Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens Gi / White / Adult / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G51
완료됨
Mario Durso
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 03:26
Joshua Lairsey Devine Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.) B
(Saturday June 9th)
L45
완료됨
Connor Abrahamson
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 00:32
Zoey Fowler Smiley Academy/Team Combat Athletix
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
완료됨
Ryan Redfern
No team /affiliation
Won by Walkover
Jonathan Josafat Art of War Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F46
완료됨
Mike Johnson
American Top Team Valdosta
Won by points
Heriberto Troche Gracie Barra Fleming Island
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
L44
완료됨
Ellie Douris
Gracie Fernandina
Isabel Flowers Art of War Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-51
완료됨
Willow Powers
BJJ Swamp Academy
Braden Griggs Roberto Traven BJJ Won by Submission - 02:17
Womens Gi / Blue / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-40
완료됨
Ashley Gonzalez
Gracie Barra Jacksonville
Alyona Rik V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 01:16
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-63
완료됨
James Fisher
Art of War Jiu Jitsu
Julian Ricketts Won by Submission - 03:35
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
E51
완료됨
James Carter
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 01:58
Estevan Hueso Devine Jiu Jitsu
YOUTH 2- GI (GIRLS ONLY) / 12-13 YEARS / WHITE / LIGHTWEIGHT (96-105 LBS.) B
(Saturday June 9th)
J41
완료됨
Marli Hemphill
Carlson Gracie Keystone Heights
Jasmine Coxe Brazilian Top Team Jacksonville Won by Submission - 02:56
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
H32
완료됨
Cael M
ATT SHARK TEAM C
Won by points - 03:00
Jaylene "J J" Hernandez GRACIE BARRA KISSIMMEE
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
K32
완료됨
Emma Daye
Mentality Martial Arts
Won by points - 03:00
Zayne Moody Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-52
완료됨
Branson Mason
American Top Team Valdosta
Won by Submission - 01:13
JACKSON ROBINSON Roberto Traven BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
완료됨
Zach Graves
BJJ Swamp Academy
Barry Albury BJJ Swamp Academy Won by Walkover
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E48
완료됨
Nathan Crews
Roberto Traven BJJ
Won by points - 04:00
Tyler Turner Roberto Traven BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
F45
완료됨
Rudolf Galsim
Devine Jiu Jitsu
Estevan Hueso Devine Jiu Jitsu
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Green / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday June 9th)
J43
완료됨
Taylor Willis
Roberto Traven BJJ
Alyona Rik V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 00:34
Mens Gi / White / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G49
완료됨
Joseph Pierre
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Andrew Higginbotham Gracie Fernandina Won by Submission - 03:01
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H40
완료됨
Jackson Fair
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Ja'Meir Clark Jacksonville Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:54
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
I52
완료됨
Samuel Igel
Tiger's Eye Martial Arts Academy
Conan Houldson Luiz Palhares Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
F44
완료됨
Rudolf Galsim
Devine Jiu Jitsu
Estevan Hueso Devine Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
K33
완료됨
Jake West
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 02:57
Hutch Wienert Weinischke Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
완료됨
Ryan Rivera
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Gregory Kersey Gracie Barra Jacksonville Won by Walkover - 00:45
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-53
완료됨
Amos Melvin III
Art of War Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:53
Arthur Brigadeiro Brigadeiro Brazilian Jiu Jitsu - USA
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
J44
완료됨
Raymon Troncoso
Gracie Barra Jacksonville
Juan Bastardo Jacksonville Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.) B
(Saturday June 9th)
L46
완료됨
Connor Abrahamson
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 00:21
Zoey Fowler Smiley Academy/Team Combat Athletix
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
I54
완료됨
Leila Erby
Art of War Jiu Jitsu
Jaze Underhill Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 02:46
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H41
완료됨
Jackson Fair
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Ethan Powers BJJ Swamp Academy Won by Submission - 00:50
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-46
완료됨
Matthew Murphey
10th Planet Florida Moons
Won by points - 04:00
Trevor Higginbotham Mat monster grappling
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs. )
(Saturday June 9th)
E49
완료됨
Naomi Bergeron
Champions training center
Won by Submission - 00:32
Aria Arnold Tiger's Eye Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
H44
완료됨
Cason Smith
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Won by Submission - 05:14
Joshua Elliott Weinischke Martial Arts