Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-15
Färdig
Jake Johnson
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Alexander Sanders Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-16
Färdig
Mateo Pena
Riptide mma
Andrea Klebić Nature BJJ Vann på domslut - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-16
Färdig
Catherine Bui
Dosher Fitness
Vann på poäng - 03:00
Noah Jones Crest Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
F18
Färdig
Maxim Zhikharev
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Vann på poäng - 03:00
Nicholas Cairnie Dosher Fitness
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
D-19
Färdig
Carter Hite
Nature BJJ
Vann på Submission - 00:40
Vada Moulton Crest Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-15
Färdig
Leo Gerber
Checkmat MB
Max Zeuschner Dosher Fitness Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
F17
Färdig
Jordyn Barrett
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Louria Needes ZR Team NC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-20
Färdig
Christopher Bui
Dosher Fitness
Vann på Submission - 01:53
Daniel Ibrahim The Next Element Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F19
Färdig
Tyler Mindala
The Next Element Academy
Vann på poäng - 03:00
Aiden Morris Practical mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-17
Färdig
Parker McCoy
Dosher Fitness
Dilmuhammad Eshmuhammadov Checkmat MB Vann på Submission - 00:59
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-18
Färdig
Tucker Pangia
The Next Element Academy
Kyle Cohen Riptide mma Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-16
Färdig
Bogdan Bezgin
Checkmat MB
Adrian Flores ZR Team NC Vann på Submission - 01:29
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
F21
Färdig
Mirzobek Bekmuratov
Checkmat MB
Vann på Submission - 01:24
Laynee Stout Dosher Fitness
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-17
Färdig
Jason Barradas
Brunson's MMA & Fitness
Vann på poäng - 03:00
Catherine Bui Dosher Fitness
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-21
Färdig
Khayrullo Bekmuratov
Checkmat MB
Vann på Submission - 01:16
Christopher Bui Dosher Fitness
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-18
Färdig
Logan Woody
Legion martial arts
Vann på poäng - 03:00
Jacob Walker Team ROC Southern Pines/MAASPI
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F20
Färdig
Tyler Mindala
The Next Element Academy
Vann på Submission - 01:27
Aiden Morris Practical mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Intermediate / Ultraweight (186 lbs. +)
(Saturday June 9th)
D-22
Färdig
Francisco Mozingo
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Vann på poäng - 03:00
Sean Owens Competitive edge combat sports
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
F22
Färdig
Rhett Johnson
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Faridun Sulaymanov Checkmat MB Vann på Submission - 00:37
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-20
Färdig
Parker McCoy
Dosher Fitness
Dilmuhammad Eshmuhammadov Checkmat MB Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-19
Färdig
Ace Sousa
ZR Team NC
Decker Krise Brunson's MMA & Fitness Vann på Submission - 02:19
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
F23
Färdig
Laynee Stout
Dosher Fitness
Vann på Submission - 01:56
Rhett Johnson Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-24
Färdig
Charlie Hanna
Checkmat Charleston
Vann på poäng - 04:00
Makayla Hinchey Riptide mma
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 9th)
Färdig
Kasey Bullock
Epoch Jiu Jitsu
Alexander Brennan Dosher Fitness Vann på Walkover
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Intermediate / Ultraweight (186 lbs. +)
(Saturday June 9th)
D-23
Färdig
Francisco Mozingo
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Vann på poäng - 03:00
Sean Owens Competitive edge combat sports
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-21
Färdig
Jesse Tracy
Uzcategui BJJ
Vann på poäng - 04:00
Shana Selway Crest Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-25
Färdig
Chase McLeod
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Jorie Sidoti Black Force MMA Vann via diskvalificering - 01:36
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F25
Färdig
Decker Krise
Brunson's MMA & Fitness
Vann på Submission - 01:00
Wyatt Fingar Riptide mma
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
Färdig
Mirzobek Bekmuratov
Checkmat MB
Faridun Sulaymanov Checkmat MB Vann på Walkover
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-20
Färdig
Kyle Cohen
Riptide mma
Vann på poäng - 03:00
John Sorensen Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-19
Färdig
Conner Warr
Competitive Edge Combat sports /SAS TEAM
Logan Woody Legion martial arts Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-27
Färdig
Makayla Hinchey
Riptide mma
Chase McLeod TEAM ROC FAYETTEVILLE NC Vann på Submission - 00:26