Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-17
Gotowy
John Henry Butler
Dogwood BJJ
Caden Gibbs Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-13
Gotowy
Tyler Robertson
Shackelford's MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Dylan Hardee Dogwood BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-15
Gotowy
Adriana Peery
Dogwood BJJ
Watson Hill Border Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
F16
Gotowy
Tristan Austin
Ground Game BJJ - GRENADA
Jacob Smith Dogwood BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-21
Gotowy
Jolene Tabor
Team Corral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Alexandria Corley
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday June 9th)
Gotowy
Janelle Su
Border Martial Arts Academy
Wygrana walkowerem
Brooklyn Graham UFM Fitness & MMA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F19
Gotowy
Brianna McDonald
Dogwood BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Noah Emmons Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday June 9th)
Gotowy
Janelle Su
Border Martial Arts Academy
Wygrana walkowerem
Brooklyn Graham UFM Fitness & MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-18
Gotowy
Caden Gibbs
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Beau Corley
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-15
Gotowy
Quinn Granno
Dogwood BJJ
Lennox Schwartz Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-16
Gotowy
Conley Schwartz
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Michael Hafez Border Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-22
Gotowy
Carl Tabor
Team Corral
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:59
Caleb Kim Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F21
Gotowy
Daken Manos
Berserker Jiu-Jitsu Club
Cole Stevenson GFTeam TN Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-23
Gotowy
Raiden Wilson
CrossKick
Rustin Alt Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-16
Gotowy
Adriana Peery
Dogwood BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Watson Hill Border Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F28
Gotowy
Cody Frizzell
Border Martial Arts Academy
Myles Micci Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-23
Gotowy
Xander Madrid
Showdown Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Holden Weldon Ground Game BJJ - GRENADA
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-19
Gotowy
Alicia Hardee
Dogwood BJJ
Albany Hall UFM Fitness & MMA Wygrana na punkty - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-19
Gotowy
Izik Madrid
Showdown Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Matthew Szymanek Midtown Grappling Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-20
Gotowy
Wess Thompson
Dogwood BJJ
Jaxson Vantine All Heart Jiu Jitsu & MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-20
Gotowy
Ava Meeks
Midtown Grappling Academy
David Morris Jr. GFTeam TN Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-24
Gotowy
Elijah Jeffries
GFTeam TN
Rocklynd Ayers- Donald Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-17
Gotowy
Lennox Schwartz
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Michael Hafez Border Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F22
Gotowy
Nathaniel Berger
Rocket City Revolution BJJ
Daken Manos Berserker Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-25
Gotowy
Camryn Tabor
Team Corral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Scarlett Ayala Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-18
Gotowy
Quinn Granno
Dogwood BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Conley Schwartz Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (91-100 lbs.
(Saturday June 9th)
C-24
Gotowy
Peyton Wilson
CrossKick
Noah Vaughn Dogwood BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F23
Gotowy
Cameron Dean
UFM
Cole Stevenson GFTeam TN Wygrana na punkty - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-26
Gotowy
Carl Tabor
Team Corral
Wygrana na punkty - 03:00
Xander Madrid Showdown Training Center
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-27
Gotowy
Leyton Jones
Dogwood BJJ
Rocklynd Ayers- Donald Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F29
Gotowy
Myles Micci
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Blake Hester UFM Fitness & MMA
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-21
Gotowy
Matthew Szymanek
Midtown Grappling Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Ava Meeks Midtown Grappling Academy