Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 8th)
D-27
Dokončeno
Sevak Bagdasaryan
Union Team BJJ
Won by points - 03:00
Cooper Flynn Scramble BJJ & Wrestling
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
C31
Dokončeno
Connor Coyne
East Athens Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Jarrod Digiovanni Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-35
Dokončeno
Roman Trueba
ATOS Atlanta
Won by points - 03:00
Levi McQuillen Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 8th)
Dokončeno
Charlie Nicholson
Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Tristan Parris Riverstone Jiu Jitsu Canton Won by Walkover
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 8th)
I31
Dokončeno
Lucas Lowe
AllAmbition BJJ
Eli Robinson Ironborn Jiu-jitsu Won by Submission - 01:45
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.) Consolation
(Saturday June 8th)
Dokončeno
Sloane Sanchez
Augusta Jiu-Jitsu Academy
Whitman Marlowe Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce Won by Walkover
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-27
Dokončeno
Colton Sanders
Sakura Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Theodore Sinnott Campeão United Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 8th)
D-28
Dokončeno
Adan Walters
Campeão United Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
William Pence Live Oak Martial Arts
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
A-31
Dokončeno
Shane Andrews
Creighton MMA
Won by Submission - 00:22
Kene Ginigeme Alliance Acworth
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 8th)
I36
Dokončeno
Abigail Coggins
Rolling Panda BJJ
Jordan Webb Team Roberto Traven Won by Submission - 00:41
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
F-27
Dokončeno
Daniel Lopez
Ascension MMA
Won by points - 05:00
Brian Sanz Gracie Barra Anniston
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Heavyweight (126-135 lbs.) (Consolation)
(Saturday June 8th)
C32
Dokončeno
Matthew Ingevaldson
Juanaconda BJJ
Tyler McCalley CCMA/Juanaconda Won by Submission - 01:21
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 8th)
J29
Dokončeno
Grant Nall
Dahlonega BJJ
Won by points - 03:00
Samuel Im Live Oak Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-34
Dokončeno
Riley Ward
Southpaw Fitness
Zoey Rivers Spartan Fitness MMA/SBG Alabama Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
G-38
Dokončeno
Jeffery Mccann
American Top Team - Team Lima
Won by points - 05:00
Douglas Petty Campeão United Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 8th)
I32
Dokončeno
Brian Birchall
Team Roberto Traven
Lucas Lowe AllAmbition BJJ Won by Submission - 00:51
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
C33
Dokončeno
Ashton Hughes
Scramble BJJ & Wrestling
Brett Morlanne Ascension MMA Won by points - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-28
Dokončeno
Pete Ralston
Kuzushi Club Dalton
Won by Decision - 04:00
Maxim Munvez Campeão United Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 8th)
D-29
Dokončeno
Zeken Barron
Rolling Panda BJJ
Won by points - 03:00
Alex Park Eudaimonia JiuJitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 8th)
I33
Dokončeno
Gunnar Stewart
Rolling Panda BJJ
Won by points - 03:00
Troy Garcia Georgia Martial Arts and Self Defense
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.) Consolation
(Saturday June 8th)
E-33
Dokončeno
Noah Jones
ODSY Jiu-Jitsu
Joaquin Torres Gwinnett Training Academy Won by Submission - 00:41
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 8th)
F-26
Dokončeno
Tristan Parris
Riverstone Jiu Jitsu Canton
Kostas Sarapnickas Union Team BJJ Won by Submission - 03:48
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
A-32
Dokončeno
Shane Andrews
Creighton MMA
Won by Submission - 03:03
Dakota Bowden Hooked Martial Arts + Fitness
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 8th)
J31
Dokončeno
Grant Nall
Dahlonega BJJ
Samuel Im Live Oak Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-36
Dokončeno
Roman Trueba
ATOS Atlanta
Won by Submission - 01:16
Levi McQuillen Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-35
Dokončeno
Riley Ward
Southpaw Fitness
Zoey Rivers Spartan Fitness MMA/SBG Alabama Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
C34
Dokončeno
Yonghyun Kim
AllAmbition BJJ
Cal Helton Integrity BJJ Won by Submission - 02:27
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 8th)
I34
Dokončeno
Maddox Cobb
AllAmbition BJJ
Eli Robinson Ironborn Jiu-jitsu Won by Submission - 01:52
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-29
Dokončeno
Ray Haynes
Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Chris Ward Southpaw Fitness Won by points - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
G-39
Dokončeno
Jeffery Mccann
American Top Team - Team Lima
Won by points - 05:00
John Birchall Team Roberto Traven
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
J32
Dokončeno
Devon Spencer
J3 Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Conner Gibson Hooked Martial Arts + Fitness
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
F-28
Dokončeno
Ben Merritt
ODSY Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Brandon Guest AllAmbition BJJ