Zeiten sind dynamic und ändern sich in Echtzeit. Aktualisiere deine Browser, um die neusten Informationen zu erhalten.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-33
Fertig
Jaxson Trapp
Scramble BJJ & Wrestling
Gewonnen durch Submission - 00:33
Mason Tinsley Gwinnett Training Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-31
Fertig
Elly Moon Woods
American Top Team Asheville
Gewonnen durch Submission - 02:00
Anders Tweito SBG International
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 2nd)
F-31
Fertig
Dylan Smith
Iron Wolf Academy
Parker Effler Maryville Jiu Jitsu Gewonnen durch Submission - 05:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
G-30
Fertig
Chris Davis
Scramble BJJ & Wrestling
Gewonnen durch Submission - 01:03
Walker Bennett Nova Uniao Atlanta
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-28
Fertig
Daniel Rampy
Roberto Traven
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Brittany Peralta Kagefit
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
C-20
Fertig
Owen Thomas
Alfonso Hernandez Creighton MMA Nach Punkten gewonnen - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
B-33
Fertig
Chris Floyd
Scramble BJJ & Wrestling
Nach Punkten gewonnen - 04:00
Joshua Wise Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-34
Fertig
Jordan Kolan
Alliance Atlanta
Cameron Slater Straight Blast Gym Buford Nach Punkten gewonnen - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 2nd)
A-32
Fertig
Daniil Medvedev
SBG Atlanta
Rylee Risley American Top Team Team Lima Gewonnen durch Disqualifikation (Disqualifikation)
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 2nd)
A-31
Fertig
Elly Moon Woods
American Top Team Asheville
Khang Luong SBG Atlanta Gewonnen durch Submission - 00:56
Womens No-Gi / Intermediate / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-26
Fertig
Alison East
Scramble BJJ & Wrestling
Nach Punkten gewonnen - 05:00
Sara Hall MAMMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday April 2nd)
E-30
Fertig
Ryan Schmidt
Creighton MMA
Edwin Romero Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen durch Submission - 02:30
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
F-33
Fertig
Daniel Washburn
Buckhead Jiu-Jitsu
Michael Wagner Cobra BJJ Tuscaloosa Nach Punkten gewonnen - 06:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-35
Fertig
Caitlyn Kellogg
SBG Atlanta
Jaxson Trapp Scramble BJJ & Wrestling Gewonnen durch Submission - 01:46
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-32
Fertig
Deagan Buice
Iron Wolf Academy
Daphne Kolan Alliance Atlanta Nach Punkten gewonnen - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
G-31
Fertig
Chris Davis
Scramble BJJ & Wrestling
Gewonnen durch Submission - 02:09
Walker Bennett Nova Uniao Atlanta
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
A-34
Fertig
Eddie Yang
Gracie Jiu Jitsu Winder Team Pedro Sauer
Chris Cousino Tsunami MMA Gewonnen durch Submission - 03:33
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-32
Fertig
Junior Osuna
TECT Center
Solomon East Scramble BJJ & Wrestling Gewonnen durch Submission - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-19
Fertig
Hope Costa
Iron Wolf Academy
Gewonnen durch Submission - 02:31
Mason Tierney Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 2nd)
F-32
Fertig
Dylan Smith
Iron Wolf Academy
Parker Effler Maryville Jiu Jitsu Gewonnen durch Submission - 03:07
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 2nd)
A-33
Fertig
Rylee Risley
American Top Team Team Lima
Bree Miranda Kagefit Gewonnen durch Submission - 00:57
Womens Gi / Blue / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-27
Fertig
Alison East
Scramble BJJ & Wrestling
Nach Punkten gewonnen - 05:00
Sara Hall MAMMA
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-36
Fertig
Jordan Kolan
Alliance Atlanta
Gewonnen durch Submission - 01:37
Caitlyn Kellogg SBG Atlanta
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-25
Fertig
Matheus Osório
ATOS Atlanta
Gewonnen durch Entscheidung - 03:00
Jackson Chidester Alliance Atlanta
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
C-21
Fertig
Alfonso Hernandez
Creighton MMA
Joseph Fortune MAMMA Gewonnen durch Submission - 01:37
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-38
Fertig
Shahzaib Kadri
Team Diego Saraiva Dacula
Jaxon Sexton Alex Daltro Gewonnen durch Submission
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
B-34
Fertig
Michael Flynn
Scramble BJJ & Wrestling
Nach Punkten gewonnen - 04:00
Jamieson Toulan UFC Gym Greenville
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
A-35
Fertig
Chris Cousino
Tsunami MMA
Gewonnen durch Submission - 02:10
Phuoc Nguyen SBG Atlanta
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-37
Fertig
Cameron Slater
Straight Blast Gym Buford
Gewonnen durch Submission - 01:01
Jaxson Trapp Scramble BJJ & Wrestling
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-42
Fertig
Luca Ward
Creighton MMA
Eli Young American Top Team Asheville Nach Punkten gewonnen
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-43
Fertig
Elijah Mitchum
Gracie Barra Columbus
Jason Cannon Jr. ATOS Atlanta Nach Punkten gewonnen
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday April 2nd)
F-34
Fertig
Dustin Fisher
Iron Horse BJJ
Gewonnen durch Submission - 03:40
Josh Cowart Rush MMA