Zeiten sind dynamic und ändern sich in Echtzeit. Aktualisiere deine Browser, um die neusten Informationen zu erhalten.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C23
Fertig
Alec Alarcon
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Gewonnen durch Submission - 00:46
Tianna Garry ZR Team NC
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C24
Fertig
Taitum Sasser
Gracie Goldsboro
Parker Lang Team Renzo Gracie Ottawa Gewonnen durch Submission - 00:56
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday April 17th)
J25
Fertig
Eric Davignon
ZR Team NC
Milo Nelson Trú Fight Team Nach Punkten gewonnen - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-1
Fertig
Blake Brown
Gracie Lake Norman
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Frankie Hall RAW MMA
Youth 2- Gi (girls only) Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.) JM
(Saturday April 17th)
E-21
Fertig
Louria Needes
ZR Team NC
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Taylor McKenzie Gracie Lake Norman
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
I18
Fertig
Gabriella Gibson
Gracie Lake Norman
Amelia Guinn Nature BJJ Gewonnen durch Submission - 00:53
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-20
Fertig
Reagan Berresford
Nature BJJ
Nickole Salem Black Label Jiu-Jitsu Gewonnen durch Submission - 00:17
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-20
Fertig
Grayson Canup
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Cohen Mayfield Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Nach Punkten gewonnen - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
G-6
Fertig
Chase Carnes
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Gunner Hardman TEAM ROC FAYETTEVILLE NC Gewonnen durch Submission - 01:54
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-18
Fertig
Kellan Cooper
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Hunter Olds Spangler BJJ Nach Punkten gewonnen - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C25
Fertig
Jordin Lopez
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Elijah Alicea The Jiu Jitsu Institute
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday April 17th)
J26
Fertig
Jackson Nauman
ZR Team NC
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Charlie Wright Ares BJJ Sanford
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-22
Fertig
Ella Merrifield
Nature BJJ
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Bower Miller Nature BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
I23
Fertig
Eric Wang
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Sean Rodriguez Pendergrass Academy of Martial Arts Gewonnen durch Submission - 00:28
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C26
Fertig
Alec Alarcon
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Parker Lang Team Renzo Gracie Ottawa
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-21
Fertig
Grayson Mcclenney
Walters jiu jitsu
Alan Kemp Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup Nach Punkten gewonnen - 02:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday April 17th)
I20
Fertig
Louria Needes
ZR Team NC
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Taylor McKenzie Gracie Lake Norman
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-15
Fertig
Kevin Taylor
Schell Shock BJJ
Amelia Guinn Nature BJJ Gewonnen durch Submission - 00:13
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-19
Fertig
Fischer Berry
Obxmartialarts nags head
Forrest Walker V.R.M.A / Fightsports Nach Punkten gewonnen - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-2
Fertig
Blake Brown
Gracie Lake Norman
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Aaron Salazar ZR Team NC
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-21
Fertig
Nickole Salem
Black Label Jiu-Jitsu
Gewonnen durch Submission - 00:53
Jovani Corletto Ares BJJ Sanford
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-21
Fertig
Christopher Kjeka
Team ROC Southern Pines/MAASPI
Korbyn Cornwell Nature BJJ Nach Punkten gewonnen - 05:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-23
Fertig
Gracie Camacho
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Gewonnen durch Submission - 02:58
Alex Miller Nature Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
J29
Fertig
Kevin Taylor
Schell Shock BJJ
Cole Shuster ZR Team NC Gewonnen durch Submission - 02:17
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-22
Fertig
Cody Schuldes
Ares BJJ Sanford
Charlie Schmidt ZR Team NC Nach Punkten gewonnen - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
G-7
Fertig
PJ Oandasan
Nature BJJ
Cohen Stutz The Jiu Jitsu Institute Gewonnen durch Submission
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-25
Fertig
August Berry
Logic Jiu-Jitsu
Juliana Lamp Team ROC Southern Pines/MAASPI Nach Punkten gewonnen - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C27
Fertig
Jordin Lopez
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Lucas Nicolay ZR Team NC Nach Punkten gewonnen - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
J24
Fertig
Alyssa Self
Bull and Bear BJJ
Bria Ma ZR Team NC Gewonnen durch Submission - 02:18
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-22
Fertig
Ezra Oandasan
Nature BJJ
Nach Punkten gewonnen - 05:00
Hank West Walters jiu jitsu
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday April 17th)
I21
Fertig
Louria Needes
ZR Team NC
Gewonnen durch Submission - 00:27
Charlotte VanPelt RAW MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-22
Fertig
Kylie Simpson
Pendergrass Academy of Martial Arts
Nach Punkten gewonnen - 03:00
Mohsin Naqwe Schell Shock BJJ