Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
E18
Закінчено
Jordan De La Torre
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:26
Evelyn Hartman Mudita Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-18
Закінчено
Daniel Alvarez
Miami WMB
AJ Pharr Gentle Art Dojo Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (91-100 lbs.
(Saturday June 9th)
F23
Закінчено
Canaan Dryden
Coral Springs Jiu-Jitsu
Franco Manganelly Ivy League BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-13
Закінчено
Alessio Bucarito
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Walter Stipa Turks and Caicos BJJ
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
Закінчено
Sager Alsajari
Carlson Gracie Tucson
Won by Walkover
Thiago Carnevale Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
J14
Закінчено
Liam Gottardi
Arise jiujitsu
Won by Submission - 02:37
Dylan Miranda Gracie Barra Kendall
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
G14
Закінчено
Sebastian Torres
A Force BJJ
Won by Submission - 02:27
Phoenix Cabrera Turks and Caicos BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-14
Закінчено
Nicholas De La Rosa
Base Martial Arts
Anthony Perez Freestyle Fighting Academy Won by points - 02:43
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-16
Закінчено
Clifford Fatemian
Art In Motion Jiu Jitsu
Abram Peralta JP Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-14
Закінчено
Sarai Ramos
GROUND CONTROL
Ryder Rodriguez Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
H14
Закінчено
Michael Valdes
Alpha Miami Grappling
Caleb Boigris Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
I15
Закінчено
Kai Goodbeer
Won by points - 02:00
Noah Martins Base Martial Arts
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F24
Закінчено
Ania Galka Morales
Alers Martial Arts (AMA)
Won by points - 03:00
Avriana Benera Gentle Art Dojo
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-21
Закінчено
Nicolas Fernandez
Miami Springs Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:43
Riccardo Baldoni White Tiger and Dragon Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
E22
Закінчено
Mavrik Zamora
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Charles Grossman Flowhouse BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
G16
Закінчено
Monarch Head
Fight Sports Miami
Alexie Gula Turks and Caicos BJJ Won by points - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E14
Закінчено
Ivan Sobolev
V.R.M.A / Fightsports
Won by Disqualification (disqualification)
Berry Ali St.vil American Top Team Aventura/NMB
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-17
Закінчено
Smelov Egor
V.R.M.A / Fightsports
Nolan Doris Gracie Barra Aventura, FL Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E15
Закінчено
Ivan Sobolev
V.R.M.A / Fightsports
Berry Ali St.vil American Top Team Aventura/NMB Won by Submission
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
H15
Закінчено
Noah Reis
Base Martial Arts
Won by Submission - 01:02
Fernando Figueredo White Tiger and Dragon Martial Arts
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-14
Закінчено
Lucas Aragon
MMA Masters
Won by points - 02:00
Walter Stipa Turks and Caicos BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-19
Закінчено
Dominick Hernandez
Miami WMB
Won by Decision
Daniel Alvarez Miami WMB
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
J15
Закінчено
Ariel Byers
Future School of Jiu Jitsu
Nicholas Martinez Rilion Gracie- Miami Lakes Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
G15
Закінчено
Sebastian Torres
A Force BJJ
Damian Berardino V.R.M.A / Fightsports Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E16
Закінчено
Ivan Sobolev
V.R.M.A / Fightsports
Berry Ali St.vil American Top Team Aventura/NMB Won by Submission - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-18
Закінчено
Max Murray
Turks and Caicos BJJ
Won by points - 02:00
Abbott Fatemian Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-19
Закінчено
Erica Li
Ground Control - PALM BEACH
Mariano Reol Team Inferno Mixed Martial Arts Won by Submission - 01:43
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-15
Закінчено
Santiago Sarmiento
Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Alessio Bucarito Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-20
Закінчено
James Steele-Gonzalez
Art In Motion Jiu Jitsu
AJ Pharr Gentle Art Dojo Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F25
Закінчено
Ania Galka Morales
Alers Martial Arts (AMA)
Audrey Jones BJJ ROOTS Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
G17
Закінчено
Monarch Head
Fight Sports Miami
Won by points - 04:00
Alexie Gula Turks and Caicos BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
H16
Закінчено
Michael Valdes
Alpha Miami Grappling
Won by Submission - 01:29
Fernando Figueredo White Tiger and Dragon Martial Arts