Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-1
Ferdig
Hallie Burgess
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Elise Gulsby Kagefit Seier på submission - 00:57
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-1
Ferdig
Jordan Gallow
Union Team BJJ
Wyatt Summers Creighton MMA Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-3
Ferdig
Jack Leonard
KnuckleUp Fitness
Seier med poeng - 02:00
Blake Jones ODSY Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-1
Ferdig
Mason Tinsley
Gwinnett Training Academy
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Hunter Jones Burton Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-1
Ferdig
Oliver Rhee
Gwinnett Training Academy
Wesley Reed Fight Sports Cherokee (Canton BJJ) Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-2
Ferdig
Eli Chandler
Kagefit
Seier på submission - 02:07
Joaquin Torres Gwinnett Training Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-2
Ferdig
Sawyer Craddock
Drysdale/Zenith
Seier med poeng - 03:00
Eleanor Dillbary American Top Team Tuscaloosa
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-1
Ferdig
Grace Kerr
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Liam Wilson KnuckleUp Fitness Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-2
Ferdig
Asha Rubright
X3 sports
Isaiah Turner Buckhead Jiu-Jitsu Seier med poeng - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-1
Ferdig
Abigail Bryan
Scramble BJJ & Wrestling
Seier på submission - 02:01
Braven Bishop MAMMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-2
Ferdig
Chloe Bell
Unit 2 Fitness
Seier med poeng - 03:00
Kyzer Davidson Scramble BJJ & Wrestling
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-3
Ferdig
Wyatt Summers
Creighton MMA
Seier med poeng - 03:00
John Blackburn Gwinnett Training Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-1
Ferdig
Justin Gonzales
Rukkus Athletics MMA & Performance Center,LLC
Seier med poeng - 03:00
Jacob Turner
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-3
Ferdig
Brad Bentley
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Seier med poeng - 03:00
Aaron Guevara Gwinnett Training Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 2nd)
B-5
Ferdig
Bree Miranda
Kagefit
Seier med poeng - 02:13
Jack Reed Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-4
Ferdig
Cooper Chancellor
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Austin Cook Unit 2 Fitness Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-4
Ferdig
Gracie Kloss
Kagefit
Jaxson Mercer Roberto Traven Seier på submission - 01:05
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-3
Ferdig
Michael Rohmann
KnuckleUp Fitness
Seier med poeng - 03:59
Logan Speer Drysdale/Zenith
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-4
Ferdig
Christian Beck
Kagefit
Seier på submission - 01:03
Kenny Duran Gwinnett Training Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-2
Ferdig
Mia Kerr
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Liam Wilson KnuckleUp Fitness Seier med poeng - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-2
Ferdig
Seshmuab S. Omi
Team Roberto Traven
Seier med poeng - 03:00
Alejandro Holguin Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-3
Ferdig
Isaiah Turner
Buckhead Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 02:00
Brody Pardue Creighton MMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-3
Ferdig
Chloe Bell
Unit 2 Fitness
Malcolm Lathem Fight Sports Cherokee (Canton BJJ) Seier på submission - 01:48
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-8
Ferdig
Liberty OQuinn
Union Team BJJ
Rhett Spires MAMMA Seier med poeng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-2
Ferdig
Jolene Laméy
Gracie Barra Ellijay
Seier på submission - 02:04
Abigail Bryan Scramble BJJ & Wrestling
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-5
Ferdig
Bryce Banares
Tribe BJJ
Seier med poeng - 03:00
Josiah Coryell Team Octopus
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-5
Ferdig
Elise Gulsby
Kagefit
Eli Chandler Kagefit Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-4
Ferdig
Walker Simms
Unit 2 Fitness
Jack Leonard KnuckleUp Fitness Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-7
Ferdig
Jackson Grantham
Tribe Bjj Team
Seier på submission - 02:12
Kohen Pardue Creighton MMA
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-7
Ferdig
Murry Martin
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Seier med poeng - 03:00
Lia Kishner Tichon Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-4
Ferdig
Clayton Bragdon
Auburn Mixed Martial Arts
Sawyer Craddock Drysdale/Zenith Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-6
Ferdig
Brynlee Dupree
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:59
Sofiya Armeros Gracie Barra Georgia