Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 12th)
B-23
Afgelopen
Chase Howell
Devine Jiu Jitsu (Invictus)
Gewonnen via Overgave - 00:35
Gregory Thompson Coastal Combatives
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Ultraweight (136 lbs.+)
(Saturday March 12th)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday March 12th)
H-23
Afgelopen
Kadin McCallum
Riptide mma
Denny Glasford Team Harris BJJ 61 Gewonnen via Overgave - 01:11
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 12th)
B-24
Afgelopen
Daniel Figueroa
Team Kalista
Gewonnen via Punten - 03:00
Wyatt Fingar Riptide mma
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-24
Afgelopen
Elena McDow
Champions training center
Caleb Loyd Burton Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 12th)
Afgelopen
Loser from
Sean Hayden Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Gewonnen via Walkover
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 12th)
G-22
Afgelopen
Georgia Grach
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Gewonnen via Overgave - 01:08
Gabriel McGill Team Harris BJJ 61
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Ultraweight (136 lbs.+)
(Saturday March 12th)
E-23
Afgelopen
Aiden Crews
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Edyan Figueroa Spartan Academy Mixed Martial Arts Gewonnen via Punten - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday March 12th)
F-22
Afgelopen
Kenneth Potter
Hanto Union Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Maik Rieffenstahl Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 12th)
D-17
Afgelopen
Clara Wyatt
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Gewonnen via Punten - 03:00
Dei Dei Martin Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 12th)
C-23
Afgelopen
Malachi Mack
Team 3
Gewonnen op Beslissing - 02:00
Cailynn Loyd Burton Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-27
Afgelopen
Jeremiah Lopez
Riptide mma
Brayden Webb TECT Center Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday March 12th)
H-22
Afgelopen
Samuel Wilhelm
ATOS Atlanta
Gewonnen via Punten - 03:00
Brody Mercer Black Force MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 12th)
E-26
Afgelopen
Jaxon Cecil
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Gewonnen via Punten - 03:00
Uriah Bouchard Team 3
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 12th)
B-26
Afgelopen
Evan Hay
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Gewonnen via Punten - 03:00
Bree Coon TECT Center
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday March 12th)
G-26
Afgelopen
Francisco Mozingo
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Gewonnen via Punten - 03:00
Godfred Pon Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday March 12th)
H-24
Afgelopen
Kadin McCallum
Riptide mma
José Velasco Riptide mma Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday March 12th)
G-25
Afgelopen
Sean Goldsby
Roberto Traven BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Christian Hutchens Luiz Palhares
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday March 12th)
D-19
Afgelopen
Clara Crosby
The Brick
Kyland Perdue Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday March 12th)
C-26
Afgelopen
Kyle Mason
The Brick
Mason Click Team 3 Gewonnen via Punten - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 12th)
E-27
Afgelopen
Brynlee Dupree
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Christian Hite Nature BJJ Gewonnen via Overgave - 00:09
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 12th)
H-26
Afgelopen
Trevor Taylor
Team 3
Charlotte Roberts Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 12th)
E-28
Afgelopen
Jacob Jang
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Gewonnen via Overgave - 00:11
Harmony Herrin Team 3
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday March 12th)
F-21
Afgelopen
Salvador Pinto
Tactical Martial Arts
Kevin Pope MAMMA Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 12th)
G-23
Afgelopen
Blaine Worthington
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Georgia Grach Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.) B
(Saturday March 12th)
B-27
Afgelopen
Jackson Poling
Riptide mma
Hunter Jones Burton Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-28
Afgelopen
Brayden Webb
TECT Center
Gewonnen via Overgave - 01:07
Billiana Rowell MAMMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-29
Afgelopen
Denny Glasford
Team Harris BJJ 61
Gewonnen via Overgave - 05:00
José Velasco Riptide mma
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday March 12th)
G-27
Afgelopen
Francisco Mozingo
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Godfred Pon Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday March 12th)
D-20
Afgelopen
Clara Crosby
The Brick
Kyland Perdue Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Gewonnen via Overgave - 02:40
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday March 12th)
F-23
Afgelopen
Kenneth Potter
Hanto Union Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Maik Rieffenstahl Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 12th)
E-29
Afgelopen
Brandt Gorham
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:08
Lincoln Wyatt Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer