Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
B-28
Окончено
Jonathan Dallas
Electric City MMA
Jacob Padilla Dosher Fitness Won by Decision - 03:00
Youth 2- Gi / 14-15 years / White or Grey w/White / Superweight (146-155 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-38
Окончено
JP Cranford
Greubels MMA
Won by points - 03:00
Noah Wyckoff Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-25
Окончено
Mason Doan
Dosher Fitness
Won by points - 03:00
Elle Dugan Sparks Martial Arts
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-26
Окончено
Unknown User
Shamus Regan Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:26
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-8
Окончено
Kane Horne
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Won by points - 03:00
Liam Cribb Alliance Greenville
Youth 2- Gi / 14-15 years / White or Grey w/White / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-30
Окончено
Tristan Stevens
Saga Combat Systems
Won by points - 03:00
Samira Cantrell Ethos Combatives
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-24
Окончено
Beniah Dallas
Electric City MMA
Won by points - 03:00
Hudson Fouchey Alliance Greenville
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-35
Окончено
Trey Parker
Megalodon Gym
Ayden Floyd Deep Waters Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification)
Youth 2- Gi / 14-15 years / White or Grey w/White / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-34
Окончено
Alexander Brennan
Dosher Fitness
Won by points - 03:00
Alex Fincannon Saga Combat Systems
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-30
Окончено
Skylar Curran
Won by Decision - 01:18
Elijah Price Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Womens No-Gi / Beginner / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday June 9th)
G-30
Окончено
Savannah Gardner
Alliance Greenville
Ellen Hendricks Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Won by Submission - 01:14
Youth 2- Gi / 16-17 years / Blue / Superweight (176-185 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-40
Окончено
Milo Ketterhagen
Team Casarez
Trinity State Won by Submission - 03:04
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-28
Окончено
Judah Fox
Alliance Greenville
Huck Flinn Alliance BJJ Won by Submission - 00:20
Youth 2- Gi / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-25
Окончено
Sophia Cordova
Sparks Martial Arts
Won by Submission - 02:27
Noah Koenig Saga Combat Systems
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-27
Окончено
Unknown User
Shamus Regan Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:30
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-29
Окончено
Noah Wanek
SAS TEAM
Jack Redd GRACIE BARRA (USA) Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G-32
Окончено
Scott Kingston
LINIC Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:12
Justin Goins Saga Combat Systems
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-33
Окончено
Hayden Vosburgh
Rilion Gracie Elite
Won by Decision - 03:00
Kye Miller American Top Team Asheville
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-33
Окончено
Daniel Smith
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Joseph “Mini Money” Snyder Sparks Martial Arts Won by Submission - 00:57
Youth 2- Gi / 14-15 years / Green / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
C-32
Окончено
Michael Adolf
Won by points - 04:00
Enrique IBARRA American Top Team Asheville
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-29
Окончено
Addison Galtieri
Open Source Jiu Jitsu
Bryson Jones SBG Athens Won by points - 03:00
Womens No-Gi / Beginner / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday June 9th)
G-31
Окончено
Savannah Gardner
Alliance Greenville
Ellen Hendricks Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Won by Submission - 02:40
Youth 2- Gi / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-26
Окончено
Holden Sysock
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Gabriel Arce Dosher Fitness Won by points - 03:00
Youth 2- Gi / 16-17 years / Blue / Superweight (176-185 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-41
Окончено
Milo Ketterhagen
Team Casarez
Won by Submission - 01:49
Trinity State
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-26
Окончено
Max Zeuschner
Dosher Fitness
Won by points - 03:00
Mason Doan Dosher Fitness
Youth 2- Gi / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-35
Окончено
Blayze Hickman
Dosher Fitness
Won by Submission - 00:57
Makayla Ward Grace Barra
Youth 2- Gi / 14-15 years / White or Grey w/White / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-35
Окончено
Alexander Brennan
Dosher Fitness
Won by points - 03:00
Noah Wyckoff Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G-33
Окончено
Avery Norris
Alliance Greenville
Won by Submission - 01:41
Daniel Wilkins Saga Combat Systems
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-25
Окончено
River Soboleski
Gracie Barra Asheville
Elyse Burchfield Open Source Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Masters / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-34
Окончено
Daniel Harrison
Boss Grappling
Won by points
John Hoyt Carolina Combatives
Youth 2- Gi / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-27
Окончено
Alex Cordova
Alliance Greenville
Won by Submission - 00:35
Zoe Burchfield Open Source Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-30
Окончено
Huck Flinn
Alliance BJJ
Won by Submission - 00:31
Rain Davis Gracie Barra Asheville