Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-4
Gotowy
Jax Dollar
Port City Jiu Jitsu
Alec Cornelius Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-7
Gotowy
Kreed Gardner
Port City Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Adrian Castro Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-2
Gotowy
Caylee Preston
Rise Up BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Levi Bridges Full Circle Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-6
Gotowy
Paizlyn Gardner
Port City Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Wesley Lystad Buckhead Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-4
Gotowy
Evan Pierce
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Matteo Maldonado Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-6
Gotowy
Adalina Davidson
Scramble BJJ & Wrestling
Chloe Bell Unit 2 Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-6
Gotowy
Charlotte Stollar
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Amera Clark Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 2nd)
Gotowy
Lino Covarrubias
Roberto Traven BJJ
Wygrana walkowerem
Blake Whitacre Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-5
Gotowy
Murry Martin
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Wygrana na punkty - 02:00
Unknown User Gwinnett Training Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 2nd)
H-5
Gotowy
Coben Bradford
Twin Tigers BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Malachai Miller Bad Apple MMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-5
Gotowy
Liberty OQuinn
Union Team BJJ
Isaiah Turner Buckhead Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-5
Gotowy
Bryce Banares
Tribe Bjj Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
James Woods Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-9
Gotowy
Hansel Grajales
ODSY Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Hudson Hughes Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 2nd)
Gotowy
Isabelle Bettikofer
Drysdale/Zenith
Wygrana walkowerem
Blake Whitacre Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Superweight (101-110 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-8
Gotowy
Isabella Bautista
Port City Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Aubree Eller Drysdale/Zenith
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-6
Gotowy
Hunter Jones
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Olivia Beyer X3 sports Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
Gotowy
Alexandra Mun
Union Team BJJ
Jax Dollar Port City Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-7
Gotowy
Jacob Jang
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Wygrana na punkty - 03:00
Brynlee Dupree Burton Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-6
Gotowy
Areg Arsenyan
ATOS Atlanta
Wygrana na punkty - 02:00
Roman Boudreaux Unit 2 Fitness
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-7
Gotowy
Aidan Burris
KnuckleUp Fitness
Wygrana na punkty
Cheyenne Cornelius Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-5
Gotowy
Arya Lambert
Gwinnett Training Academy
Alec Cornelius Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 01:32
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-7
Gotowy
Grayson Russell
Roberto Traven BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Charlotte Stollar Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-6
Gotowy
Evan Pierce
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Wygrana na punkty - 02:00
Jack Christian Page Auburn Mixed Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-8
Gotowy
Kreed Gardner
Port City Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Jibreel Sokari Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-8
Gotowy
Michael Harris
Roberto Traven BJJ
Paizlyn Gardner Port City Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 2nd)
H-1
Gotowy
Lino Covarrubias
Roberto Traven BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Isabelle Bettikofer Drysdale/Zenith
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 2nd)
G-9
Gotowy
Nikolas Bedoya
Rise Up BJJ
Sean Goldsby Roberto Traven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-8
Gotowy
Nikko Roberson
Gwinnett Training Academy
Ava Resurreccion Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-11
Gotowy
EDUARDO BENAVIDES
American Top Team Team Lima
Wygrana na punkty - 03:00
Aaron Roles Roberto Traven
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-7
Gotowy
Matteo Maldonado
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Nate Luke Gwinnett Training Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-7
Gotowy
Chance Pierce
Gwinnett Training Academy
Jax Worley Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Wygrana na punkty - 01:06
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-9
Gotowy
Judah McMinn
SBG International
Joel Bachrach Kagefit Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:42