Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-53
Gotowy
Christian Moore
662 Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Dustin Warren American Killer Bees
MENS NO-GI / BEGINNER / ADULT / CRUISERWEIGHT (181-191 LBS.) / MALE B
(Saturday June 9th)
D-46
Gotowy
Demario Moore
LAW SCHOOL MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Benjamin Miller Dogwood BJJ
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F43
Gotowy
Jackson Feld
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Garrett O'Brien Border Martial Arts Academy
Mens Gi / White / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
C-43
Gotowy
David Jaynes
Chilcutt's Memphis MMA
Wygrana na punkty - 04:00
JC Russell Border Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-56
Gotowy
Jose Moreno
UFM Fitness & MMA
Wygrana na punkty - 06:00
Drew Croegaert Border Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-44
Gotowy
Chase Hampton
Border Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
CC Tinkle Dogwood BJJ
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F44
Gotowy
Dylan Brigman
BFC GYM
Dustin Warren American Killer Bees Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-47
Gotowy
Patrick O'Neill
Berserker Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Caleb Jones Border Martial Arts Academy
Mens Gi / White / Adult / Lightfeatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-58
Gotowy
Nathaniel Berger
Rocket City Revolution BJJ
Brandon Marshall Berserker Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
C-46
Gotowy
Christian Moore
662 Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Tyler Rose Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-49
Gotowy
Benjamin Miller
Dogwood BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Jayden Ayala Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
C-44
Gotowy
Jose Moreno
UFM Fitness & MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Drew Croegaert Border Martial Arts Academy
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F49
Gotowy
Cody Frizzell
Border Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Blake Hester UFM Fitness & MMA
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-55
Gotowy
Khrystopher James
Pyramid Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Dustin Warren American Killer Bees
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F50
Gotowy
Jay Uppuluri
Memphis Grappling Academy
Larry Relyea III Pyramid Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
C-47
Gotowy
JC Russell
Border Martial Arts Academy
Elliot McClintock Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-45
Gotowy
Chad Pegram
Berserker Jiu-Jitsu Club
Tayler Allen Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Gotowy
Jose Moreno
UFM Fitness & MMA
Wygrana walkowerem
Tyler Rose Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F51
Gotowy
Jordan Jones
Berserker Jiu-Jitsu Club
Andrew Wright Dogwood BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-48
Gotowy
Patrick O'Neill
Berserker Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Caleb Jones Border Martial Arts Academy
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
C-45
Gotowy
Dustin Warren
American Killer Bees
Timothy Joyner Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-50
Gotowy
Talor French
Midtown Grappling Academy
Trent Green Rocket City Revolution BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F52
Gotowy
Larry Relyea III
Pyramid Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Benjamin Miller Dogwood BJJ
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-51
Gotowy
Timothy Joyner
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
CC Tinkle Dogwood BJJ
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
C-48
Gotowy
Christian Moore
662 Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Elliot McClintock Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Mens Gi / Blue / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-52
Gotowy
Robert Cox
Dogwood BJJ
Patrick O'Neill Berserker Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-53
Gotowy
Tayler Allen
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Trent Green Rocket City Revolution BJJ
Mens Gi / Blue / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-54
Gotowy
Robert Cox
Dogwood BJJ
Patrick O'Neill Berserker Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
C-49
Gotowy
Jose Moreno
UFM Fitness & MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Timothy Joyner Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F53
Gotowy
Michael Casey
UFM Fitness & MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Andrew Wright Dogwood BJJ
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F54
Gotowy
David Lydigsen
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Chad Pegram Berserker Jiu-Jitsu Club
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F56
Gotowy
Chase Hampton
Border Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Brent Jones Berserker Jiu-Jitsu Club