Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens Gi / White / Adult / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G51
Završeno
Mario Durso
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 03:26
Joshua Lairsey Devine Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.) B
(Saturday June 9th)
L45
Završeno
Connor Abrahamson
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 00:32
Zoey Fowler Smiley Academy/Team Combat Athletix
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Završeno
Ryan Redfern
No team /affiliation
Pobeda bez borbe
Jonathan Josafat Art of War Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F46
Završeno
Mike Johnson
American Top Team Valdosta
Pobeda po poenima
Heriberto Troche Gracie Barra Fleming Island
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
L44
Završeno
Ellie Douris
Gracie Fernandina
Isabel Flowers Art of War Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-51
Završeno
Willow Powers
BJJ Swamp Academy
Braden Griggs Roberto Traven BJJ Pobedio Završnicom - 02:17
Womens Gi / Blue / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-40
Završeno
Ashley Gonzalez
Gracie Barra Jacksonville
Alyona Rik V.R.M.A / Fightsports Pobedio Završnicom - 01:16
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-63
Završeno
James Fisher
Art of War Jiu Jitsu
Julian Ricketts Pobedio Završnicom - 03:35
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
I51
Završeno
LJ Hinson
Pobedio Završnicom - 03:00
Samuel Abreu Xequemate
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
E51
Završeno
James Carter
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 01:58
Estevan Hueso Devine Jiu Jitsu
YOUTH 2- GI (GIRLS ONLY) / 12-13 YEARS / WHITE / LIGHTWEIGHT (96-105 LBS.) B
(Saturday June 9th)
J41
Završeno
Marli Hemphill
Carlson Gracie Keystone Heights
Jasmine Coxe Brazilian Top Team Jacksonville Pobedio Završnicom - 02:56
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
H32
Završeno
Cael M
ATT SHARK TEAM C
Pobeda po poenima - 03:00
Jaylene "J J" Hernandez GRACIE BARRA KISSIMMEE
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
K32
Završeno
Emma Daye
Mentality Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Zayne Moody Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-52
Završeno
Branson Mason
American Top Team Valdosta
Pobedio Završnicom - 01:13
JACKSON ROBINSON Roberto Traven BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Završeno
Zach Graves
BJJ Swamp Academy
Barry Albury BJJ Swamp Academy Pobeda bez borbe
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E48
Završeno
Nathan Crews
Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Tyler Turner Roberto Traven BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
F45
Završeno
Rudolf Galsim
Devine Jiu Jitsu
Estevan Hueso Devine Jiu Jitsu
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Green / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday June 9th)
J43
Završeno
Taylor Willis
Roberto Traven BJJ
Alyona Rik V.R.M.A / Fightsports Pobedio Završnicom - 00:34
Mens Gi / White / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G49
Završeno
Joseph Pierre
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Andrew Higginbotham Gracie Fernandina Pobedio Završnicom - 03:01
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H40
Završeno
Jackson Fair
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Ja'Meir Clark Jacksonville Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 00:54
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
I52
Završeno
Samuel Igel
Tiger's Eye Martial Arts Academy
Conan Houldson Luiz Palhares Pobeda po poenima - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
F44
Završeno
Rudolf Galsim
Devine Jiu Jitsu
Estevan Hueso Devine Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
K33
Završeno
Jake West
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 02:57
Hutch Wienert Weinischke Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Završeno
Ryan Rivera
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Gregory Kersey Gracie Barra Jacksonville Pobeda bez borbe - 00:45
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-53
Završeno
Amos Melvin III
Art of War Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:53
Arthur Brigadeiro Brigadeiro Brazilian Jiu Jitsu - USA
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
J44
Završeno
Raymon Troncoso
Gracie Barra Jacksonville
Juan Bastardo Jacksonville Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.) B
(Saturday June 9th)
L46
Završeno
Connor Abrahamson
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 00:21
Zoey Fowler Smiley Academy/Team Combat Athletix
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
I54
Završeno
Leila Erby
Art of War Jiu Jitsu
Jaze Underhill Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:46
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H41
Završeno
Jackson Fair
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Ethan Powers BJJ Swamp Academy Pobedio Završnicom - 00:50
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-46
Završeno
Matthew Murphey
10th Planet Florida Moons
Pobeda po poenima - 04:00
Trevor Higginbotham Mat monster grappling
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs. )
(Saturday June 9th)
E49
Završeno
Naomi Bergeron
Champions training center
Pobedio Završnicom - 00:32
Aria Arnold Tiger's Eye Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
H44
Završeno
Cason Smith
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Pobedio Završnicom - 05:14
Joshua Elliott Weinischke Martial Arts