Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C23
Dokončeno
Alec Alarcon
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Won by Submission - 00:46
Tianna Garry ZR Team NC
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C24
Dokončeno
Taitum Sasser
Gracie Goldsboro
Parker Lang Team Renzo Gracie Ottawa Won by Submission - 00:56
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday April 17th)
J25
Dokončeno
Eric Davignon
ZR Team NC
Milo Nelson Trú Fight Team Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-1
Dokončeno
Blake Brown
Gracie Lake Norman
Won by points - 03:00
Frankie Hall RAW MMA
Youth 2- Gi (girls only) Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.) JM
(Saturday April 17th)
E-21
Dokončeno
Louria Needes
ZR Team NC
Won by points - 03:00
Taylor McKenzie Gracie Lake Norman
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
I18
Dokončeno
Gabriella Gibson
Gracie Lake Norman
Amelia Guinn Nature BJJ Won by Submission - 00:53
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-20
Dokončeno
Reagan Berresford
Nature BJJ
Nickole Salem Black Label Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:17
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-20
Dokončeno
Grayson Canup
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Cohen Mayfield Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
G-6
Dokončeno
Chase Carnes
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Gunner Hardman TEAM ROC FAYETTEVILLE NC Won by Submission - 01:54
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-18
Dokončeno
Kellan Cooper
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Hunter Olds Spangler BJJ Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C25
Dokončeno
Jordin Lopez
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Won by points - 03:00
Elijah Alicea The Jiu Jitsu Institute
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday April 17th)
J26
Dokončeno
Jackson Nauman
ZR Team NC
Won by points - 03:00
Charlie Wright Ares BJJ Sanford
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-22
Dokončeno
Ella Merrifield
Nature BJJ
Won by points - 03:00
Bower Miller Nature BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
I23
Dokončeno
Eric Wang
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Sean Rodriguez Pendergrass Academy of Martial Arts Won by Submission - 00:28
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C26
Dokončeno
Alec Alarcon
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Won by points - 03:00
Parker Lang Team Renzo Gracie Ottawa
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-21
Dokončeno
Grayson Mcclenney
Walters jiu jitsu
Alan Kemp Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup Won by points - 02:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday April 17th)
I20
Dokončeno
Louria Needes
ZR Team NC
Won by points - 03:00
Taylor McKenzie Gracie Lake Norman
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-15
Dokončeno
Kevin Taylor
Schell Shock BJJ
Amelia Guinn Nature BJJ Won by Submission - 00:13
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-19
Dokončeno
Fischer Berry
Obxmartialarts nags head
Forrest Walker V.R.M.A / Fightsports Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-2
Dokončeno
Blake Brown
Gracie Lake Norman
Won by points - 03:00
Aaron Salazar ZR Team NC
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-21
Dokončeno
Nickole Salem
Black Label Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:53
Jovani Corletto Ares BJJ Sanford
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-21
Dokončeno
Christopher Kjeka
Team ROC Southern Pines/MAASPI
Korbyn Cornwell Nature BJJ Won by points - 05:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-23
Dokončeno
Gracie Camacho
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Won by Submission - 02:58
Alex Miller Nature Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
J29
Dokončeno
Kevin Taylor
Schell Shock BJJ
Cole Shuster ZR Team NC Won by Submission - 02:17
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-22
Dokončeno
Cody Schuldes
Ares BJJ Sanford
Charlie Schmidt ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
G-7
Dokončeno
PJ Oandasan
Nature BJJ
Cohen Stutz The Jiu Jitsu Institute Won by Submission
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-25
Dokončeno
August Berry
Logic Jiu-Jitsu
Juliana Lamp Team ROC Southern Pines/MAASPI Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C27
Dokončeno
Jordin Lopez
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Lucas Nicolay ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
J24
Dokončeno
Alyssa Self
Bull and Bear BJJ
Bria Ma ZR Team NC Won by Submission - 02:18
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-22
Dokončeno
Ezra Oandasan
Nature BJJ
Won by points - 05:00
Hank West Walters jiu jitsu
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday April 17th)
I21
Dokončeno
Louria Needes
ZR Team NC
Won by Submission - 00:27
Charlotte VanPelt RAW MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-22
Dokončeno
Kylie Simpson
Pendergrass Academy of Martial Arts
Won by points - 03:00
Mohsin Naqwe Schell Shock BJJ