Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 8th)
C12
Dokončeno
Jaxson Mason
Union Team BJJ
Won by points - 03:00
Ryan Mellali Ironborn Jiu-jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 8th)
B-10
Dokončeno
Samuel Griffin
CCMA/Juanaconda
Brandon Campos Integrity Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:47
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 8th)
J14
Dokončeno
Jaden Borst
Alex Daltro
Won by points - 03:00
Noah Duncan Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 8th)
F-10
Dokončeno
Seamus McKinney
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Kostas Sarapnickas Union Team BJJ Won by Submission - 00:57
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-13
Dokončeno
Kael Fielder
Megalodon Gym
Bryce Banares Tribe BJJ Won by Submission - 02:41
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 8th)
A-14
Dokončeno
Rebekah Johnson
Union Team BJJ
Won by Submission - 02:03
Bodhi Estabrook Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-13
Dokončeno
Charanjit Randhawa
Gazzy Parman/Kenny Kim
Matthew Ingevaldson Juanaconda BJJ Won by Submission - 01:43
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 8th)
I11
Dokončeno
Wyatt Duncan
Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Mason Tinsley Gwinnett Training Academy Won by Submission - 02:52
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-14
Dokončeno
Danner Nicholson
Scramble BJJ & Wrestling
Won by points - 03:00
Evan Coates Dahlonega BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 8th)
C9
Dokončeno
Blake Jones
ODSY Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:41
Cooper Flynn Scramble BJJ & Wrestling
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 8th)
J13
Dokončeno
Quinn Parris
Riverstone Jiu Jitsu Canton
Won by points - 03:00
Ian Cornell Campeão United Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-14
Dokončeno
Artels James Jr
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Ayden O’Quinn Union Team BJJ Won by Submission - 01:07
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 8th)
C13
Dokončeno
Emma Ward
Southpaw Fitness
Jaxson Mason Union Team BJJ Won by Submission - 00:39
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 8th)
D-12
Dokončeno
Krimson Wright
Scramble BJJ & Wrestling
Won by points - 03:00
Samuel Im Live Oak Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 8th)
B-11
Dokončeno
Brandon Campos
Integrity Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:28
Zeken Barron Rolling Panda BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 8th)
I13
Dokončeno
Cameron Moye
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Caleb Blazquez Gracie Barra Georgia Won by Disqualification (disqualification) - 02:30
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 8th)
A-15
Dokončeno
Samantha Evans
Borges BJJ
Won by Submission - 01:35
Cooper Flynn Scramble BJJ & Wrestling
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-17
Dokončeno
Colin Elder
Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu
Abigail Bryan Scramble BJJ & Wrestling Won by Submission - 02:12
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 8th)
J15
Dokončeno
Solomon East
Scramble BJJ & Wrestling
Armen Bagdasaryan Union Team BJJ Won by Submission - 01:07
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 8th)
B-12
Dokončeno
Ellen Kim
Eudaimonia JiuJitsu
Benjamin Cooper Alliance Acworth Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-15
Dokončeno
Kael Fielder
Megalodon Gym
Won by points - 03:58
Bryce Banares Tribe BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 8th)
F-11
Dokončeno
Seamus McKinney
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Kostas Sarapnickas Union Team BJJ Won by Submission - 01:12
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 8th)
D-13
Dokončeno
Anthony Cardamone
Scramble BJJ & Wrestling
Won by Submission - 01:04
Roman Trueba ATOS Atlanta
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 8th)
C15
Dokončeno
Paisley Warren
Campeão United Jiu-Jitsu
Ryan Mellali Ironborn Jiu-jitsu Won by Submission - 00:30
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 8th)
J16
Dokončeno
Quinn Parris
Riverstone Jiu Jitsu Canton
Won by points - 03:00
Jaden Borst Alex Daltro
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 8th)
A-16
Dokončeno
Rebekah Johnson
Union Team BJJ
Santiago Blazquez Gracie Barra Georgia Won by Submission - 01:25
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-15
Dokončeno
Artels James Jr
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Ayden O’Quinn Union Team BJJ Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 8th)
D-14
Dokončeno
Gabriel Galindo
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Grant Nall Dahlonega BJJ Won by Submission - 02:35
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-16
Dokončeno
Danner Nicholson
Scramble BJJ & Wrestling
Won by points - 03:00
Evan Coates Dahlonega BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 8th)
I12
Dokončeno
Brian Birchall
Team Roberto Traven
Ai-Li Sarvis J3 Jiu Jitsu Won by Submission - 01:40
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 8th)
A-17
Dokončeno
Samantha Evans
Borges BJJ
Cooper Flynn Scramble BJJ & Wrestling Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / advanced / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 8th)
J17
Dokončeno
Caleb Blazquez
Gracie Barra Georgia
Raphael Pesce ATOS Atlanta Won by Submission - 00:47