthew Hernandez Flowhouse BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday)
I14
Окончено
Christopher Castillo
Atlantis Jiu-Jitsu
Gabriel Varona Arise jiujitsu Won by points
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
E-31
Окончено
Alexa Bautista
Freedom Fighters Martial Arts
Ryan El Lobo Art In Motion Jiu Jitsu Won by Submission
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
I26
Окончено
Geovani Cordeiro
American Top Team Coconut Creek
Won by Submission - 05:36
Bradley Miles Renzo Gracie Fort Lauderdale
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
G-40
Окончено
Xavier Castellano
Evolution MMA Miami
Rodolfo Cabrera Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Won by Submission - 00:58
JM Youth 1- no-gi 6-7 years advanced featherweight
(Saturday)
H-31
Окончено
Lucy Rose
Alpha Miami Grappling
Won by Submission - 00:50
Antrel Rolle Jr. Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday)
B-32
Окончено
Isabella Viamonte
Rilion Gracie Academy
Jaden Bautista Freedom Fighters Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
A-29
Окончено
Gala Garcia
Art In Motion Jiu Jitsu
Jason Diaz Atlantis Jiu-Jitsu Won by Decision - 01:58
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Male / Cruiserweight (182-192lbs.)
(Saturday)
I24
Окончено
Emilio Dominguez
Arise jiujitsu
Won by Submission - 05:00
Andres Montes FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
E-32
Окончено
Salim Annamuhammedov
Bone Island Jiu Jitsu
Lucas De La Concepcion Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
Окончено
Cairo Garcia
Rilion Gracie Academy
Won by Walkover
Braden Pratt Flowhouse BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-25
Окончено
DANIEL URRUTIA
Atos Miami
Marcus Basulto Bone Island Jiu Jitsu Won by points - 03:00