Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
I3
Afgelopen
Hunter Bill
Schell Shock BJJ
Gewonnen via Punten - 04:00
Derric Threatt Jr Unico Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-5
Afgelopen
Grayson Mcclenney
Walters jiu jitsu
Alan Kemp Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup Gewonnen via Punten - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.).... DC
(Saturday April 17th)
J3
Afgelopen
Ava Montejo
ZR Team NC
Boston Page Creighton MMA Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-4
Afgelopen
Haleigh Bazzle
10th Planet Jiu Jitsu Henderson
William Bell Spangler BJJ Gewonnen via Overgave - 01:39
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday April 17th)
B-3
Afgelopen
Fischer Berry
Logic Jiu-Jitsu
Forrest Walker V.R.M.A / Fightsports Gewonnen via Punten - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
A-7
Afgelopen
Noah Perez
Walters jiu jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:00
Graham Ward Schell Shock BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C7
Afgelopen
Taitum Sasser
Gracie Goldsboro
Gewonnen via Punten - 03:00
Parker Lang Team Renzo Gracie Ottawa
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
I6
Afgelopen
Skylar Turner
Hub City Jiu Jitsu
Brayden Wilson Davidson County BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-2
Afgelopen
Korbyn Cornwell
Nature BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Haydin Gardner The Jiu Jitsu Institute
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday April 17th)
J6
Afgelopen
Malachi Lipford
Walters jiu jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Davis Garrett Triangle Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
A-8
Afgelopen
Coraline Airheart
Triumph Fight Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Lincoln Bunch Element Grappling-MMA
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-6
Afgelopen
George Wahee
Nature BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Celina Johnson ZR Team NC
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-3
Afgelopen
Eli Perez
Walters jiu jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Josiah Pierson Brazil 021 Jacksonville
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C8
Afgelopen
Jordin Lopez
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Gewonnen via Overgave - 01:21
Lucas Nicolay ZR Team NC
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-5
Afgelopen
Jovani Corletto
Ares BJJ Sanford
Nickole Salem Black Label Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:34
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
F-6
Afgelopen
Cohen Stutz
The Jiu Jitsu Institute
PJ Oandasan Nature BJJ Gewonnen via Overgave - 02:24
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
I9
Afgelopen
Charlotte VanPelt
RAW MMA
Aziel Alarcon TEAM ROC FAYETTEVILLE NC Gewonnen via Overgave - 01:11
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C9
Afgelopen
Alec Alarcon
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Gewonnen via Punten - 03:00
Keona Omeni Reeves Element Grappling-MMA
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-4
Afgelopen
Ella Merrifield
Nature BJJ
Bower Miller Nature BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-7
Afgelopen
Adrian Flores
ZR Team NC
Gunnar Walker V.R.M.A / Fightsports Gewonnen via Overgave - 03:18
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-5
Afgelopen
William Bell
Spangler BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Anthony Fiscante The Jiu Jitsu Institute
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday April 17th)
B-4
Afgelopen
Kellan Cooper
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Fischer Berry Logic Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
J8
Afgelopen
Liam Runyan
Schell Shock BJJ
Gewonnen via Punten - 02:18
Lincoln Nicolay ZR Team NC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
I7
Afgelopen
Dai Lynn Akers
ZR Team NC
Gewonnen via Punten - 03:00
Skylar Turner Hub City Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-8
Afgelopen
Alayna Omeni
Element Grappling-MMA
Gewonnen via Overgave - 01:38
Braxton Strader Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
A-9
Afgelopen
Noah Perez
Walters jiu jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:32
Alex Miller Nature BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday April 17th)
J7
Afgelopen
Malachi Lipford
Walters jiu jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Davis Garrett Triangle Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C10
Afgelopen
Tianna Garry
ZR Team NC
Gewonnen via Punten - 03:00
Elijah Alicea The Jiu Jitsu Institute
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
I10
Afgelopen
Charlotte VanPelt
RAW MMA
Aziel Alarcon TEAM ROC FAYETTEVILLE NC Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-9
Afgelopen
Gabriella Cruz
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Gewonnen via Punten - 02:00
Vivian Russell Ares BJJ Sanford
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C11
Afgelopen
Taitum Sasser
Gracie Goldsboro
Jordin Lopez TEAM ROC FAYETTEVILLE NC Gewonnen via Overgave - 00:58
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-6
Afgelopen
Jace Brown
Gracie Lake Norman
Timur Pichardo Nature BJJ Gewonnen via Punten - 04:00