Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Carter Gottlieb
Teknica Jiu Jitsu
Gabrielle Spinowitz Gracie Barra Jacksonville Gewonnen via Walkover
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
H18
Afgelopen
Calvin Lester Jr.
Art In Motion Jiu Jitsu
Jase Cabrera Rilion Gracie- Miami Lakes Gewonnen via Overgave - 02:07
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
G20
Afgelopen
Emily Salazar
Atlantis Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:18
Kaelyn Bachelder Turks and Caicos BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-19
Afgelopen
Max Martinez
TEAM MASTERY FLORIDA
Gewonnen via Overgave - 00:30
Paola Stipa Turks and Caicos BJJ
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.) B
(Saturday June 9th)
A-24
Afgelopen
Killian Rodgers
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Tommy Callahan Ground Control - PALM BEACH Gewonnen via Punten - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
J23
Afgelopen
Lukas Montenegro
Gracie Barra Kendall
Alexei A Pompa Art In Motion Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-25
Afgelopen
Michael Hernandez
Punta Gorda Martial Arts
Gewonnen via Punten - 04:00
Marcos Romero Renzo Gracie Weston
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-18
Afgelopen
Michael Ianiushkin
V.R.M.A / Fightsports
Gewonnen via Overgave - 02:11
Alexander Leon Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 9th)
G21
Afgelopen
Anthony Alvarez
Tiger & Dragon Miami
Gewonnen via Overgave - 01:03
Jonathan Escobedo Kruerperezbjj
YOUTH 1- NO-GI / 6-7 YEARS / NOVICE / FEATHERWEIGHT (46-55LBS.).... DC
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Santiago Sarmiento
Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Gewonnen via Walkover
Alessio Bucarito Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-26
Afgelopen
Maddox Ponson
Gracie Elite Team
Daniil Chernyshenko Punta Gorda Martial Arts Gewonnen via Overgave - 03:02
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
J22
Afgelopen
Brayan Dominguez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
David VIsbal Arashiro MMA Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-23
Afgelopen
Elias Lopez
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Gewonnen via Overgave - 01:21
Aiden Bromley Turks and Caicos BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-20
Afgelopen
Blaise Steele-Gonzalez
Art In Motion Jiu Jitsu
Abram Peralta JP Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F30
Afgelopen
Joshua Williams
Atlantis Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Gabrielle Spinowitz Gracie Barra Jacksonville
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
E25
Afgelopen
Valentina Cardoso
V.R.M.A / Fightsports
Gewonnen via Punten - 03:00
Davin More Genesis Brazilian Jiu Jitsu Center
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
H19
Afgelopen
Dylan Miranda
Gracie Barra Kendall
Rodolfo Cabrera Art In Motion Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:08
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
I18
Afgelopen
Jacob Coman
Carlson Gracie Miami
Gewonnen via Punten - 03:00
Sebastian Torres Alers Martial Arts (AMA)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-25
Afgelopen
Jadon Herr
TEAM MASTERY FLORIDA
Gewonnen via Overgave - 02:22
Maddox Saumat Miami Springs Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-21
Afgelopen
Mariano Reol
Team Inferno Mixed Martial Arts
Nicholas De La Rosa Base Martial Arts Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 9th)
G22
Afgelopen
Kevin Chunn
Atlantis Jiu-Jitsu
Camilo Marcano Escalante UFC FIT Gewonnen via Overgave - 00:20
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F29
Afgelopen
Kaelyn Bachelder
Turks and Caicos BJJ
Emily Salazar Atlantis Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:53
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
C-21
Afgelopen
Aubrie Byers
Future School of Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Zechariah Gutierrez Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-27
Afgelopen
Luis Acosta
V.R.M.A / Fightsports
Gewonnen via Overgave - 00:56
Maddox Ponson Gracie Elite Team
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
H21
Afgelopen
Calvin Lester Jr.
Art In Motion Jiu Jitsu
Dominic Calabria Future School of Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Emily Salazar
Atlantis Jiu-Jitsu
Gewonnen via Walkover
Joshua Williams Atlantis Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
I21
Afgelopen
David Chicicov
Gracie Barra Aventura, FL
Hunter VanZwieten Base Martial Arts Gewonnen via Overgave - 01:10
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Carter Gottlieb
Teknica Jiu Jitsu
Kaelyn Bachelder Turks and Caicos BJJ Gewonnen via Walkover
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-22
Afgelopen
Matthew Hernandez
Flowhouse BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:56
Anaiah Quintero Ivy League BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
E26
Afgelopen
Andrew Byers
Future School of Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:12
Bradley Regan Gracie Barra Kendall
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-28
Afgelopen
Michael Hernandez
Punta Gorda Martial Arts
Gewonnen via Punten - 04:00
Daniil Chernyshenko Punta Gorda Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 9th)
G23
Afgelopen
Roberto Puente
Explorers BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Anthony Alvarez Tiger & Dragon Miami