Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-31
Gotowy
Grayson Russell
Roberto Traven BJJ
Gabriel Allen Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-38
Gotowy
EDUARDO BENAVIDES
American Top Team Team Lima
Wygrana na punkty - 03:00
Maverick Kim Straight Blast Gym Buford
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-31
Gotowy
Jackson Bullard
ATOS Atlanta
Zeus Illenye Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 00:36
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday April 2nd)
B-30
Gotowy
Chance Pierce
Gwinnett Training Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Jonathan Martinez Unit 2 Fitness
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-27
Gotowy
Ava Resurreccion
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Jaxson Trapp Scramble BJJ & Wrestling
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 2nd)
H-30
Gotowy
Lily Harris
Roberto Traven BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jacobs Ellerhorst Buckhead Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday April 2nd)
F-41
Gotowy
Calvin Lystad
Buckhead Jiu-Jitsu
Cason Wable SBG International Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Womens Gi / White / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-32
Gotowy
Ana Kehoe
Rocket City Revolution BJJ
Gabrielle Seay American Top Team Atlanta Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-34
Gotowy
Varonika Perreira
Roberto Traven BJJ
Alyona Rik V.R.M.A / Fightsports Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday April 2nd)
B-31
Gotowy
Owen Manley
Roberto Traven BJJ
Tevon Lapping Gracie Barra South Forsyth Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-33
Gotowy
Jaiden Jang
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Karter Manley Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-33
Gotowy
Bradlee Johnson
Scramble BJJ & Wrestling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Caleb Rickerson Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday April 2nd)
B-32
Gotowy
Carter Tippens
Gracie Barra Ellijay
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Chance Pierce Gwinnett Training Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-31
Gotowy
Abel Ludwig
Gracie Barra South Forsyth
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Joel Bachrach Kagefit
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Ultraweight (136 lbs.+)
(Saturday April 2nd)
C-29
Gotowy
Olivia Bowden
Roberto Traven BJJ
Edyan Figueroa Spartan Academy Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Womens Gi / White / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-36
Gotowy
Lori Hiers
KnuckleUp Fitness
Wygrana na punkty - 04:00
Macey Harris Team Octopus
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-39
Gotowy
Alexandra Mun
Union Team BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Maverick Kim Straight Blast Gym Buford
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Featherweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 2nd)
H-31
Gotowy
Alyssa Becker
Roberto Traven BJJ
Manoela Almeida ATOS Atlanta Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
E-34
Gotowy
Landon Bailey
Contemporary Martial Arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:00
Brandon Leidecker Creighton MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 2nd)
B-34
Gotowy
Tucker Cain
Gracie Barra Ellijay
Wygrana na punkty - 03:00
Adam Selman Scramble BJJ & Wrestling
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-32
Gotowy
Ayden O’Quinn
Union Team BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Judah McMinn SBG International
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-42
Gotowy
Melanie Castro
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Matthew Ingevaldson Juanaconda BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-30
Gotowy
Anberlin Hardy
Rush MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Olivia Wilhelm ATOS Atlanta
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-34
Gotowy
Kade Harvey
Southeast Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Filip Grajales ODSY Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-33
Gotowy
Marc Traven
ATOS Atlanta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Elijah Resurreccion Roberto Traven BJJ
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday April 2nd)
H-34
Gotowy
Erinn Goolsby
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Callie Cornelius Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-35
Gotowy
Caroline Tomasello
American Top Team - Atlanta
Boston Page Creighton MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday April 2nd)
Gotowy
Owen Manley
Roberto Traven BJJ
Wygrana walkowerem - 00:07
Chance Pierce Gwinnett Training Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-36
Gotowy
Karter Manley
Roberto Traven BJJ
Kade Harvey Southeast Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-34
Gotowy
Bradlee Johnson
Scramble BJJ & Wrestling
Wygrana na punkty - 03:00
Paul Mason Roberto Traven BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
E-35
Gotowy
Jack Rains
Kenny Kim BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Homer Robinson Jr ODSY Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-31
Gotowy
Anberlin Hardy
Rush MMA
Olivia Wilhelm ATOS Atlanta Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00