Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-10
Закінчено
Kevin Keys
Collins Cook Nature BJJ Won by Submission - 01:43
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
J13
Закінчено
Jayden Conner
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Bria Ma ZR Team NC
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-8
Закінчено
Adrian Flores
ZR Team NC
Won by points - 03:00
Ryan Long Davidson County BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
A-14
Закінчено
Jared Tan
Element Grappling-MMA
Won by Submission - 00:58
Andrea Klebić Nature BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
I15
Закінчено
Gabriella Gibson
Gracie Lake Norman
Won by Submission - 02:49
Jennaveve Hardman TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-14
Закінчено
Cash Bannister
The Jiu Jitsu Institute
J. Bran Dilley Nature BJJ Won by points - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C14
Закінчено
Jordin Lopez
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Won by Disqualification (disqualification) - 01:35
Alec Alarcon TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-11
Закінчено
Cody Schuldes
Ares BJJ Sanford
Ember Tuttle Nature BJJ Won by Submission - 02:44
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-13
Закінчено
Jansen Tan
ZR Team NC
Won by Submission - 01:11
Landon Riggs Embrace Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday April 17th)
J15
Закінчено
Charlie Wright
Ares BJJ Sanford
Tai Glenn Embrace Martial Arts Won by Submission - 00:59
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-14
Закінчено
Lochlan Daurity
Ares BJJ Sanford
Alexander Stanfield Schell Shock BJJ Won by Submission - 00:53
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-13
Закінчено
Asher Nicolay
ZR Team NC
Won by Submission
Scarlett Savage 3rd Street Bjj
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
I16
Закінчено
Logan Gilbert
Embrace Martial Arts
Amelia Guinn Nature BJJ Won by Submission
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
J18
Закінчено
Maddie Moore
Pendergrass Academy of Martial Arts
Jack Junkins Gracie Lake Norman Won by Submission - 01:42
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Superweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-15
Закінчено
Jack Akers
ZR Team NC
Jaelyn Jones RAW MMA Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-11
Закінчено
Ryan Long
Davidson County BJJ
Gunnar Walker V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 01:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
D-15
Закінчено
Gracie Camacho
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Won by Decision - 01:34
BRODY FOURNIER Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C17
Закінчено
Shane Shuster
ZR Team NC
Won by Submission - 02:07
Nevaeh Jones RAW MMA
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-12
Закінчено
Grayson Mcclenney
Walters jiu jitsu
Jayden Corletto Ares BJJ Sanford Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-16
Закінчено
Eros Avalos
Nature BJJ
Won by Submission - 00:19
Callen Strader Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-15
Закінчено
Charlie Hunter
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Larkin Bunch Element Grappling-MMA Won by Submission - 01:28
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-9
Закінчено
Adrian Flores
ZR Team NC
Collins Cook Nature BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
I17
Закінчено
ABIGAIL NGUYEN
Gracie Lake Norman
Won by Submission
Jennaveve Hardman TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday April 17th)
J16
Закінчено
Aiden Pointer
Ares BJJ Sanford
Charlie Wright Ares BJJ Sanford Won by Submission - 01:36
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-16
Закінчено
Gavin Guthrie
RAW MMA
Won by points - 03:00
Kenneth Fontanilla RAW MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C18
Закінчено
Logan Gilbert
Embrace Martial Arts
Alex Walters Walters jiu jitsu Won by Submission - 01:56
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-14
Закінчено
Jansen Tan
ZR Team NC
Lorenzo Quintero Nature BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-18
Закінчено
Grayson Mcclenney
Walters jiu jitsu
Won by points - 02:00
Grayson Canup Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday April 17th)
J17
Закінчено
Evelyn Johns
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Tai Glenn Embrace Martial Arts Won by Submission - 00:38
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-14
Закінчено
Ember Tuttle
Nature BJJ
Won by Submission - 02:30
Jayden Corletto Ares BJJ Sanford
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
J19
Закінчено
Maddie Moore
Pendergrass Academy of Martial Arts
Oliver HENDERSON Greensboro Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:33
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday April 17th)
D-16
Закінчено
Christian Hite
Nature BJJ
Won by Submission - 01:36
Dahlia Fontanilla RAW MMA