Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-10
Afgelopen
Kevin Keys
Collins Cook Nature BJJ Gewonnen via Overgave - 01:43
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
J13
Afgelopen
Jayden Conner
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Bria Ma ZR Team NC
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-8
Afgelopen
Adrian Flores
ZR Team NC
Gewonnen via Punten - 03:00
Ryan Long Davidson County BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
A-14
Afgelopen
Jared Tan
Element Grappling-MMA
Gewonnen via Overgave - 00:58
Andrea Klebić Nature BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
I15
Afgelopen
Gabriella Gibson
Gracie Lake Norman
Gewonnen via Overgave - 02:49
Jennaveve Hardman TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-14
Afgelopen
Cash Bannister
The Jiu Jitsu Institute
J. Bran Dilley Nature BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C14
Afgelopen
Jordin Lopez
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:35
Alec Alarcon TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-11
Afgelopen
Cody Schuldes
Ares BJJ Sanford
Ember Tuttle Nature BJJ Gewonnen via Overgave - 02:44
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-13
Afgelopen
Jansen Tan
ZR Team NC
Gewonnen via Overgave - 01:11
Landon Riggs Embrace Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday April 17th)
J15
Afgelopen
Charlie Wright
Ares BJJ Sanford
Tai Glenn Embrace Martial Arts Gewonnen via Overgave - 00:59
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-14
Afgelopen
Lochlan Daurity
Ares BJJ Sanford
Alexander Stanfield Schell Shock BJJ Gewonnen via Overgave - 00:53
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-13
Afgelopen
Asher Nicolay
ZR Team NC
Gewonnen via Overgave
Scarlett Savage 3rd Street Bjj
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
I16
Afgelopen
Logan Gilbert
Embrace Martial Arts
Amelia Guinn Nature BJJ Gewonnen via Overgave
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
J18
Afgelopen
Maddie Moore
Pendergrass Academy of Martial Arts
Jack Junkins Gracie Lake Norman Gewonnen via Overgave - 01:42
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Superweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-15
Afgelopen
Jack Akers
ZR Team NC
Jaelyn Jones RAW MMA Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-11
Afgelopen
Ryan Long
Davidson County BJJ
Gunnar Walker V.R.M.A / Fightsports Gewonnen via Overgave - 01:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
D-15
Afgelopen
Gracie Camacho
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Gewonnen op Beslissing - 01:34
BRODY FOURNIER Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C17
Afgelopen
Shane Shuster
ZR Team NC
Gewonnen via Overgave - 02:07
Nevaeh Jones RAW MMA
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-12
Afgelopen
Grayson Mcclenney
Walters jiu jitsu
Jayden Corletto Ares BJJ Sanford Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-16
Afgelopen
Eros Avalos
Nature BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:19
Callen Strader Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-15
Afgelopen
Charlie Hunter
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Larkin Bunch Element Grappling-MMA Gewonnen via Overgave - 01:28
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-9
Afgelopen
Adrian Flores
ZR Team NC
Collins Cook Nature BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
I17
Afgelopen
ABIGAIL NGUYEN
Gracie Lake Norman
Gewonnen via Overgave
Jennaveve Hardman TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday April 17th)
J16
Afgelopen
Aiden Pointer
Ares BJJ Sanford
Charlie Wright Ares BJJ Sanford Gewonnen via Overgave - 01:36
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-16
Afgelopen
Gavin Guthrie
RAW MMA
Gewonnen via Punten - 03:00
Kenneth Fontanilla RAW MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C18
Afgelopen
Logan Gilbert
Embrace Martial Arts
Alex Walters Walters jiu jitsu Gewonnen via Overgave - 01:56
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-14
Afgelopen
Jansen Tan
ZR Team NC
Lorenzo Quintero Nature BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-18
Afgelopen
Grayson Mcclenney
Walters jiu jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Grayson Canup Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday April 17th)
J17
Afgelopen
Evelyn Johns
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Tai Glenn Embrace Martial Arts Gewonnen via Overgave - 00:38
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-14
Afgelopen
Ember Tuttle
Nature BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:30
Jayden Corletto Ares BJJ Sanford
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
J19
Afgelopen
Maddie Moore
Pendergrass Academy of Martial Arts
Oliver HENDERSON Greensboro Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:33
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
D-16
Afgelopen
Christian Hite
Nature BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:36
Dahlia Fontanilla RAW MMA