Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday August 20th)
A-24
Färdig
Kevin Faria
The Next Element Academy
Vann på poäng - 03:00
Brandon Roe Spartan Academy Mixed Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 20th)
D18
Färdig
Hudson Carter
Devine Jiu Jitsu
Ava Montejo ZR Team NC Vann på Submission - 02:22
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday August 20th)
B-20
Färdig
John Jugan
BC KICKBOXING BJJ
Vann på poäng - 02:00
Charles Carroll Saga Combat Systems
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Green / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday August 20th)
I-24
Färdig
Ayla Turney
Team Royce Gracie
Kaleah Pyles Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team Vann på Submission - 03:42
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 20th)
L25
Färdig
Macall Magarrell
Absolute Jiu-Jitsu
Karisa Fogarty Top Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday August 20th)
J-19
Färdig
KERRINGTON RATLIFF
Modern Warrior MMA
Jocelyn Barber Checkmat Charlotte Vann på Submission - 02:18
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 20th)
G22
Färdig
Moises Neri
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Vann på Submission - 01:35
Roman Jones Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday August 20th)
C22
Färdig
Mateo Pena
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Vann på Submission - 00:51
Tavian Florez Obxmartialarts nags head
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday August 20th)
Färdig
Devon McMullen
Vann på Walkover
Charlotte Guy Dosher Fitness
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 20th)
M17
Färdig
Bryce Dunn
Obxmartialarts nags head
Vann på poäng - 03:00
MaKayla Adams Honest Grappling Co.
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday August 20th)
F21
Färdig
Brennan Wallace
Gracie WSNC
Hunter Peeler Saga Combat Systems Vann på poäng - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 20th)
N20
Färdig
Peter Slavick Jr.
Metrolina Martial Arts
Catherine Bui Dosher Fitness Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 20th)
C24
Färdig
Ari Marino
Triangle Jiu-Jitsu Academy
Lawson Reynolds Groundstone BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday August 20th)
E20
Färdig
Aiden Baker
BC KICKBOXING BJJ
Vann på poäng - 02:00
Matthew Gutierrez Diaz Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday August 20th)
B-22
Färdig
Adrian Flores
ZR Team NC
Vann på Submission - 01:38
Reid Sheridan BC KICKBOXING BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 20th)
G23
Färdig
Coraline Airheart
Triumph Fight Academy
Brantlee Yurek Combat Athletics Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday August 20th)
K16
Färdig
Zachariah Black
Dosher Fitness
Vann på poäng - 02:00
Emmalynn Turner McGinnis Academy of Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday August 20th)
H29
Färdig
Thomas Sexton
Greensboro Jui Jitsu
Liam Levasa Dosher Fitness Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday August 20th)
L23
Färdig
Asher Kiernan
Combat Athletics
Douglas McConnell Fight Sports Charlotte Vann på Submission - 02:32
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday August 20th)
N18
Färdig
Kristian Sheppard
Team Pedro Sauer
Lukas Seib Queen City Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday August 20th)
D20
Färdig
Rilan Phifer
Modern Warrior MMA
Vann på Submission - 02:44
Kaydence Longwell Saga Combat Systems
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / White / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday August 20th)
A-26
Färdig
Abbigail Houk
Atlantic MMA
Taylor Bernhard Triumph Fight Academy Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Grey / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday August 20th)
I-23
Färdig
Avari Darnell
RAW MMA
Vann på Submission - 02:09
Sydney Slavick Metrolina Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday August 20th)
F22
Färdig
Hunter Peeler
Saga Combat Systems
Braden Vu Brazilian Top Team Charlotte Vann på poäng - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 20th)
J-20
Färdig
MIKAELA BOULWARE
ARTE SUAVE JIU JITSU ACADEMY X GFTEAM CHARLOTTE
Vann på Submission - 01:11
Braxton Strader Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday August 20th)
K21
Färdig
Eli Young
American Top Team Asheville
Vann på Submission - 00:43
Elyse McMullen
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Blue / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday August 20th)
A-27
Färdig
Nevaeh Jones
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Noah Cavalcanti Houzn Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 20th)
M20
Färdig
Austin Tibb
BC KICKBOXING BJJ
Vann på poäng - 03:00
Mason Goins Saga Combat Systems
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 20th)
B-24
Färdig
Christopher Bui
Dosher Fitness
Vann på Submission - 01:14
Samantha McNealy Groundstone BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 20th)
C26
Färdig
Oliver Sears
Groundstone BJJ
Kevin Taylor Schell Shock BJJ Vann på Submission - 01:40
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 20th)
L26
Färdig
Emmett Kiernan
Combat Athletics
Vann på poäng - 03:00
Roman Mestas Modern Warrior MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday August 20th)
H31
Färdig
Thomas DeLauro
Triumph Fight Academy
Aytan Druker Fight Sports Charlotte Vann på poäng - 03:00